Помер луцький фотохудожник Володимир Сікорський. ДОПОВНЕНО

Помер луцький фотохудожник Володимир Сікорський. ДОПОВНЕНО
Помер фотохудожник, кіноаматор кіностудії «Волинь» Володимир Сікорський.

Про це повідомили працівники кіностудії «Волинь».

За словами оператора Володимира Махна, фотографа постійно турбував головний біль. Близько місяця тому йому зробили МРТ головного мозку й виявили пухлину. Останній тиждень життя чоловік не вставав з ліжка.

"Два-три тижні він походив, а потім у нього відняло мову. Тиждень назад ми заходили, він вже не говорив", - говорить Володимир Махно.

Сікорському виповнилося 55 років 12 грудня 2014 року.

Фотохудожник помер 13 грудня. Прощання відбудеться 15 грудня о 12:00 у церкві біля гімназії імені Модеста Левицького на проспекті Волі.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: смерть
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Спочивай у мирі, веселий і енергій фотограф
Відповісти
Земля пухом...
Відповісти
Світла пам"ять. Прикріпіть до статті фото художника. Бо прізвише знайоме, ніби і співпрацювали давним-давно, але згадати важко
Відповісти
Дійсно....але як кажуть,,сапожник без сапог,,
Відповісти
Нехай з Богом спочиває... Сумно.
Відповісти
Не хай у нього там у інших вимірах буде все гаразд! Ми будемо тебе пам'ятати!
Відповісти
Царство небесне! Земля пухом! У нього був свій спецефічний смак та талант! Шкода, ще молодий! Тільки ніхто його не оцінив! Щось з кіностудії часто люди помирають спочатку Василь, Валерій Бєлов, Сікорський, напевно всетаки там якась негативна енергетика!
Відповісти
Царство небесне! Земля пухом! У нього був свій спецефічний смак та талант! Шкода, ще молодий! Тільки ніхто його не оцінив! Щось з кіностудії часто люди помирають спочатку Василь, Валерій Бєлов, Сікорський, напевно всетаки там якась негативна енергетика!
Відповісти
Вічна пам"ять хорошому чоловіку
Відповісти
Спи спокійно, Володя. Ти мав гарний смак. Тебе любили гарні жінки.
Відповісти
Хто ж качає енергію життя з працівників кіностудії???? Щось забагато померлих молодих людей там. А старики живуть тай живуть....
Відповісти
Вiн був хорошою свiтлою людиною,майстром своеi справи яку вiн любив.шкода що свiт покидають такi люди.
Свiтла пам'ять!!!
Відповісти
Перепрошую,але не 13го, а 14 грудня Володы не стало.
Відповісти
Співчуваю рідним і близьким. Вічна пам'ять.
Мені подзвонили родичі з Луцька і сказали, що в фільмі "Зефір" пана Володимира, що йшов по Аверсу, вони побачили мою маму на лавочці в парку. Я вдячна покійному, що увічнив мою рідну, яка спочиває вже четвертий рік... Хотілося б побачити, але досі не знайшла цю стрічку.
Відповісти