Губернатор Волині оприлюднив свої доходи

Губернатор Волині оприлюднив свої доходи
Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик задекларував свої доходи.

Декларацію про доходи розміщено на сайті Адміністрації Президента у зв'язку з люстраційної перевіркою.

Володимир Гунчик задекларував 1 198 251 гривню доходів у 2013 році.

З них 1 190 142 гривні складає заробітна плата.

У власності Гунчика перебуває земельна ділянка площею 0,18 гектара.

На рахунках губернатора зосереджені 3,83 мільйона гривень, з них внесені в 2013 році 361 332 гривні.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
100000грн. в месяц зарплата - норм!
Відповісти
Красавчик... дуже цікаво де взяв 1 мнл ?
Відповісти
Левша?
Відповісти
а де така зарплата?
Відповісти
ТАКА ЗАРПЛАТА НА ЗАВОДАХ В ДИРЕКТОРIВ. Та й в робiтникiв не погана порiвняно з ОДА. Ну зате в адмiнiстрацiї ПРЕСТИЖНО!)))
Відповісти
дуже скромна зарплата, для топ-менеджера, всього 100тис. в місяць, якщо врахувати що це приватне підприємство (автозавод) то це - мало. в деяких державних компаніях, в найманих топ-менеджерів - зарплати до 5млн. на рік, просто вони в політику не лізуть,от і про їхні зарплати ніхто не говорить
Відповісти
бач як живе, а на кожній нараді так переживає за простих службовців, обіцяв місяців чотири тому про підняття зарплат. молодець, обіцянку виконав, тільки от собі НАЙРОЗУМНІШОМУ ТРУДАРЮ.
Відповісти
Мда...таке бабло за рiк заробити i чесною працею?вiрю канешно!!!
Відповісти
виникає питання навіщо зароблючи 100 тис. грн./міс. пішов на зарплату в 10 тис.грн. на місце губернатора. Знатичь є розрохунки,що зароблятиме ще більше.
Відповісти
Для потреб АТО не дав ні копійки?!
Відповісти