вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Губернатор Волині оприлюднив свої доходи

Губернатор Волині оприлюднив свої доходи
Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик задекларував свої доходи.

Декларацію про доходи розміщено на сайті Адміністрації Президента у зв'язку з люстраційної перевіркою.

Володимир Гунчик задекларував 1 198 251 гривню доходів у 2013 році.

З них 1 190 142 гривні складає заробітна плата.

У власності Гунчика перебуває земельна ділянка площею 0,18 гектара.

На рахунках губернатора зосереджені 3,83 мільйона гривень, з них внесені в 2013 році 361 332 гривні.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Twitter, Google+ та Instagram.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
100000грн. в месяц зарплата - норм!
Відповісти
Красавчик... дуже цікаво де взяв 1 мнл ?
Відповісти
Левша?
Відповісти
а де така зарплата?
Відповісти
ТАКА ЗАРПЛАТА НА ЗАВОДАХ В ДИРЕКТОРIВ. Та й в робiтникiв не погана порiвняно з ОДА. Ну зате в адмiнiстрацiї ПРЕСТИЖНО!)))
Відповісти
дуже скромна зарплата, для топ-менеджера, всього 100тис. в місяць, якщо врахувати що це приватне підприємство (автозавод) то це - мало. в деяких державних компаніях, в найманих топ-менеджерів - зарплати до 5млн. на рік, просто вони в політику не лізуть,от і про їхні зарплати ніхто не говорить
Відповісти
бач як живе, а на кожній нараді так переживає за простих службовців, обіцяв місяців чотири тому про підняття зарплат. молодець, обіцянку виконав, тільки от собі НАЙРОЗУМНІШОМУ ТРУДАРЮ.
Відповісти
Мда...таке бабло за рiк заробити i чесною працею?вiрю канешно!!!
Відповісти
виникає питання навіщо зароблючи 100 тис. грн./міс. пішов на зарплату в 10 тис.грн. на місце губернатора. Знатичь є розрохунки,що зароблятиме ще більше.
Відповісти
Для потреб АТО не дав ні копійки?!
Відповісти