вхід реєстрація

На студентах найбільшого «вишу» Волині хочуть економити мільйони щомісяця

На студентах найбільшого «вишу» Волині хочуть економити мільйони щомісяця
У зв’язку з новою бюджетною політикою уряду майже чотири тисячі студентів СНУ імені Лесі України можуть залишитися без стипендій.

Як розповіла начальник планового відділу СНУ імені Лесі України Вікторія Марчук, у Лесиному виші навчається майже 4 200 студентів-державників. З них понад 250 чоловік – це студенти пільгових категорій, а саме сироти, інваліди та діти з малозабезпечених сімей. Решта – студенти державної форми навчання, які потенційно можуть отримувати академічну стипендію за результатами успішності.

Відповідно до нової політики уряду, з 1 вересня 2015 року влада може скасувати стипендії у звичному для студентів вигляді. Фактично, постійні грошові виплати залишать лише для пільговиків.

На сьогодні у СНУ імені Лесі Українки звичайну стипендію отримує 3 330 чоловік. Якщо врахувати, що середній розмір стипендій становить 730 гривень, уряд лише за один місяць зможе зекономити майже 2,5 мільйона гривень, і це без урахування індексації та надбавки за відмінне навчання.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що уряд планує збільшити пенсійний вік та скасувати стипендії.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
не треба для Неньки "і найбільшого на Волині".
Відповісти
А чого ж ні? Це ж найбільш захищена і забезпечена верства населення
Відповісти
Замість того, щоб корупційні схеми понакривати, вони збираються в студента мізер і той відібрати. Нічого, революція ще не закінчилась!
Відповісти
Це вам, дітки, подяка за майдан. Посадили мудаків у крісла, їжте тепер ложкою.
Відповісти
так влада з вогнем грається ж.

гай-гай, сліпці...


отримають по заслузі!
Відповісти
єжьтє хлєб свой, дєті, мой нє трогайтє больше!
Відповісти
Не розумію такої політики,більша частина студентів нашого ВНЗу - діти з сільської місцевості, ціни ростуть, дехто живе но ці 700гривень, і уряд хоче забрати в нас останнє, за що ж жити??? В мене молода сім'я, на дохід становить 2200грн, квартира - 1200, ми "кінці з кінцями " не можемо звести, а якщо забрати ще стипендію........НЕ ЗА ЦЕ МИ СТОЯЛИ НА МАЙДАНІ, НЕ ЗА ЦЕ НАС БИЛИ....ДЕПУТАТАМ 6000 МАЛО, А СТУДЕНТАМ ПО 700ГРН БАГАТО...
Відповісти
Не розумію такої політики,більша частина студентів нашого ВНЗу - діти з сільської місцевості, ціни ростуть, дехто живе но ці 700гривень, і уряд хоче забрати в нас останнє, за що ж жити??? В мене молода сім'я, на дохід становить 2200грн, квартира - 1200, ми "кінці з кінцями " не можемо звести, а якщо забрати ще стипендію........НЕ ЗА ЦЕ МИ СТОЯЛИ НА МАЙДАНІ, НЕ ЗА ЦЕ НАС БИЛИ....ДЕПУТАТАМ 6000 МАЛО, А СТУДЕНТАМ ПО 700ГРН БАГАТО...
Відповісти
Хай краще собі зарплати поврізають. І де є гарантія, що ці гроші дійсно підуть на користь держави, а не в кишеню якомусь політикові?
Відповісти
якщо вони це зроблять то буде третій майдан
Відповісти
Волинь дружно голосувала за Яценюка та його кандидатів: Лапіна та Гузя. Молодці! Це вам подяка від Сєні! Голосуйте й далі в тому ж дусі!
Відповісти
можна подумати економити будуть тільки на СНУ.
заберуть стипендії у вишів всієї України, а не тільки цього
Відповісти
Коли буде люстрація "трьох китів" - Марчук, Могильончик, Стрілки??!!! Чи до них персонально має прийти Майдан??? Починати треба зі зла местного розлива....А то пригрів зміючок - ух!!!!!
Відповісти