Павло Данильчук пояснив, чому його відсторонили. ВІДЕО

Павло Данильчук пояснив, чому його відсторонили. ВІДЕО
Павло Данильчук прокоментував своє усунення від керівництва «Правим сектором» на Волині.

Екс-керівник «Правого сектору» сказав, що «не збирається виносити сміття з хати», - повідомляє Громадське. Волинь.

«Зі мною ніхто не спілкувався з керівництва. Ніякого наказу я не бачив. Я не знаю чи це по лінії громадської організації, чи по політичній. В мене є певні здогадки, з чим це пов’язано», – каже Павло Данильчук.

Нагадаємо, повідомлення про припинення повноважень керівника «Правого сектору» на Волині Павло Данильчук отримав 12 грудня після резонансного «бурштинового рейду» на Маневиччині.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вірно, бо якщо винесеться на загал те, що він начудив, то йому треба буде тікати до пінгвінів, в Антарктиду
Відповісти
Невже немає у Вія гріхів??? Бурштин тут ні до чого!!! Ьув час коли він і без того натворив справ, а зараз піариться і зад прикриває, ніби за бурштин його будуть чіпати, Ні ,,друже'' і без того тобі є за що відповісти!!!
Відповісти
А тепер нехай ховається тому що в Луцьку бажаючих надавати йому по шапці дужееее багато,скільки він людям насолив....
Відповісти
ну пане Данильчук нарешті Ви попали!!!
Відповісти
Некоректний заголовок. Данильчук якраз і не пояснив, чому його відсторонили. Навпаки, він дав розуміти, що ніби і сам не знає, чому так трапилось.
Відповісти
На театральну площу цього виродка і на коліна - нехай вибачається перед Волинянами за те що накоїв!
Відповісти
...хоче тихенько залягти на дно...........але йому його діяння не минуться просто так..
Відповісти
Маж, дурню, лоб зеленкою
Відповісти
Ходи тепер павликУ і оглядайся.
Відповісти
Вій, в Сидора попроси ще бабла.
Відповісти
Про що мова: Лапін не поділив з Пашею незаконний видобуток бурштину. Переміг ковельський аферист, а нині соратник Яценюка Лапін. Він же і поставив на чолі ПС ковельчанина і за одно свого дружка Дружиновича. Ковель рулить. Ще б їм Кошарука, який у них на побігушках, десь при владі пристроїти і тоді все буде у шоколаді.
Відповісти
Шановна,що ж ви скрізь це пишете)Ще на лобі в себе напишіть. Ви, я бачу,народ занятись не маєте чим,що кудахтаєте. На себе подивіться.
Відповісти
Що ви за дурню всі пишете, чоловік скільки вам зробив а ви його критикуєте. якщо всі такі розумні то чого ви з ним на схід непоїхали а його дупою прикривались. це дуже по гнилому. отакий в нас народ робиш їм добро а вони потім гадять. піди повоюй а потім і наколіна будеш ставити.
Відповісти
На сході Данильчук по штабах та кухнях відсижувався. Участі у бойових діях жодного разу не брав. БРО, яке ж добро Данильчук зробив для Волині???????
Відповісти