Іваничівський район залишився «без влади» через Гунчика?

Іваничівський район залишився «без влади» через Гунчика?
Народний депутат Ігор Гузь заявив, що Іваничівський район залишився «без влади».

Про це він повідомив під час прес-конференції у п’ятницю, 19 грудня.

За словами нардепа, у районі немає голови РДА, немає його заступників, голова райради у зоні АТО, його заступник у відпустці, а селищний голова Іваничів - на лікарняному.

Він нагадав, що 14 голів РДА із 16, призначених в.о. Президента України Олександром Турчиновим, вже звільнили за поданням нинішнього голови облдержадміністрації Володимира Гунчика.

Частину звільнень Гузь вважає такими, що відбулися із політичних мотивів. Йдеться здебільшого про представників «Батьківщини» та «Свободи». Так, на думку нардепа, добре працював у Шацькому районі голова РДА Олександр Кусько. Однак заміну йому досі не знайшли.

Також достатньо хорошим керівником він називає колишнього голову Іваничівської РДА Андрія Бадзюня.

На думку Ігоря Гузя, Гунчику варто було би одразу після звільнення голів РДА шукати їм заміну, а не залишати райони «без влади».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Верніть на посаду Андрія Бадзюня! Порядну і чесну людину!
Відповісти
в него чесності як як рак свисне свою родичку секретаркою взяв через пару днів бухгалтера родину підтягрув хабарник
Відповісти
Підтягував родичів і хабарі з них брав?
Відповісти
Оце жмот - хабарi з родичiв!
Відповісти
влади у іваничах вже і не треба все розкрадено, старе приміщення лікарні побито хоча тоді і була влада зате буде економія по заробітній платі, світло по вулицях не світиться, немає лампочок нащо ж та влада приїжджа, іваничівців нормальних не поставлять а чужих не треба
Відповісти
Анюта- то питааня до селищного голови. А щодо чужих-ви праві. Нам часто чужих підкидають.
Відповісти
влади у іваничах вже і не треба все розкрадено, старе приміщення лікарні побито хоча тоді і була влада зате буде економія по заробітній платі, світло по вулицях не світиться, немає лампочок нащо ж та влада приїжджа, іваничівців нормальних не поставлять а чужих не треба
Відповісти
Хтось бреше! Свободівці самі пішли з посад, і не лише із-за Гунчика, а із-за всіх ліберастів, і Пороха, і Сєні й інших!
Відповісти
Свободівці пішли, бо їм верховне керівництво з Києва наказало. Дисципліна, як у фюрера.
Відповісти
Так це ж нормальне явище, що виконано рішення керівництва, а не за "корито зубами" триматись. Нагадати, як член УНП Скиба заради посад в РДА став регіоналом?
Відповісти
Гузь козел хай йде у Іваничі.
Відповісти
аге веніть і він даля все під себе підійме знову свої комбайни привезе і молотитимуть зерно і бабло в іваничах ..була томашевся добудувавла лікарню подядок був аое свобода скісь напаскудить і в кущі банду геть слава україні
Відповісти
може не надо!
Відповісти
Із за таких як цей поц Гузь і його команда з району пішов господар Бадзюнь. Поки Гузь гріє дупу в депутацькому кріслі інший свободівець Вілентко мерзне в окопах
Відповісти
Давайте будемо чесними і не будемо пересмикувати факти. По-перше, Бадзюнь сам написав заяву на звільнення, по-друге при Бадзюню колись передовий район опустився на 15-те місце і по-третє, блокує призначення голів РДА, якраз КМУ, не погоджуючи поданих кандидатур, спочатку мотивуючи тим що склад КМ в.о., тепер продавлюючи знов квотний принцип
Відповісти
Олесь, для чесності ради уточни коли це район був передовим? Що саме зробив Бадзюнь, щоб цей район став відстаючим?
Відповісти
Так вірніть томашевську ,бо при ній навіть за санітарку, за влаштування на роботу треба було заплатити 700доларів
Відповісти
Бадзюнь пішов не із за Гузя,а щодо хабарів то я не чув ,щоб при Бадзюньові брали відкати чи хабарі,те що він ті схеми поломав-це так.
Відповісти
Правді: при Березюку район був третім в області, перевиконання бюджету сягало до 1 млн грн. А щодо репліки"що зробив Бадзюнь що район опустився на 15-те місце" - так він якраз і не робив нічого, бо баран в цьому
Відповісти
Останні новини
Іваничівський район залишився «без влади» через Гунчика?
19 грудень, 2014, 15:10