Заступник рівненського губернатора «погорів» на великому хабарі. ВІДЕО

Заступник рівненського губернатора «погорів» на великому хабарі. ВІДЕО
Заступника голови Рівненської облдержадміністрації затримали при спробі отримати 8 тисяч доларів хабара.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

"11 січня ц.р. хабарника було затримано під час отримання чергової неправомірної вигоди в розмірі 8 тисяч доларів США", - зазначив Лубківський.

Слідчими Управління СБУ в Рівненській області відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального Кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище).

Гроші вимагалися за надання переваг у конкурсах з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах.

Посадовець затриманий слідчими в порядку статтею 208 КПК України. Вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу.

Як повідомляє Рівне-1, йдеться про заступника голови облдержадміністрації Тараса Пустовіта. Цікаво, що він є братом депутата Луцької міської ради та екс-голови Волинської ОДА Григорія Пустовіта.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Тарас Пустовіт - рідний молодший брат Григорія Пустовіта. Співчуваю Григорію, сумую з приводу такої "любові" родини пустовітів до рідної Вітчизни.
Відповісти
це брат нашого гріши пустовіта, він його туди всунув, коли сам на волині був головою ОДА.
юля..ЮЛЯ..!!! що робити?)))
Відповісти
О то всіх прислужників Гріши Пустовіта, яких він влаштував на посади, треба гнати з ОДА, а це Дубняк, Козюпа, Чубара, Банада, Мирка...ось чим все закінчується!!! А як на Майданах скакали...
Відповісти
Брат Гриця Пустовіта?
Відповісти
Підвів Тарас Грицька, ой, підвів... І на бабки братки влетять і від лайна не скоро відмиються. Не треба було автобуса баляринам за бюджетні гроші купувати, замість волинян від голоду рятувати. Земля-то куляста:-)
Відповісти
погоріла партійна каса!
гриша, що має зробити справжній офіцер?
Відповісти
А гріша не охвіцер. Він - прапорщик. Прирівнювати прапорщика до офіцера - це все рівно що рівняти віслюка до коня
Відповісти
Не СОРОМ, а КРИМІНАЛ.
Відповісти
Варто говорити не про, хто чий брат, а як відбуваються тендери на Волині.
Відповісти
А яник говорив,що нам ці козли недають жити,що за влада,як при якомусь кориті так обов*язково хабарник і крахобор.
Відповісти
А яник говорив,що нам ці козли недають жити,що за влада,як при якомусь кориті так обов*язково хабарник і крахобор.
Відповісти
А яник говорив, що ці козли недають нам жити, бо як тільки до корита, так обов*язково потрібно ставати хабарником і крахобором.
Відповісти
Це підставили, долари підкинули, цього не може бути. Він був мером м.Остріг, голова партії "Батьківщина", це неможливо. Пустовіт чесний і Юля чесна!
Відповісти
канєшно чесні, а як же! шо ті долари, за них хліба в магазині не купиш, фантікі, який же це хабар? це просто в колекцію...нумізмат чи боніст він просто, чесно!
Відповісти
Смердючі казнокради і гускокради! От чого вони лізуть до Влади з пустими словами і обіцянками!!!
Відповісти
чого ви переживаєте? то для нас великі гроші, а для нього то тьфу. брат внесе мільйонів 10 заставу, і ще трохи погуляє на волі. а потім якось відмажуть. а може і вже відмазали
Відповісти
війна війною, а гроші тирити ніхто не заважає.
ви знаєте, як виправити ситуацію? а дуже просто. зміни в кримінальному кодексі - довічне увязнення, а найголовніше - щоб справу розглядав суд, де головуючим у справі буде, наприклад, запрошений суддя з німеччини.
тоді все піде по закону.
Відповісти
КАЖУТЬ ТАРАСИК УЖЕ В ПОЛЬЩІ. РОЗЛУЧИВСЯ З ДРУЖИНОЮ. ПРО ПОЛЬСЬКЕ ГРОМАДЯНСТВО ДУМАЕ. оТ ТОБІ І НАКАЗАЛИ!
Відповісти