вхід реєстрація

НЕ БРАТИ

Нещодавно в ЗМІ з’явилася інформація про те, що луцьку та ковельську філії Університету сучасних знань можуть закрити.

Про це стало відомо з листу міністра освіти України Сергія Квіта до ректорів деяких українських вишів від 28 листопада.

ВолиньPost вирішив перевірити, як відбувається навчальний процес цього вишу у Луцьку і чи дійсно підстави для припинення його діяльності.

Так, луцька філія знаходиться на вулиці Винниченка, 67 та займає приміщення третього поверху. Тут є ком’ютерний клас з доступом до інтернету, декілька просторих навчальних аудиторій та власна бібліотека. Крім того, студенти вишу мають доступ до нових електронних книжок, які випускає Київський університет.

Директор луцької філії Університету сучасних знань Володимир Козак розповідає, що філія в місті існує уже 10 років.

«В різні часи студентів було по-різному. Десь в порядку 200 чоловік найбільше було. Викладачі, які у нас працюють, в основному зі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. В нас 54 відсотки викладачів – це доценти та професори», - каже Козак.

Директор вишу зазначає, що так, як студенти університету навчаються лише на заочній формі навчання, то потреби у їдальні чи спортзалі немає.

«Просто образливо , що нас поставили в незручне становище. Ви ж бачите, що як для нашої кількості студентів приміщення цілком вистачає», - сказав директор.

Навчання, за словами Володимира Козака, проводиться поетапно – група студентів приїжджає до Луцька, працює з викладачами, готуються до сесії та складають іспити.

«У нас тут домашня атмосфера, і мені здається, що викладачу є різниця, що працювати із групою 25 чоловік, а що з групою студентів 7-8 чоловік. І студентам простіше сприймати викладача, і викладачу легше працювати з такою групою. Ми на це і розраховуємо», - розповідає директор вищого навчального закладу.

Щодо листу міністра освіти Володмир Козак запевнив, що філія в Луцьку працює навідмінно: студенти задоволені працювати в «домашній атмосфері» та й викладам легше працювати й навчати 5-7 студентів, аніж 25 чоловік. Також він додав, що ліцензія університету діє до 2016 року, а після того дирекція має намір її продовжити.

«Діти ідуть до нас не через те, що ми, можливо, не такий вже престижний вуз, як, скажімо, Східноєвропейський чи технічний, але викладачі ті ж самі. А умови (з впевненістю заявляю) в нас кращі. Те, що заявляють, що у нас немає бази… В нас є бібліотека, доволі нормальна. Всі наші викладачі дипломовані», - інформує директор.

Володимир Козак також зазначає, що в університеті навчаються люди, які або вже працевлаштовані, або мають перспективу працевлаштування.

«Наші люди сформовані та знають, куди йдуть навчатися», - розповідає директор.

Університет сучасних знань, за словами директора Луцької філії, є найдешевшим за оплатою. Тут навчаються або навчалися студенти з Вінницької, Дніпропетровської, Хмельницької, Закарпатської, Рівненської та Волинської областей.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Розсилка новин
Підписатись
* Ви зможете відписатись в будь-який час