Жителі Донецька побили полоненого українського військового. ВІДЕО

Жителі Донецька побили полоненого українського військового. ВІДЕО
Терористи привезли полоненого українського «кіборга» Олега Мицака на зупинку громадського транспорту, в яку влучив снаряд.

Українського військового поставили в центрі натовпу і заявили перехожим, що саме він винен у загибелі людей на зупинці, - повідомляє Zaxid.net.

Після цього жителі Донецька в оточенні російських журналістів жорстоко побили захисника донецького аеропорту. Після побиття полоненого повалили на переднє сидіння автомобіля бойовиків і відвезли в невідомому напрямку.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Сукі!!! Хіба це українці? Вибудувати стіну висотою 10 м. і хай живуть у смердячій Росєє. Сволота!!
Відповісти
пора стерти це кримінальне кубло із назвою донецьк з лиця землі.
у відповідь, звісно, на порушення режиму тиші з боку бандюків, як роблять вони.
Відповісти
запам'ятайте підароподобні "первьій кнут всегда предателю"...тримайся солдате!!!
Відповісти
оце так є чим похвастатись!
Відповісти
Капець за що їх захищати!бомбанути по цілому донбасу,хто вийшов то вийшов,а ні то ні.бідні хлопці,хай їх Бог береже)
Відповісти
нормальні люди давно звідтам виїхали,залишилась наволоч,яку треба знищити вщент,а не казати,що Донбас-це Україна,ніколи не були і не будуть Україною та й тепер і не треба,хай здохнуть.
Відповісти
Было бы странно, если бы офицеру, корорый стрелял из пушен по Донецку поднесли хлеб и соль.
Признайтесь, а что бы вы сделали, если бы поймали офицера (террориста) убивающему людей в Луцке?
Відповісти
дуже шкода, що той офіцер стриляв з "пушек" по терористах, а не по донецьку.
а ти, кацапський троль, іди в касу, забери 10 рублів та купи собі стакан "водки" і пий...
Відповісти
Судя по ненависти в комментариях, волыняне хотят убийств. Почему вы все не на фронте, а по клаве стучите? Езжайте, воюйте с наволочами и нелюдями. Ест шанс очистить от них украину.. Особенно злые комментарии от девушек. Печально. Почему не в санитарках на фронте?
Відповісти
волыняне хотят, чтоб твои "братья" убрались с территории Украины и ты вместе с ними.
иди, скрепы скрепляй.
Відповісти
Сукі останні нахрен гнати їх з Західої України дичвольська ввдроддя
Відповісти
Як ви думаєте? Хіба це не війна олігархів? За що гинуть наші батьки, брати, сини? Хотіли ДНР, ЛНР нехай мають, нехай живуть в "России матери". Відєднайте тільки постачання українського газу, води,світла. Я притримуюсь думки, що всі нормальні люди звідти уже виїхали в Україну. Нехай донеччани захищають свою територію, а не понаїжджали на західну Україну і погладжують животи, а наші хлопці гинуть. Слава Україні! Героям слава! Слава! Слава! Слава!!!
Відповісти
Це оцим виродкам ми не можемо довезти гуманітарну допомогу, виплатити пенсії, забезпечити газом та електроенергією? Це діток і жінок цих виродків ми приймаємо тут на Волині, забезпечуємо житлом, роботою, садочками та школою? Це їхніх діток приймали наші дитячі табори та санаторії? ГЕТЬ З ВОЛИНІ!!! Я не хочу дихати з ними одним повітрям! Я не хочу жити з цими донбаськими та луганськими скотами в одній країні! Ненавиджу!
Відповісти