У «бунті» проти мобілізації в одному з районів Волині є «московський слід», - УМВС

У «бунті» проти мобілізації в одному з районів Волині є «московський слід», - УМВС
Напад невідомих осіб на людей, які розносять повістки, у Шацькому районі був організованим. У ньому помітний «московський слід».

Про це повідомив у понеділок, 26 січня, начальник управління МВС у Волинській області Петро Шпига.

Нагадаємо, у Шацькому районі місцеві жителі перешкоджали розвезенню повісток і вимагали їх знищувати. На в’їзді до трьох населених пунктів громадяни перешкоджали руху автомобіля та вимагали у працівників військкомату знищити повістки.

Як розповів Петро Шпига, «рознощиків» повісток оточив натовп людей. Конкретних осіб, причетних до цього, не встановили, однак, на його думку, жителі Шацького району не могли самі «додуматися» вчинити таке, а були підбурені.

Інші деталі встановить слідство. Наразі розпочали кримінальні провадження за частиною п’ятою статті 27 та статті 336 Кримінального кодексу України, тобто пособництво в ухилянні від мобілізації.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Слід МП/РПЦ.
Відповісти
Я в принципі, не підтримую таких дій, але розумію людей. А таке пояснення це від МВС ---- повна дурниця.
Відповісти
Це не дурниця - це так "органи" працюють.
Відповісти
Хто оточив - не встановлено, але московський слід. Пити менше треба, пане Петре, і підлеглих контролювати. А то міліціянти у Шацькому районі животи повідгодовували і "конкретних осіб, причетних до цього", встановити не можуть. Ганьба!
Відповісти
Та який там московский слід??? Я думаю, якщо понесуть повістки прокурорам, міліціантам, сбу-шникам, начальству- ніхто перешкоджати не буде. От коли об'єднаєтеся з простим людом, тоді і будуть перемоги... Сенс з тих вояк, що і зброю не вміють тримати і воювати не хочуть... Марна трата грошей як спонсорських так і державних.Отут, москвапрацює і зрадників кабінетних повно...хтось заробляє на цій війні... І кому це вигідно? Професіоналів туди посилаймо! А де вони, коли війна ! Сховалися! Героі нагороди отримувати, а тут вони не героі..
Відповісти
ти агент кремля
Відповісти
в релігійних громадах російської православної церкви московського патріархату частенько можна почути явно антиукраїнську пропоганду. Це не є новиною - в них це нормальне явище . Пята колона не спить , а С.Б.У. що робить ....чи теж заодно ????
Відповісти
ой..сцю...
Відповісти
Люмпен, непереводь стрілки... Поки ти тут клацаєш в теплому кабінеті, мій чоловік воює, уже півроку, він миротворець і знає свою справу і таких мало там. І по його розповідях я на від міну від тебе знаю що сьогодні не вистачає професіоналів.г
Відповісти
Жах...якої вони думки про простих людей! Вже люди самі навіть не могли додуматися! Слід пуйла скрізь ввижається...диб*ли
Відповісти
...оце то Шпига морозить....це тільки квіточки....скоро тих розносчиків повісток почнуть скрізь гонити....яка мобілізація....хлопець в ато лишився під час поранення без ноги а учасника бойових дій отримати не може....зате чинуші які їздять у відрядження туди на декілька днів...то зразу і посвідчення мають учасника....це просто у тих хлопців залізні нерви....потрібно зброю повертати проти внутрішнього ворога а не воювати з вітряками...
Відповісти
Якщо на волині московські сепаратисти то чого їх брати захищати схід беріть депутатів вони московські підсрачники.
Відповісти
Капєц...
Відповісти
Як можна когось звинувачувати. якщо "Конкретних осіб, причетних до цього, не встановили".... Вже набридло.... всі винні тільки не я... А Любов вірно каже. воювати повинні професіонали а не пацанва. яка і не знає як ту зброю тримати... А то в мирний час пільгами військові користувались. а зараз сидять тишком-нишком і бояться щоб їх. сорокарічних здорових і крепких пенсіонерів не дай Бог не зачепили...
Відповісти
В селах нема кого брати всі поспивались при такій наявності точок через хату які з них вояки крушку зводою не втримає а то автомат.
Відповісти
В нас нема закону щоб закрити точки а закон щоб мінти кришували точки є.
Відповісти
То хай ідуть ввоювати а не точки кришу
Відповісти
У Володимері за 500$ і ти демобілізований..лікарі рулять.
Відповісти
В К-Каширській ЦРЛ діагноз щоб відкупитися 200 дол. у військоматі 300 дол. але ніхто не бачить, прокуратурі не має діла...
Відповісти
Живу в шацьку. Якщо ви думаєте що хтось організував жінок, матерів то так це органзувано. організовано їхніми ж сльозами
Відповісти
І ви думаєте після таких звинувачень хтось з цих сіл підпише ті ж повістки??? Та краще хай виведуть з хати 2 в наручниках ніж принесуть 4 в хату в труні
Відповісти
Шановний, Петро Шпига, ви розумієте що люди не винні поки вина не доказана? як це у нас називається? Презумпція невинуватості? Який телепень поставив Вас на цю посаду? Вчіть закони та конституцію тоді вже з предявленнями лізьте
Відповісти
Нехай почнуть мобілізацію з прокурорів, суддів, міліції, есбеушників тоді ніхто нікому не буде перешкоджати...
Відповісти
а мєнти вже всі побували в АТО, а ті, хто дозволив вивезти Шацьке межигір'я вже одержали повістки, то почніть з таких тузів, а не з черні,!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
а мєнти вже всі побували в АТО, а ті, хто дозволив вивезти Шацьке межигір'я вже одержали повістки, то почніть з таких тузів, а не з черні,!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
а мєнти вже всі побували в АТО, а ті, хто дозволив вивезти Шацьке межигір'я вже одержали повістки, то почніть з таких тузів, а не з черні,!!!!!!!!!!!!!
Відповісти