«Жодної копійки на руки я не отримав», - Ігор Гузь про компенсацію за житло

 «Жодної копійки на руки я не отримав», - Ігор Гузь про компенсацію за житло
Народний депутат від Волині Ігор Гузь розповів про те, що за оренду житла у Києві ніякої компенсації не отримував, а держава лише перерахує витрачене на готель.

Про це повідомив нардеп на прес-конференції 30 січня, - пише "БУГ".

“В деяких ЗМІ пішли чутки про те, що я отримав грошову компенсацію за оренду житла у місті Києві. Хочу повідомити моїм виборцям, що ні, жодної копійки на руки я не отримав. Держава перераховує плату за мій одномісний номер просто в готель “Київ”. Якщо ж наша фракція вирішить відмовитися від компенсації – я буду винаймати квартиру у столиці власним коштом”, – розповів Ігор Гузь.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
який ти маладєц!
Відповісти
А без дозволу фракції він хоч пукнути може, чи потрібно щоб фракція вирішила???
Відповісти
брехун
Відповісти
От і гузю усміхнулося щастя. Є чим піарнутися.
Відповісти
Отримав він на картку, а не на руки
Відповісти
Тоді повідомте своїм виборцям, за які гроші ви існуєте, якщо заробили 0 грн за 2013 рік...???
Відповісти
у підтримку Вас який батько за що живуть діти у відповідності до Сімейного Кодекса (Законодавство України) за що домагається депутат
Відповісти
злодій ще той ,полішук
Відповісти
таааааааа
Відповісти
А МОЖЛИВО ТИ ПОКАЖЕШ ПРИКЛАД І СТОСОВНО СВОЄМУ ЗАКОНОПРОЕКТУ ЩЕ Й В АРМІЮ ПІДЕШ?
Відповісти
3 майдан
Відповісти
Ще скажи, що на вибори Сєня Кролік не давав тобі 3000000грн. Ще скажи що з Івахіва ти не взяв 1000000грн. за проіграш на минулих виборах в вкілька голосів, то впаду зісміху
Відповісти
облиште ігора. все чого він хотів вже має завдяки виборцям. він мені нагадує Швондєра з "Собачого серця" Булгакова. ця брехня та трендовий патріотичний піар говорять самі за себе. Ігоре, привези нам зі столиці хочаби трішки справедливості, впевненості, совісті... тебе ж туди за тим делегували!
Відповісти
Придумають ж таке- в армію, не для того я ночей не спав. не їв, а тепер попавши у врушку в армію. От кляті ватніки придумають же таке, патріота в армію. а хто про народ буде думати, хто Неьку захистить у парламенті, крім мене нікому. Як же вам повезло , що я попав до парламенту. Треба законороект написати про встановлення пам"ятника і меморіальної дошки по місцях бойової слави. Сам собою пишаюсь
Відповісти
брехуняра, на руки не отримував,але ж житло не платить. Гнида ж все-таки він
Відповісти
Гузь дуже хитрий, потрібно розслідування провести і все стане ясно хто він і що.
Відповісти
" я чесний" ці руки нічого не брали".
Відповісти