Аварія у Луцьку: водій збив дівчину на переході. ВІДЕО

Аварія у Луцьку: водій збив дівчину на переході. ВІДЕО
Водій не помітив дівчину, яка переходила дорогу.

Аварія трапилася у Луцьку на вулиці Конякіна 29 січня ввечері, - повідомляє Автополігон.

Як зазначає видання, водій не помітив дівчину, яка переходила дорогу.

До того ж, перехід не освітлювався.

Автор відео зупиняється перед переходом, щоб пропустити людей, натомість водій сусіднього авто цього не зробив, - йдеться у повідомленні.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
так ви гляньте на клушу воно дибільне в ночі в дощ іде по дорозі навіть тупою головою недивиться що робить валить напряму і пофіг!! да водій винний але пішохід тупий олень який як баран бачить тільки те що перед ним це він в першу чергу понен думати де він іде ..Олені ті пішоходи особливо ті хто ніразу неїздив за кермом!!!
Відповісти
Перед тим,як обзивати дибільними клушами, прошу подумати про те, що перед тим як ступити на перехід пішоход дивиться по сторонах і коли бачить, що одне авто зупинилось не може навіть подумати, що інше буде іхати на нього!!! для чого правила дорожнього руху? Чи по вашому пішоходи в дощ в час пік мають літати над дорогами бо пішоходні переходи не для того аби ними ходити? Шановний авторе "ДТП" сам Ви олень, і якщо їздите за кермом постарайтесь бути уважним і не відволікатись на мобільний, дітей чи зорі!!!! Ви несете велику відповідальність і за себе і за пішоходів. А в даному випадку ДТП сталось уже більш як на половині дороги!!! то хто ж клуша дибільна? людина яка намагається якомогашвидше перейти дорогу, чи олень, який їде бо йому їхати треба, тим більше, що дорогу одночасно переходить три людини!!!
Відповісти
Пішохода жаль, але ж в темну пору доби треба бути уважнішим вдвічі. З водія ніхто провини не знімає. На відео добре видно, що перехід не освітлюється. Це і є найбільшою проблемою.
Відповісти
у європі є загальна практика носити світлоповертаючі стрічки на рукавах, сумках, старі носять на палицях - щоб їх було видно в темряві.
білоруси зобовязали пішоходів в темну пору доби за містом мати світлоповертаючі елемени. якщо не мав і збили - винен пішохід.
в даному випадку вина водія 100%. не виправдовуйте, правила зобовязують водія як мінімум зменьшити швидкість перед пішоходним переходом. там навіть натяку на це не було...
Відповісти
ну і куди те одоробло поїхало з місця скоєння ДТП?
Відповісти
погоджуюсь, що всім треба бути уважнішим...Але з досвіду скажу, що на переході, що на вулиці Карпенка Карого, інколи стою довго, поки всі машини проїдуть і тільки одиниці що зупиняться, інші женуть на повну і не звертають на знак і людину. А ще багато таких у мене випадків було коли вже стоїш на тому переході і думаєш ну хоч одна би зупинилась, і не будеш прямо під машину йти.
Відповісти
цей таксист відкупится як і інші тількі тому що платять мусорам
Відповісти
вчора майже те саме не сталось із нашим авто, все через те, що ввечері пішоходні переходи не освітлюються. Ніфіга не видно.
Відповісти
Перед тим,як обзивати дибільними клушами, прошу подумати про те, що перед тим як ступити на перехід пішоход дивиться по сторонах і коли бачить, що одне авто зупинилось не може навіть подумати, що інше буде іхати на нього!!! для чого правила дорожнього руху? Чи по вашому пішоходи в дощ в час пік мають літати над дорогами бо пішоходні переходи не для того аби ними ходити? Шановний авторе "ДТП" сам Ви олень, і якщо їздите за кермом постарайтесь бути уважним і не відволікатись на мобільний, дітей чи зорі!!!! Ви несете велику відповідальність і за себе і за пішоходів. А в даному випадку ДТП сталось уже більш як на половині дороги!!! то хто ж клуша дибільна? людина яка намагається якомогашвидше перейти дорогу, чи олень, який їде бо йому їхати треба, тим більше, що дорогу одночасно переходить три людини!!!
Відповісти
з вами!!!
Відповісти
ммм-да
Відповісти
Це як в анекдоті.
Пішоходи бувають двох видів: шустрі і мертві
Відповісти