На Волині побились лікарі. ВІДЕО

На Волині побились лікарі. ВІДЕО
Генеральний директор ТМО Любомльського і Шацького районів Володимир Дибель (колишній член депутатської фракції Партії регіонів) побив завідувача хірургічного відділення Олександра Деця.

28 січня 2015 року в Любомльскому РВ була зареєстрована заява від Олександра Деця про те, що генеральний директор Дибель наніс йому тілесні ушкодження, згідно даної заяви розпочато кримінальне провадження, - пише "БУГ".

В ході слідства відразу було призначено судово-медичну експертизу щодо потерпілого, під час проведення якої зафіксовані його тілесні ушкодження. Наразі проводиться досудове розслідування.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 102
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дибаль- дибіл Прізвище говорить з ким ти маєш справу!
Відповісти
із застосуванням кулаків - гідна річ для вуличних шибайголів...
Відповісти
Як ваші журналісти примудряються писати ЛюбомИльського в статті, на фото до якої табличка з правильною назвою "ТМО єдиний медичний простір ЛЮБОМЛЬСЬКОГО і Шацького районів"... і на відео зробити підпис ЛюбомИль... я в шоці від вашого "професіоналізму"
Відповісти
хто знає, як писати, не має відео, інтернету, грошей... То ж і звертаються до таких, котрі як говорять, так і пишуть, але мають усе перелічене.
Відповісти
Ще це бидло до цього часу працює і знущається з працівників?Вже нема Климчука, який кришував.,то потрібно зробити йьому дюстрацію. На що дивиться Ващенюк? Можливо допомагає йьому будівництвом будинку.
Відповісти
Михайлівна мало тощо що ви висловлюєтесь грубо так ще й пишете дурню.а померлого взагалі соромно згадувати ганьба вам!!!!!СЛАВА УКРАЇНІ
Відповісти
Слухай,працівник за бабло, сьогодні 08.02. і я вперше читаю ці коменти...Працюю в ТМО з чистою совістю,тому що гроші з людей не беру , не брала і не візьму!І живу не в палаці , а в квартирі!І якщо ти такий порядний, то напиши своє прізвище, чи соромишся?І ще одне, коли сам захворієш то до кого побіжиш лікуватись,а???Чи не до Згоранця??? І відписувати мені не треба- на цю сторінку не зайду,краще зайди до мене в кабінет і скажи все,що думаєш,якщо не боїшся....
Відповісти
МИХАЙЛІВНА ВИ ЗАВЖДИ КАЖЕТЕ ПРВДУ,ПІДТРИМУЮ ВАС,А ДІВЧАТА НА ЗАДНЬОМУ ПЛАНІ У ВІДЕО ВЗАГАЛІ " відпад;
Відповісти
Дибеля давно пора на дибу
Відповісти
Усіх чиновників режиму Януковича потрібно звільнити бо вони звикли жити по понятіям, а не по закону.
Відповісти
по-перше не Любомильсьго а Любомльського.
А Дибаля потрібно гнати за межі Украіни як його товариша
АЗІРОВА.
Відповісти
Згідна з вами. а Дець як лікар дуже непоганий
Відповісти
Дибель молодець,жалко якщо дійсно то правда,що мало дав тому придурку
Відповісти
Чому цей дибіл оминув люстрацію? Чи відкупився, як деякі? Обох лікарів, які записані на відео, я знаю. Дибель їм і в підметки не годиться.
Відповісти
знаю цього Дибеля - якщо він його відпиздив , ззначит правильно ... Слава Дибелю ...
Відповісти
Чиновникам, які організовували тітушок місце на смітнику!
Відповісти
Помилка в назві статті: Менеджер від медицини побив підлеглого.

Скоріш за все авторитету так як і клепки не багато, раз живою вагою бере.
Керівник - депутат ради та ще й "веприк" за 100 піднімає руку на лікаря перед оперативним втручанням, та після інциденту не перенисить втручання...
Тут порушувати треба: замах на вбивство (не лікаря)
Відповісти
переглянув відео і не зрозумів наша "доблесна" міліція коли приймає заяви від громадян перевіряє їх на вміст алкоголю в крові,бо наскільки я знаю сашко частенько вживає оковиту і деколи приходить на операції з відчутним запашком.А на рахунок Згоранця чому він зараз знаходиться на волі, і навіть далі працює в лікарні коли в нього на руках смерть 24-х літнього хлопця якому він під час свого чергування не надав необхідну допомогу.
Відповісти
Закрий рот дибільна підстилка! Всі коментарі на захист Дибеля пишуть або його зами, або дружина, або він сам - це в його стервозному стилі!
Відповісти
фу як гидко.Дибель хороша людина і вашими гидкими словами цього не змінити!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Підстилка знову запречитала. Не трать зайві сили!
Відповісти
ой бідолашка Дець не дали йому лапароскопічну стойку маленький ображений хлопчик який піде на все щоб домогтися бажаного.
Відповісти
не так давно Дець і Згораниць побились так що обидва були на лікарняному.от що робить з людьми оковита
Відповісти
Знову той щур "Дець" так званий виліс зі своєї берлоги. Скажіть будь ласка , все валите на регіоналів, а зараз що краща влада прийшла?? та більш жорстокіша і ненавісніша, скільки людей за цієї нинішньої влади померло, а за що, за ті крісла що вони зайняли там, новий майдан потрібно, і танки не на Донецьк а на Київ треба, бо наша влада розуму аж ніякого немає, це навіть діти понімають. Що за цей час зробили а нічого абсолютно, тікі гроші забирають останні з тих нещасних людей. Якщо путінські війська в Україні то чому влада заборняє наступ, а наші солдати гинуть це марзм!!! Це ТУПА влада. А ще і тут дець так званий обявився, та вас вже надоїдає слухати, що ви зробили для цієї лікарні? а що зробив Дибель В.Ю., якщо він вам і не доручає справи то правильно робить бо знає що такі нездари тікі життя людям покалічать!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Геть Дибаля із лікарні, крім матюків він не знає як розмовляти із працівниками...в смітник!!!
Відповісти
Знову той щур "Дець" так званий виліс зі своєї берлоги. Скажіть будь ласка , все валите на регіоналів, а зараз що краща влада прийшла?? та більш жорстокіша і ненавісніша, скільки людей за цієї нинішньої влади померло, а за що, за ті крісла що вони зайняли там, новий майдан потрібно, і танки не на Донецьк а на Київ треба, бо наша влада розуму аж ніякого немає, це навіть діти понімають. Що за цей час зробили а нічого абсолютно, тікі гроші забирають останні з тих нещасних людей. Якщо путінські війська в Україні то чому влада заборняє наступ, а наші солдати гинуть це марзм!!! Це ТУПА влада. А ще і тут дець так званий обявився, та вас вже надоїдає слухати, що ви зробили для цієї лікарні? а що зробив Дибель В.Ю., якщо він вам і не доручає справи то правильно робить бо знає що такі нездари тікі життя людям покалічать!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
"виліс" - грамотні коментатори . БРАВО ;)
Відповісти
ви краще за собою слідкуйте! грамотні =_)))
Відповісти
ДИБАЛЬ -ЗЛОДІЙ
Відповісти
а що вкрав?
Відповісти
Крав і краде все що бачить. Пришліть сюди слідчих з Києва то побачиш що і скільки вкрав і які будиночки побудував МРАЗЬ!
Відповісти
як вам не соромно ця лікарня бачила вже стільки перевірок що вам і не снилось.а заздрість страшна річ і спалює людей з середени
Відповісти
І Машівський бір не поможе як приїде нормальна перевірка!
Відповісти
всі вони добрі..... лиш бабло грибсти вміють....
Відповісти
Відео заказне.Знаючи деця цілком ймовірно, що було все наоборот
Відповісти
Видно, що дець після бурної пянки."звізда ютуба"
Відповісти
Дибаль молодець!
Відповісти
Послухай чотирияйцевий, може лишні мішають?
Відповісти
Я давно знаю Дибеля В.Ю.Він сучасний керівник.Дбає, щоб лікарня надавала хворим сучасну медичну допомогу .Не любить лодарів. Тримає порядок у всіх відділеннях лікарні, заперечте проти цього. А скільки нового обладнання придбано в лікарні.Дає шанс молодим лікарям вчитися і працювати за новими медичними технологіями. Хлопці перестаньте капати на Володимира Юрієвича.Ви хочете, щоб знов все стало. Але в лікарні не тільки лікарі Дець і Згоранець. Багато, як хворих так і лікарі можуть сказати про директора ТМО тільки хороше
Відповісти
Часом Марта ви не Світлана Дибель? Можливо це якась з його вірних замш? Відчувається знайома риторика Маньки Облігації.
Відповісти
Якби не Дибель,то цієї лікарні небуло б...А якщо ти висококваліфікований хірург ,то їдь в Дніпропетровськ оперуй поранених..
Відповісти
Якби не Дибель, то цієї лікарні не було б...
Відповісти
Якби не гроші виділені з держбюджету в сумі по пам'яті десь 18 млн (при курсі 4,5 грн за долар) і які Дибель успішно мив з начальством - це всім було вигідно, а Дибель був згідний -то цієї лікарні дійсно б не було! Отакі діла ObAmA.
Відповісти
А надто розумний хірург може їхати у Дніпропетровськ і оперувати поранених
Відповісти
Якби не Згоранець і Дець,то не було б до кого і йти в любомльській лікарні.І не треба тут їх поливати гряззю.Багато людей їм вдячні!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Згоранець і Дець -лікарі від Бога.І не треба їх тут гряззю обливати.Без них та лікарня б не існувала.
Відповісти
якби не дець і згоранець та їхні дружини і коханки, то не б було б і єдиного коментаря в їхній захист...
Відповісти
Згоранець і Дець -лікарі від Бога.І не треба їх тут гряззю обливати.Без них та лікарня б не існувала.
Відповісти
Якби не Згоранець і Дець,то не було б до кого і йти в любомльській лікарні.І не треба тут їх поливати гряззю.Багато людей їм вдячні!!!!!!!!!!!!
Відповісти
ооо все як раз навпаки це вони на кожному кроці того Дибеля брудом обливають .мабуть незабаром луснуть від заздрощів невдахи.а про Дибеля говорять його справи
Відповісти
Як справи так і зліви.Мабуть,ви в Любомлі не попадали в лікарню.Попробуй не заплати в роддомі благодійний внесок,буде чорна година.А так є за що добрі справи робити.(Не цікавляться,чи є в людини гроші на той внесок)
Відповісти
внески беруть у всіх лікарнях і це придумав не Дибель.і якшо говорити про роддом то звідти хочаб виходиш з малюком,а в реанімацію потрапляють тільки в критичних ситуаціях от там малобюджетних не люблять і чим швидше відправляють таких в терапію.а без внеска взагалі загризуть
Відповісти
Вас,мабуть,не загризли,але замітно надкусили.А за те,як вибивати з людей внески-пряма вказівка керівника.
Відповісти
це мабудь дитина якась пише
Відповісти
Це ви дитинаГраматика шкутильгає.
Відповісти
точно дитина!!
Відповісти
Дибель , це тварь яку треба гнати з Любомльщини за його корупцію та здирництво знущання з людей та бездарність . Ти вляпався в історію Любомльщини, тікай з нашого краю пока дають добро. Ганьба регіоналу Дибелю-голубому!!!!!!!!
Відповісти
тепер все ясно от хто спонсор цієї ганебною кампанії проти Дибеля!!!чим більше в людини грошей тим менше совісті
Відповісти
латковський - ти колись хотів пам'ятник ставити за добрі діла Дибеля, а тепер фігню гониш!? Пані жаба в гості завітала і крепко засіла на шиї!? Схаменися, пролікуйся і буде тобі щастя!
Відповісти
Чи таке насправді можливе у наш вік цивілізації, коли особа на керівній посаді знаного медичного закладу дозволяє собі розмахувати кулаками у власному кабінеті? І саме в час, коли люди віддають свої життя за рідну землю? Є сила до боротьби, добродію Дибелю? Сьогодні є, на жаль, місце, де можна себе достойно проявити. Вам би, добродію, стати на захист Вітчизни, а не зухвало насміхатися над професіоналами своеї справи?! Кращих лікарів, аніж Дець О. та Згоранець О. годі в районі й пошукати ( не за образу нехай будуть сказані слова іншим лікарям міжрайонної медичної установи, коли саме Дець О, Згоранець О. є основними дійовими особами у представленому відеосюжеті). Високий професіоналізм, сучасні знання при виконанні покладених обов"язків, успішні практичні навики в роботі, врятовані життя людей знайшли своє відображення у вдячних відгуках пацієнтів обох лікарів. Тільки й чути останнім часом про ганебну поведінку та зверхність у ставленні до людей генерального директора ТМО Дибеля В.Чому не вживають впливових заходів вищі чини до керівника? Хто йому надав право так себе поводити, яким нормативно-правовим актом передбачено такі дії у відношенні до підлеглих осіб? Прикро, що українці гинуть у страшній жорстокій війні, а в Любомлі вчиняє розправу над своїми підлеглими власноруч той, над ким давно вже необхідно вчинити розслідування за його незаконні ганебні дії та поставити крапку в історії, котра потребує давно вже кінця. Організувати добудову лікарні, котра перебувала у незавершеному будівництво декілька років, довести його до логічного кінця з наданням належних умов праці медичному персоналу - це обов"язок керівника, проте аж ніяк не його "царювання у цьому закладі".

І соромно повинно бути тим, хто пише нісенітницю в користь людини, що не заслуговує похвал через свої недостойні вчинки - Дибеля В., та пишуть насмішки над людьми, котрі дійсно віддають себе в ім"я самого найдорожчого на землі - життя людини, - Деця О., Згоранця О. Схаменіться! Адже Дибель завтра і Вас взмозі вдарити кулаком у себе на прийомі, а останні , не дай Боже це буде необхідно, проте в наш час все можливо, - врятують життя Вам та Вашим рідним людям.
Відповісти
гарно написано ,таланвито одразу видно автора на таку творчість у нас в лікарні спроможна тільки коханка Згоранця а значить людина чесна і неупеджена.
Відповісти
Люди схаменіться ! Сьогодні гинуть наші хлопці на Сході за таких як ви, за нас з вами.А ми тут одне одного грязью обливаємо. Кожного і все розсудить Господь Бог.
Відповісти
Люди схаменіться!!!! Сьогодні на Сході за таких як ви і ми гинуть наші хлопці. А ви обливаєте одне одного грязью,ділете посади і обов'язки. Перш за все треба поважати одне одного як ЛЮДИНУ, цінити те що маємо,жити і працювати для людей.....
Відповісти
Дець О В та Згоранець О Г лікарі від Бога неодноразово рятували і будуть рятувати людські життя!!!!
Міцного здоровя , натхнення Вам дорогі лікарі,Ви кращі!Побільше би таких спеціалістів!Правильно,за правду і справедливість потрібно стояти!!!!!
Відповісти
Цього підера, наглоту, далеку від медицини давно треба було гнати і районне і обласне начальство процього підера все знали але не реагували. Ось результат! Карати треба не лише Дибеля, але й тих хто його покриває і разом з ним п'є і гуляє.
Відповісти
Дибель дуже погана людина, лицемірна і підла, без будь-яких моральних обмежень. Брехун і злодій в одному лиці. Питання до модератора - чому не публікуєте коменти проти цього ніким, а особливо медиками непорядного чоловіка!
Відповісти
Ви навіть не уявляєте собі скільки людей підтримують Ваші слова!!!
Відповісти
Хочу передати привіт замам Дибеля - і по вас скоро проб'є дзвін! Слуги Х-ла!
Відповісти
дії генерального директора можна прокоментувати з різних сторін, але на думку багатьох людей, замало заслуг, які зробив для лікарні цей чоловік, дуже багато є й підтексту у його діях, не було б лікарні, якби йому особисто це не було потрібно, і не дуже льстіть собі ті, хто думає, що це зроблено для когось, для людей та для лікарні, усе це- для себе, коханого, він взагалі думає, що ТМО- його особистість і він має право робити там, що хоче, кого- прийняти, за хорошу мзду( мала щастя там працювати та дечого багато почути, зокрема від тих- які проплатити, а роботу отримали не зовсім там, де домовлялися),там є "любімі "працівниці і не дай тобі Бог потрапити в "нелюбмі", то довго працювати там не будеш, а те, що тій людині потрібна ця робота, то нікого не цікавить. Немає там справедливості, а завдяки керівнику- настоящий "гадюшник".
Відповісти
На рахунок гадюшника - це 100%. Адміністрація лікарні ТМО це не люди, це працівники СІЗО!
Відповісти
Наші врачі перебухали верняк там гнати треба майже всіх згоранець правільний став скількі береш сам не бачиш регіонали придурки до вас всіх стидно за прадою йти дибаль мало дав очі не сині тількі ніс від пузиря
Відповісти
А Дець- молодець!!! І Згоранець - молодець!!!
Відповісти
Основне довести цю справу до кінця, щоб в лікарні більше не було того ГІМНА ДИБЕЛЯ!
Відповісти
Дибель - це відвертий плювок в людську порядність, це символ влади яка була і яка на жаль є зараз, це виклик розумним і чесним, це виклик професійності і бажанню змін. Він настільки відчуває себе безна-казанним в своєму шизоїдному нарцисизмі, знаючи що ця влада його не пожене! Але є ще й бог який все бачить!Ця гнида цього не розуміє - на все свій час! Його місце на смітнику, він не заслужений лікар України - він заслужене Х-ЛО Любомльщини! Ла-ла-ла-ла...
Відповісти
БРАВО!!!!!!!
Відповісти
Я лише одне скажу, коди був Борисюк головним, мене на роботу медсестрою в лікарню просили йти, (я тоді проходила практику,) влаштувалася за символічну коробку цукерок, а при дибалі просять 500 у е. ! Я запитувала
Відповісти
якби тільки заговорила хірургія Дець психопат і вже давно кидаєтся на підлеглих "любомильський душитель"
Відповісти
От цікаво хто просить? я влаштувався при Дибелю за дякую!!!!!!!!!
Відповісти
Скільки людей стільки й думок.давайте поговоримо про лікарську халатність Згоранець 4 години протримав на приймальному хворого в комі чекав смерті мозку.і що в результаті молоду людину списали як брухт А ЗГОРАНЕЦЬ МОЛОДЕЦЬ.а коли Дибель вирішив його покарати з ньго зробили крайнього.
Відповісти
Не суди і судим не будеш.
Відповісти
Вважаю Дибель настільки хороша людина, що ніякого сміттєвого бака не шкода! Правда колеги?
Відповісти
Як і Дибеля так і в Деця з Згоранцем є свої ВЕЛИЧЕЗНІ плюси і МІНУСИ. Бо всі вони мають свої амбіції і величезний ГОНОР, які не дають їм уживатись на одній території. Вони розумні лікарі, але неодноразово той же Дець встановлював свою правоту з колегами кулаками, про які ніхто не говорить. А імідж "лікарів від Бога" часто -густо зроблений тим, що "неперспективних" хворих передавали іншим молодим лікарям, бо не "барское это дело" портити собі репутацію "лікаря від...". А ситуації різні були в житті. Просто ще є лікарі інтелігентні і не афішують, а інші не дуже і виставляють на посміховище не лише себе , а всю лікарню.СТИДОБА!!!!!
Відповісти
Браво.А це ж правда.
Відповісти
Прочитала-охопив шок! Видно наша нація дійсно заслуговує на покарання, тільки шкода, що гинуть найкращі. Де "возлюби ближнього, як самого себе"? І що ми хочемо від Путіна? Ганьба
Покайтеся і простіть одне одного. Помста і заздрість- смертні гріхи, побойтесь Бога, він покарає. Українці, будьмо!!!
Відповісти
Одна людина, що написала нормально. Покайтеся й помоліться за Україну.
Відповісти
Сашко Дець, Сашко Згоранець, Вовчик Дибель і Вовчик Латковський! Хлопці, чого вам не вистачає? Влади, грошей? Вкоротіть свої амбіції. Ви такі огидні і...
Відповісти
Прочитала-охопив шок! Ми, українці, прокляті їз-за таких "героїв" і заслуговуємо на покарання. Тільки чому гинуть найкращі? І що тоді ми хочемо від Путіна? Де наше "возлюби ближнього, як самого себе"? Схаменіться, хлопці! Заздрість, жадібність і помста-не найкращі людські якості. Покайтеся і помоліться за Україну! Може Господь нас пробачить.
Відповісти
Це все фігня врачи якщо іх в нас в любомлі можна так назвати перебухали трошки дибаль молодець дав пізди і мало все шо зроблено у лікарні завдякі йому якщо і вкрав шось то шо крайслера старого чи пасата б 3 регіонал дибіли ви подивіться хто зарас унітаз той самий тількі срака друга
Відповісти
Це все фігня врачи якщо іх в нас в любомлі можна так назвати перебухали трошки дибаль молодець дав і все шо зроблено у лікарні завдякі йому якщо і вкрав шось то шо крайслера старого чи пасата б 3 регіонал дибіли ви подивіться хто зарас унітаз той самий тількі срака друга
Відповісти
Це все фігня врачи якщо іх в нас в любомлі можна так назвати перебухали трошки дибаль молодець дав і все шо зроблено у лікарні завдякі йому якщо і вкрав шось то шо крайслера старого чи пасата б 3 регіонал дибіли ви подивіться хто зарас унітаз той самий тількі срака друга
Відповісти
Чтнглндлгьгл
Відповісти
« Де правду шукати, коли брат на брата?..»

«Шкода тих, хто плюють, замість цілуватись,
тих, що клянуть, замість усміхатись…»

«Ми всі люди на землі,
Ми тут зовсім не одні.
Давайте допоможемо
Тому, хто в біді…»
==================================================
Слова Кузьми Скрябіна ( Андрія Кузьменка).
Вони так закликають проти вище описаних подій!
Невже мало біди в країні, щоби її плодити на теренах рідного краю?
Кузьма...Він був рідним навіть для тих, хто не знав його особисто.
Його зоря зійшла на небеса,
Його душа навіки серед нас.
Запалюючи те, що не згаса,
Він став вогнем для чорно-білих мас…

Помоліться Господу за упокій душі світлої, щирої, справжньої Людини і давайте будемо такими, як він, задля миру в країні, в кожній домівці, в кожному колективі, в кожній душі.
Відповісти
Дець Саша ,що ти хочиш доказати,сам ти чесний.?Як сам ,ти ставишся до колег ?Бумеранг.)))) Ти неможеш працювати зДибелем,а колегі(медсестри,санітарки)можуть з тобо?Ти чесний?Хабарів не береш?Холерик....Подумай..
Відповісти
Олександр Дець - дуже хороша людина і лікар-професіонал. А якщо ви і давали комусь хабарі - це ваша біда, перестаньте давати і їх перестануть брати!!!
Відповісти