На Дніпропетровщині у аварії загинув Кузьма Скрябін

На Дніпропетровщині у аварії загинув Кузьма Скрябін
У понеділок, 2 лютого, в дорожньо-транспортній пригоді загинув відомий український співак, лідер гурту "Скрябін" Андрій Кузьменко.

Про це повідомляє прес-служба ДАІ МВС України, - передає Еспресо.TV.

"За попередніми даними, близько 8 години 20 хвилин, у Криворізькому районі, біля села Лозуватка, сталося зіткнення позашляховика, в якому знаходився співак, і вантажівки. На жаль, від отриманих травм, Андрій Кузьменко, більш відомий під псевдонімом Кузьма Скрябін, загинув на місці події", - повідомили в ДАІ.

Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини події.

Зазначимо, що Андрій Кузьменко був незмінним лідером групи "Скрябін". Він загинув на 46-му році життя.

Начальник Державтоінспекції України Анатолій Сіренко заявив про те, що Toyota Кузьми зіткнулася з вантажівкою, що перевозила молоко. Удар був такої сили, що молоковоз винесло у кювет, а автомобіль співака сильно постраждав, - повідомляє ТСН.

"Сталося зіткнення машини Toyota Sequoia з "Газ-53 ", який перевозив молоко. Це було зустрічне зіткнення. Орієнтовно посередині проїжджої частини. Обставини з'ясовуються. Удар був дуже великої сили, вантажний автомобіль знаходиться в кюветі. Дуже сильно постраждала машина Кузьми", - сказав Сіренко в ефірі "112 каналу".

Кузьма розбився у ДТП дорогою з концерту у Кривому Розі на честь 25-річчя гурту "Скрябін".

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 34
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Жаль, дуже шкода, хорошим співаком та людиною був... Хай земля буде пухом(((
Відповісти
Я шокований
Відповісти
Україна продовжує втрачати все найкраще...RIP
Відповісти
Я шокований
Відповісти
Любив Україну, рідний Львів, маму, глядача...
Дуже шкода... гарні, цікаві пісні. Залишив по собі гарні спогади. Земля йому пухом і співчуття близьким та рідним
Відповісти
Лист до президентів України







Панове президенти, є до вас розмова
Бо ми давно не чули від вас правдиве слово
І може я ніколи б не починав її
Та скажу вам відверто - причина у війні



В яку ви цю країну всі разом погрузили
І щоб її не було ви нічого не зробили
Невже за стільки років ви достатньо не нажили
Щоб заробляти гроші копаючи могили



Панове президенти є до вас питання
Чому ви всі живете як голубці в сметані
Тоді коли всі люди скидаються солдатам
Копійками, які ви ще в них не встигли відібрати



Чому ви не пошлете на війну своїх синів
Ні внуків, ні племінників, самих вас там не видно
Зате на смерть кидаєте чужих чоловіків
Скажіть мені, невже це виглядає справедливо



Чому холоднокровно ви зливаєте країну?
І у крові своїй ви власну топите дитину
Скажіть, будь ласка, чим всі люди в цій країні винні
Скажіть ціну, за скільки ви продали Україну!



Я хочу побажати вам , панове президенти
Відчути весь наш біль на собі перше ніж померти
А всім нащадкам вашим - я хочу тільки зла
Яке ви всі разом роками готували нам!



(с) Кузьма Скрябін
Відповісти
Гарний вірш
Відповісти
я просто не вірю:(
Відповісти
Я в шоці!!! Просто такий стан, як щось всередині обірвалось.. Не віриться!
Відповісти
Шкода.. веселий і позитивний був чувак
Відповісти
Царство небесне!Один з найкращих!
Відповісти
я шокована,взагалі вірити нехочеться(це жах
Відповісти
дуже-дуже шкода(((( любив його пісні!!!
Відповісти
Плачу.... Нехай земля бде пухом!!!
Відповісти
Чому Бог забирає найкращих??? Це була людина,яка щиро любила Україну..його пісні назавжди залишаться в моїй пам'яті... бережіть своїх рідних та близьких людей!! Назад плівку не відмотати... Андрію,хай земля тобі буде пухом!
Відповісти
жаль.
не стоїть так сильно ганяти.
Відповісти
щось у нас часто такі аварії трапляються за участі важких машин - КАМАЗи і т.д.
Відповісти
я шокований
Відповісти
Царство небесне! Вічна пам'ять...(((
Відповісти
Я шокована..велика людина..його творчість назавжди в нашій пам'яті.....земля пухом Андрію..
Відповісти
Жаль. Соболезнования всем нам.
Відповісти
Сумно...Востаннє був такий стан коли загинув Пелех (((((((. Люди яких дійсно було цікаво дивитися і слухати, і які приносили багато позитиву глядачеві.
Відповісти
Я в шоці...не віриться..така людина..чого йдуть найкращі!?
Відповісти
Я дуже захоплювався Кузьмой це була гарна позитивна людина
Кузьма помер
Невозможно
Как так
Почему
Зачем бог забирает самих лутших
Люди берегите родних
Кузьма пусть земля будет пухом
СЛАВА УКРАИНЕ
ГЕРОЯМ СЛАВА
Відповісти
Царство небесне! Вічна пам'ять... Чому від нас ідуть найкращі???
Відповісти
З ним померла частина Украіни.Ніхто так не любив державу як він.Він не був продажним як решта і завжли говорив те ,що думав.Розум не вірить,сердце плаче.В душі все обірвалося.Співчуття рідним,близьким і всім нам.Такого як він більше не буде.
Відповісти
Земля йому буде пухом ((( Вічна пам'ять...
Відповісти
упокой Господи душу усопшего раба твоего Андрея. Плачу...
Відповісти
Важко повірити, що не стало такої хорошої, щирої людини. Мені ця людина чужа, але я плачу. Нехай земля йому буде пухом!!!
Відповісти
Яяяяя в шоооооці,таке враження,що мій родич,батько,брат загинув,на серці тремтить,душа виє,не вірю!!!!!!!!! Хай з Богом спочиває!Боже навіщо його!??????????????
Відповісти
Не вірю!Боже чому саме його?........
Відповісти
Очень жалко...
Відповісти
Пішов із житя справжній патріот України. Він ніколи не пригинався під жодною владою. Андрій завжди мав власну думку, якою відверто ділився з народом. І люди шанували свого Кумира. Вічна пам"ять великому сину України! Його пісні тепер звучатимуть з новою силою!
Відповісти
В це важко повірити.....Нема слів.
Відповісти