Гравець «Волині» із юнацькою збірною не зміг пробитися у фінал першості

Захисник луцької «Волині» Віталій Приндета разом із юнацькою збірною України U-19 не зміг пробитися у фінал континентальної першості. В заключному матчі еліт-раунду, який проходив у Португалії українці поступилась господарям – 0:3.

Про це повідомляє офіційна прес-служба клубу.

До цього матчу суперники виграли обидва матчі в четвертій групі, але португальці очолювали турнірку, маючи ліпшу різницю забитих і пропущених голів. Тому їх влаштовувала навіть нічия. Утім, підопічні Олега Кузнецова отримали три «сухі» м'ячі у свої ворота.

Віталій Приндета зіграв на полі усі 90 хвилин. Відзначимо, що у попередні ігри збірної наш захисник також відіграв з першої до останньої хвилини, причому українці не пропустили від ізраїльтян та ірландців жодного голу.