вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Лучани не зреагували на звук сирен «Увага всім». ВІДЕО

Лучани не зреагували на звук сирен «Увага всім». ВІДЕО
На Волині відбулась перевірка автоматизованої системи оповіщення населення з включенням електросирен «Увага всім».

Відбулось тестування у вівторок, 3 лютого з 14:00 до 15:00, - повідомляє Громадське.Волинь.

Сигнал «Увага всім!» є попередженням про надзвичайну ситуацію. Перше, що необхідно зробити, коли лунають звуки електросирени – увімкнути обласне телебачення або радіо та прослухати інформацію, яку передають, і далі діяти відповідно до отриманих розпоряджень.

У Луцьку сирени лунали не більше кількох хвилин. Проте, особливої уваги жителів міста вони не привернули. Про проведення цього тестування лучан попереджали у мережі інтернет, однак, багато людей заявили, що вперше чують про подібний захід.

Також проблема постає в тому, що більшість місцевих жителів про подібну систему оповіщення ніколи не чули. Вони не проінформовані про те, що робити, коли над містом лунає сирена. Деякі лучани зазначають, що потрібно ховатись у бомбосховища, однак, де вони розташовані – ніхто не знає.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Twitter, Google+ та Instagram.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Не зреагувпли бо його не було!!!
Відповісти
Радіо?! Воно хіба ще в пенсіонерів не відключене...
Відповісти
Я взагалі нічого нечув!!!
Відповісти
На сороковому не було
Відповісти
я на пр. Волі живу і то нічого не чув, маршрутки їдуть то чути, а сирени не чув. Ви або звук підкрутіть їй або галочку зніміть, що вона була взагалі.
Відповісти
В Глобусі не було чути
Відповісти
В районе ГПЗ сигнала сирен не слышала, радио включала, звук прерывался но оповещение можно принять. Думала хоть в школе проведут учебную тревогу, да нет. Это - большой минус. Надеюсь выводы будут сделаны.
Відповісти
Опитуванi регочуть, усмiхаються: " ...бомбосховище!?... ги-и-и-и..."

Путiн вас вiдучить.
Відповісти
А її , що чути було? Так ...читали про та
ке в інтернеті...Навіть посміялися, що мали увімкнути сирену, але мабуть вона не увімкнулася. ...
Відповісти
Ніде ніхто нічого не чув
Відповісти
У влади завжди винні люди. А хто доводив до відома раніше, що така система взагалі існує в Луцьку? Де знайти загальнодоступну інструкцію, як діяти в такій ситуації - так званий план евакуації? Мало які звуки лунають у Луцьку щодня. Вважаю, що населення потрібно спочатку як слід проінформувати у всіх засобах масоваї інформації (радіо, телебачення, газети, інтернет) і заздалегідь, адже не кожен має змогу постійно моніторити новини. Спочатку надайте належну інформацію, а не у вигляді "баба бабі сказала", а потім критикуте населення!!!
Відповісти
почути те чого давно немає у наявності. Вкрадено ще на початку 90-х. Цивільний захист, як і Збройні сили України цілеспрямовано знищувались "агентами кремля" на протязі усього періоду "незалежності" і нищаться і у наш час. Для "народних люстраторів" непочатий край роботи. Усі нищителі і досі на своїх посадах і продовжують свою чорну справу. Ау! самооборони, сектори і т.д відгукніться! У губернатора (на папері) усе справно працює. Цілий штат писак тиждень старався щоб усе було чікі-пікі.
Відповісти