Лучани не зреагували на звук сирен «Увага всім». ВІДЕО

Лучани не зреагували на звук сирен «Увага всім». ВІДЕО
На Волині відбулась перевірка автоматизованої системи оповіщення населення з включенням електросирен «Увага всім».

Відбулось тестування у вівторок, 3 лютого з 14:00 до 15:00, - повідомляє Громадське.Волинь.

Сигнал «Увага всім!» є попередженням про надзвичайну ситуацію. Перше, що необхідно зробити, коли лунають звуки електросирени – увімкнути обласне телебачення або радіо та прослухати інформацію, яку передають, і далі діяти відповідно до отриманих розпоряджень.

У Луцьку сирени лунали не більше кількох хвилин. Проте, особливої уваги жителів міста вони не привернули. Про проведення цього тестування лучан попереджали у мережі інтернет, однак, багато людей заявили, що вперше чують про подібний захід.

Також проблема постає в тому, що більшість місцевих жителів про подібну систему оповіщення ніколи не чули. Вони не проінформовані про те, що робити, коли над містом лунає сирена. Деякі лучани зазначають, що потрібно ховатись у бомбосховища, однак, де вони розташовані – ніхто не знає.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Не зреагувпли бо його не було!!!
Відповісти
Радіо?! Воно хіба ще в пенсіонерів не відключене...
Відповісти
Я взагалі нічого нечув!!!
Відповісти
На сороковому не було
Відповісти
я на пр. Волі живу і то нічого не чув, маршрутки їдуть то чути, а сирени не чув. Ви або звук підкрутіть їй або галочку зніміть, що вона була взагалі.
Відповісти
В Глобусі не було чути
Відповісти
В районе ГПЗ сигнала сирен не слышала, радио включала, звук прерывался но оповещение можно принять. Думала хоть в школе проведут учебную тревогу, да нет. Это - большой минус. Надеюсь выводы будут сделаны.
Відповісти
Опитуванi регочуть, усмiхаються: " ...бомбосховище!?... ги-и-и-и..."

Путiн вас вiдучить.
Відповісти
А її , що чути було? Так ...читали про та
ке в інтернеті...Навіть посміялися, що мали увімкнути сирену, але мабуть вона не увімкнулася. ...
Відповісти
Ніде ніхто нічого не чув
Відповісти
У влади завжди винні люди. А хто доводив до відома раніше, що така система взагалі існує в Луцьку? Де знайти загальнодоступну інструкцію, як діяти в такій ситуації - так званий план евакуації? Мало які звуки лунають у Луцьку щодня. Вважаю, що населення потрібно спочатку як слід проінформувати у всіх засобах масоваї інформації (радіо, телебачення, газети, інтернет) і заздалегідь, адже не кожен має змогу постійно моніторити новини. Спочатку надайте належну інформацію, а не у вигляді "баба бабі сказала", а потім критикуте населення!!!
Відповісти
почути те чого давно немає у наявності. Вкрадено ще на початку 90-х. Цивільний захист, як і Збройні сили України цілеспрямовано знищувались "агентами кремля" на протязі усього періоду "незалежності" і нищаться і у наш час. Для "народних люстраторів" непочатий край роботи. Усі нищителі і досі на своїх посадах і продовжують свою чорну справу. Ау! самооборони, сектори і т.д відгукніться! У губернатора (на папері) усе справно працює. Цілий штат писак тиждень старався щоб усе було чікі-пікі.
Відповісти