За зовнішнім виглядом визначатимуть, чи давати студентам стипендію

За зовнішнім виглядом визначатимуть, чи давати студентам стипендію
У Міністерстві освіти хочуть запровадити доволі незвичне нововведення із виплат студентам стипендій.

Пропонують, щоб на те, чи виплачувати спудеєві кошти, впливав його зовнішній вигляд, - повдомляє ZIK.

Таким чином планується скоротити 5-мільярдні виплати студентам. Освітянський ж бюджет на цей рік загалом становить менш як 20 мільярдів гривень. Відтак, студенти вже готові повстати за свої «копійчані» стипендії.

«Саме адміністрація може оцінити це, вона може знати, який студент реально потребує підтримки, а який – ні. Тобто, тут є якісь вторинні фактори, скажімо, як дитина вдягається, чи вона з села, чи з великого міста», – заявила заступника міністра освіти Інни Совсун.

Після такої новини студенти зі всієї України почали масово обурюватися у соціальних мережах.

«Який взагалі має стосунок матеріальний стан до успіхів чи не успіхів у навчанні?», – дивувалися спудеї.

Не розуміють такої економії і в студентському самоврядуванні. Адже ще кілька місяців тому міністерству запропонували нараховувати стипендії залежно від доходів сім‘ї.

«Ми перетворимо вищу освіту в секонд-хенд. Тому що людина може купити будь-яку річ на секонд-хенді. Тут вона дешева, а сама її марка дорога», – розмірковує студентський мер Львова Євген Филипець.

Визначати стипендіатів має спеціальна комісія. Втім, досі у Міністерстві не знають, хто до неї повинен входити та за якими критеріями обиратимуть тих, кому виплачуватимуть стипендії.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Потрібно у міністерстві аналогічно розглянути виплату зарплати працівникам)
Відповісти
Маразм...наступним кроком буде те,що визначатимуть хто скільки їсть...?
..і по своїй "шкалі"побачать,що тому хто не наїдається даватимуть стипендії???
Відповісти
Самой популярной прической у студенток теперь станет "оселедець"!)))))
Відповісти
Що тут скажеш, країна ЧУДЕС-УКРАЇНА! Що день ,то все казковіше!
Відповісти
А викладачам не хочуть за зовнішнім виглядом виплачувати заробітну плату!!!!!!!!!!!!!!!!СЛАБО, ПРОСТО ПРАКТИЧНО НІХТО НЕ ОТРИМУВАВ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ.
Відповісти
У всі часи стипендія була мірилом успішності студента, показником його відповідального ставлення до навчання. Не потрібно вигадувати невідомо що,лише б виправдати економію коштів.
Відповісти
А ще розмір стипендії буде залежати, хто як скаче. А хто не скаче, той москаль і без стипендії.
Відповісти
нет, это полный бред!!
тогда студентам из Ярослава Мудрого вообще не будут платить?
ну ок, будем ходить в обносках, вы же такими хотите нас видеть(((
Відповісти
"Бідні студенти" тепер дійсно бідними виглядатимуть.
Знання коту під хвіст, тепер вирішує стиль! Клас!
надягаємо пончо, ходимо босими і ти вже здав сессію на стипендію.
Відповісти
Абсолютно згідна з нововведенням бо тяга до модних лахів та прикрас затьмарює розум а вчитися па спражньому ніяка дрань не хоче а потім плачем що немає кваліфікованих спеціалістів
Відповісти
Сьипендія 700грн мала менше треба по барах шлятись золото та шмотки купляти то і в батьків брати не треба буде розкіш уже дуже велика.
Відповісти
Остання стипендія прийшла без урахування індексації. А це бл.720 грн. Думаєте, багато золота можна накупляти після того,як віддаси 450 грн за квартиру, витратиш гроші на зошити-ксерокси,на проїзд і ще ж щось поїсти треба.
Мені подобається політика нашого часу: "в нас в казні немає грошей? То давайте заберемо у найбіідніших верств населення. Вони ж і так бідні,шо їм з того"
Давйте згадаємо,хто починав революцію, кого побили на майдані, хто щиро вірив в ідею.
Відповісти
Нас усіх просто мають за бидло - тупе, безмовне бидло.
Але хіба ж це далеко від реальності?
Кожен думає лиш про свою шкуру : шахтарі, військові, студенти і так далі.
Нас усіх розділили і змусили гризтись між собою за об'їдки з панського столу. Що ж...конкуренція - рушійна сила капіталізму.
Відповісти
Можна подумати, на студентських стипенціях державна казна збагатиться і не буде кризи....це ж смішно.... а депутати??? чому в них не дивитися на марку машини, чи на костюм, годинник, дачу, будівлі....ні, краще студентів обділити...
Відповісти
А хай голі ходять. І по величині пісюна буде видно, чи спроможний виживати і розмножуватись. Хто може- дати стіпуху на сметану, хто -нє, хай платить сам ВУЗу:)
Відповісти