У Луцьку п'яний водій відмовився виходити з автомобіля. ФОТО

У Луцьку п'яний водій відмовився виходити з автомобіля. ФОТО
П’яний водій навідріз відмовився відчиняти двері і спілкуватися із міліціонерами, тож автомобіль доставили на арештмайданчик.

Працівники Державтоінспекції під час патрулювання помітили водія, який поводив себе доволі підозріло, - повідомляє прес-служба УМВС України у Волинській області.

Втім провести огляд не вдалося, оскільки, побачивши правоохоронців, чоловік зачинився в автомобілі і категорично відмовився спілкуватися та проходити перевірку на алкотестері.

Інцидент відбувся близько 3-ї години ночі на вулиці Бойка, що в Луцьку. Водій, житель міста Ковель, вийшов із розважального закладу, сів за кермо вантажопасажирського автомобіля «Рено» і почав рухатися, не увімкнувши фар, чим привернув увагу патрульного наряду ДАІ.

Оскільки відчиняти двері водій категорично відмовився, то автомобіль за допомогою евакуатора доставили на арештмайданчик.

За словами начальника відділу Державтоінспекції з обслуговування міста Луцька Віктора Главічки, подібне правопорушення чоловік вчинив невперше.

"Цей чоловік уже притягувався до відповідальності за керування автомобілем на території Луцька у нетверезому стані. Цієї ночі його затримали за таке ж порушення. Матеріали по цій справі ми передаємо до суду. Як правило, в таких випадках порушника позбавляють права керування транспортним засобом на два-три роки з оплатним вилученням транспортного засобу", - зазначив начальник відділу ДАІ.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Є чим похвалитись. Наші ДАІшники тільки те і вміють що сидіти в засаді біля розважальних закладів та "доїти" всіх хто відїзджає. План треба виконувати. Нічо не помінялось....
Відповісти
коли такий водій тебе шпарне на переході, тоді ти будеш поіншому говорити...якщо зможеш.
Відповісти
да нєфіг їздити під бухом
Відповісти
ні, треба пянь відпускати, бо ж вони з клуба. хай їдуть, людей давлять. збили б когось з близьких по-іншому заговорили б.
Відповісти
...пити менше треба!!! І по розважальних закладах немає чого вештатись, коли в країні БІДА.
Відповісти
все правильно,п*янь потрібно гнобити,але менти дибіли,якщо чувак не лох він їх затягає по судах за транспортування на евакуаторі з людиною в автомобілі.
Все як зажди з радості,що є протокол про п*янку,можна похерачити всю нормативно правову базу.
Відповісти
Поводив себе підозріло це як?
За це тепер мають право зупиняти? Адже за порушення пдр немає ні слова!
Як же ці даішники бісять коли після 23:00 виїжають і зупиняють всіх підряд, а на питання яка причина зупинки відповідають тіпа "проводиться відпрацювання" якого і близько немає а докази цього "ми не зобов'язані вам нічого показувати"
Бред
Даїшників в першу чергу треба притягувати до відповідальності!
Відповісти
по закону, якщо водій рухається підозріло то вони мають право його зупитняти
Згідно інструкції, ознаками алкогольного сп'яніння є:
• запах алкоголю з рота;
• порушення координації рухів;
• порушення мови;
• виражене тремтіння пальців;
• різка зміна забарвлення шкірного покриву обличчя;
• поведінка, що не відповідає обстановці.
останнє підходить
Відповісти
По якому це закону якщо водій рухається підозріло мають право зупиняти?
Статтю в законодавстві будь-ласка
І підозріло це як? Повільно це підозріло?
Відповісти
сів за кермо вантажопасажирського автомобіля «Рено» і почав рухатися, не увімкнувши фар, чим привернув увагу патрульного наряду ДАІ.
Його зупинили через те що він не включив фари, а в процесі спілкування замітили що водій в нетверезому стані але далі все пішло не по процедурі
Відповісти
"Оскільки відчиняти двері водій категорично відмовився, то автомобіль за допомогою евакуатора доставили на арештмайданчик." - і це нормально???

а по процедурі мали були викликати СОГ і тоді при двох свідках зафіксувати те що водій відмовляється!

а перевозити автомобільна лафеті в якому знаходиться людина ЗАБОРОНЕНО!!! ПДР читайте!

А ДАІ ще цим і пишається!
Відповісти
в америці вже пристрелити могли би, а у європі цей водій вже мав би три статті криміналу і лишився без авто.
Відповісти
краще такий водій який хоть права не купив.і їздить пяний краще за тих горе водіїв .якихщодня бачу на дорозі.хоча він не правий як не крути
Відповісти
Ребята,права у водія залишаються!А ДАІ хай готується...тепер буду кожного ловити за порушення при виконанні!!!!!!
Відповісти
Почну з ліваків Віскуна...він знає.
Відповісти