Волинський комуніст Кононович засвітився на сепаратистському каналі. ВІДЕО

Волинський комуніст Кононович засвітився на сепаратистському каналі. ВІДЕО
Скандальний луцький комуніст Олександр Кононович повідав сепаратистському каналу про неофашизм на Волині і щоденні "гроби" у Луцьку.

Головний український комсомолець лучанин Олексанр Кононович вкотре відзначився антидержавними заявами на сепаратистських ЗМІ, - пише "Вісник+К".

Наприкінці минулого року він з братом Михайлом ще кількома активістами-комуністами нібито повезли у Луганськ гуманітарну допомогу. Там вони взяли участь у прес-конференції, де не приховували своїх антидержавних поглядів.

Днями Олександр Кононович взяв участь у програмі «На самом деле» на сепаратистському телеканалі News-Front. Полум’яний молодий комуніст розповідав у прямому ефірі нісенітниці про неофашизм на Волині. Також зачепив пам'ять загиблих українських воїнів.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Такі повідомлення треба давати разом з номером СБУ.
Відповісти
блін "контрацептив" штопаний
Відповісти
Ви щось хочете від людей на донбасі , якщо в нас на Волині такі ранені проживають(
Відповісти
Кононович, езжай в Луганск и живи там! Надоели эти уже комуняки. Только позориш Луцк. Я хоть и русский, мне стыдно за таких горе патриотов. Поэтому и воюю на стороне Украины!
Відповісти
"Канонічєскіє православниє люді"))
Відповісти
Чому цього йолопа комуняку нешукають наші СБУ сьогодні відразу після коментарів. Цеж є готові 5-8років за сепаратизм
Відповісти
Не маю теплих почуттів до Кононовича, але він правий щодо відродження фашизму в Україні. Нова влада розв'язала злочинну війну з частиною власного народу, згодовуючи людям гарні гасла про начеб то боротьбу з корупцією і боротьбу за свободу.... Нова влада - відверті покидькі, які заради утримання влади не гребує нічим.....
Відповісти
не плутай фашизм і корупцію.
і не впевнений, що є багато бажаючих, стати сьогодні на місці порошенка і пртистояти звірю кацапському.
тому, кононовичі мають за те що скоїли - сісти.
Відповісти
якщо СБУ не дасть офіційну відповідь, то голова СБУ буде в баку зі сміттям.
Відповісти
Тварино, повертайся додому. Бандерівці чекають тебе з уже викопаною ямою та гайдамацькими шаблями
Відповісти
Бл"ть. Відірвіть цій сучарі голову!!! Де СБУ!! Люди ви що прикалуєтесь?
Відповісти
вже немає чим кусатись... Зубки повторно не ростуть!
Відповісти
гляньте на його вираз обличя до нього все дойшло(відстрелювати таких треба)!!!
Відповісти
Всё правильно и по теме.
Відповісти
Дайте координати місцезнаходження цього небіжчика.
Відповісти
С Богом начинаєм)))) хах...комуніст
Відповісти
вже не перший раз він показує свої погляди! ДЕ СБУ?????????????
Відповісти
Як можна дивитись і слухати низькоякісний продукт?
Не зміг до кінця прослухати навіть вступне слово ведучого.
Путінососи навіть фоном обрали латиницю... :)
Відповісти
Цікаво, а йому повістка вже прийшла?
Відповісти
що він меле? хто знає в якій школі він вчився? цікаво де саме прививають таку любов до Батьківщини....
Відповісти
Сука зловлю
Відповісти
Ви демаєте воно у Луцьку? В кацапстанi десь номер у готелi орендує по сусiдмтву з Янеком.
Відповісти
Панове а ви уявіть собі що ви лугандонець чи донбабвієць і що ви по суті почули? Повну пургу! Нічого конкретного бо сцить конкретно висловлюватись, собака. А з тим що рашисти так просто зброю не віддадуть я згоден! Їх треба ізолювати кілька метровим бетонов і нехай там шастають! І утвореться непоганий полігон для тренування українських артилеристів та снайперів!
Відповісти
Цей придурок погано закінчить.........
Відповісти
Повний брехун і хунвінбін
Відповісти
Лучанин, дурню, подивись значення слова "фашист". І скіьки вас таких убогих ще залишилось в Україні?!
Відповісти