Данильчук розповів про минулорічний штурм УМВС у Луцьку . ФОТО

Данильчук розповів про минулорічний штурм УМВС у Луцьку . ФОТО
Активіст Павло Данильчук розповів про штурм приміщення обласного УМВС 20 лютого 2014.

Це відбулося під час акції до річниці розстрілів на Майдані біля приміщення УМВС у Волинській області у четвер, 19 лютого.

Данильчук нагадав про те, що досі не покарані багато правоохоронців, які чинили репресії проти майданівців. Йшлось і про тодішнього заступника начальника управління МВС у Волинській області Михайло Руденка, який нині судиться за поновлення на посаді.

Також він зауважив про те, що начальник управління ДАІ області Володимир Кравченя нібито є племінником заступника міністра МВС Арсена Авакова.

Нагадаємо, під час акції прокурор області Вадим Максимов відзначив, що працівники спецпідрозділу "Сокіл", які кидали світло-шумові гранати у активістів під час штурму УМВС, досі не покарали.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Данильчука - пiд суд!
Відповісти
вдавися в тихому куточку
Відповісти
Вор должен сидеть в тюрьме. Я сказал! (с)
Відповісти
Ох, як любить Луць Данильчука, ох як любить, готовий у своїй "дружніх" обіймах прямо задушити!!!
Відповісти
Нажаль, система не змінилась... Влада невиконання своїх обіцянок по покаранню винних у розстрілах героїв Небесної сотні та подіях на майдані (побиття студентів в листопаді 2013 року, розгін демонстрантів 2 грудня 2013 року, антимайдан та тітушки) відгавкується важким становищем економіки держави та війною...
Відповісти
"винних у розстрілах" не найдут никогда, поскольку это был заказ нынешней власти.
Відповісти
Данильчук навіщо ти таку клевету верзеш,на пана Кравченю,він на той час дільничим інспектором був в рожищанському районі
Відповісти
Cебе самого дуже важко швидко змінити (Скажіть хто змінився?). Не те що змінити когось іншого.
Тим більше змінити все українське суспільство. Потрібно більше часу.
Я так думаю.
Відповісти
стадо яке наробило біди в державі і ходять довольні
Відповісти
Хай краще розкаже це чмо як службу і Бердянську ніс, говорити тільки вміє,повістку йому,і на навчання в частину без своїх шистьорок і побачим як він заспіває тоді.під мобілізацію цього всраного героя.
Відповісти
Паша, куди елітну дачу з Гряди подівав?
Відповісти
оцей ваш короткомірок...
Відповісти
Часи змінюються і відношення до подій змінюється коли видно результат цих дій.Час все розставить на свої місця.
Відповісти
от знаєте як мені було лячно за рідних?
Ви там бомбите а вони на роботі, брат і тато
Відповісти
В першу чергу Данильчука на фронт до тих самих Соколят нехай покажуть йому як воюють спеціалісти. А не герой сховався в тилу. І про дачку нехай розповість придбану за які революційні горби - скотина...
Відповісти
УМВС - це є режимний обєкт де є зброярня він є і повинен бути під захистом правоохоронців так пише в їхніх обовязках а прокурор і данильчук розвиваючи цю тему наражають себе на Європейський Суд по правам людини і всеобще признання коли усі відео і люди які проводили безчинства попадуть на міжнародні канали мастмедіа як в Україні порушують права людини. Цікаво як відреагує теперішні керівники нашої держави...
Відповісти
Данильчука особисто знаю! Ще той пройдисвіт для нього нема нічого святого! Він за мзду готовий на все!!! Правильно зробило керівництво що його усунули від корита!!!
Відповісти