Усі судді Луцького міськрайонного суду погодились люструватись

Усі судді Луцького міськрайонного суду погодились люструватись
Наразі у Луцькому міськрайонному суді Волинської області працює 21 суддя, і всі вони написали заяви про згоду пройти люстраційну перевірку.

Про це заявив голова суду Михайло Квятковський під час розмови з активістами перед приміщенням суду у четвер, 19 лютого.

Також він нагадав, що 12 лютого проти судді Луцького міськрайонного суду Волинської області Віталія Ковтуненка, який вів справи проти майданівців відкрили дисциплінарну справу. Проти судді Алли Борнос, яка "шила" справу проти Богдана Шиби ніяких санкцій не застосували.

Нагадаємо, Михайло Квятковський заявив, що під час Майдану "врятував" луцьких активістів від обшуків.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Не перевіряти їх а всіх вигнати!тоді буде порядок!інші боятися будуть!а то зараз перевірять,а вони далі будуть на своїх місцях!
Відповісти
а поменяется ли что-то? нет народного контроля над слугами державы
Відповісти
В сміттєвий бак їх!стидоття а ще називаються"слуги народу"!
Відповісти
А ще треба завітати до окружного суду та апеляційного!
Відповісти
Всіх позвільняти;написали вони заяви;нехай деклараціі своі покажуть
Відповісти
Не всі судді запроданці, є і нормальні.
Відповісти
Повірте є нормальні судді!!!!
Відповісти
Краще б ви мали совість і написали самі заяви на звільнення!
Відповісти
Да декларації терміново їх треба перевірити!вони вже так накрали шо людей за людей не мають!
Відповісти
Квятковський толковий чоловік. Він не піддався свого часу вказівкам і дійсно вберіг багатьох "щирих крикунів" від справ.
Відповісти
Згідний, нормальний вусатий дядько)
Відповісти
А до Крупінської є запитання. Потрібен народний суд.
Суддя не може ставати на бік злочинців та несправедливості!
Відповісти
Наші судді-не найгірші по Україні і до людей відносяться лояльно чи ви хочете прийти в суд, а вам чай, каву робили? Панове - це не та установа! А відносно декларацій, то правда, але хай їх також покажуть і ті, що є представітєлями народу, наприклад Шиба та всі інші!
Відповісти
Як це - каву/чай не пропонують? В міськрайонному суді є суддя, яка перед початком розгляду справи пропонує сторонам примиритися і каже: "Якщо помиритеся - суд вас пригощає кавою!" :)
А щодо голови суду... попередній голова обідати ходив у "Залєскі". Натомість Квятковський ходить у "Берізку". Звісно, це може нічого не значити, але як мінімум - нинішній голова суду не прагне до понтів.
Відповісти
Мені теж подобається шо він простий дядько без пантів суддівських як інші!
Відповісти
Показуху зробили шоб від них відчепилися!
Відповісти
Шибу ганьбили з майдану як собаку. Шиба проплатив суд ,зробив з себе піаржертву- страждальця. от і знов щастя йому посміхнулось попав в кадр. Таким великомученикам має бути люстрація в першу чергу.Це воно розкрадало країну.
Відповісти