Розповіли, хто і чому освистав Порошенка на Майдані

Розповіли, хто і чому освистав Порошенка на Майдані
20 лютого, під час вшанування на Майдані Незалежності пам'яті героїв Небесної сотні, скандуванням "Ганьба!" президента України Петра Порошенка зустріли прихильники всеукраїнського руху "Майдан-3".

Про це пише Газета.ua.

Як повідомляє "Нація.інфо", один з координаторів руху, учасник бойових дій на Донбасі Микола Єременко заявив, що Порошенко до Майдану не має жодного відношення і "прийшов до влади на крові героїв".

"На нашу думку, він не має морального права в річницю кривавих подій лютого 2014 року лізти на сцену й піаритися на головній площі держави. Майдан постав задля зміни системи, а не під чергового пройдисвіта", - зазначив Єременко.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Под Дебальцевом около 3000 убитых.
Відповісти
Це ви про москалів?
Відповісти
сто процентів правий М.Єременко!
Відповісти
змінив майдан? Байки сивої кобили...
Відповісти
Багато ж гречки бабулькам на виборах дали ;)
Відповісти
А чому тебе серед них немає?
Відповісти
Це точно.
Відповісти
М.Єременко нехай захватись з собою П.Данильчука з Луцька і разом на Донбас свистати, побачимо як у них вийде це робити, обісруться ж при першому обстрілі. Порошенка обирала вся Україна, а якщо такі розумні, то не свистати, а ділом доказувати. Скільки ж їм платять сєпори за такі дійства
Відповісти
Невся, а більша частина, не потрібно перекручувати факти.
Відповісти
А скільки черговим бабкам платять на майдані, щоб підтримували Вальцмана не скажете?
Відповісти
наші депутати з романюком на чолі взагалі відмовились землю АТОшникам давати, то це ВЛАДА, яку ми обрали ??? ГЕТЬ !!!!
Відповісти
За порошенка проголусували більшість Українців,а ти дебіл за каго голусував?кращого від порошенка в списку кандидатів просто не було!час покаже хто є хто!
Відповісти
А що виконав Вальцман із своєї предвиборної програми не скажете? Закінчив війну? Дав по 1 тися гривень солдатам за день? Приніс спокій та мир? Відповідь в студію!
Відповісти
обрали тому що обіцяв дуже переконливо припинити війну,а насправді кішка тонка
Відповісти
Майдан-3 вже прийшов?
Відповісти
Судять не по словах,а по ділах.Діла самі за себе говорять і ще скажуть.
Відповісти
шокін ти виродок я персонально бачив данильчука під донецьком в складі азова під обстрілами. хочеш поіхали покажу де дай мобільний. а ні то закрий хліборізку
Відповісти
ахахах... ходять тут чуткі як він під Донецьком був і якими обстрілами побував... піарщик галімий... зассав і в тік і до Азову вже ніякого відношення не має
Відповісти
Я голосувала за ПС , адже поважаю Данильчука --розумна і виважена людина. Повірте, я зверталась по справі і допомога була незначною, але цілком адекватною, якщо зважити де ми живемо.
Відповісти