Гунчик порадив відправити учасників «волинського сафарі» на Схід

Гунчик порадив відправити учасників «волинського сафарі» на Схід
Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик прокоментував випадок «сафарі» на автомобілях, «призначених для армії», біля Горохова.

Своє ставлення до цього він висловив на оперативній нараді у понеділок, 23 лютого.

Нагадаємо, група чоловіків на п’яти позашляховиках влаштувала гучне «сафарі» на фермерських угіддях Горохівщини в суботу, 21 лютого.

Як наслідок – пошкоджено кілька гектарів озимини. За інформацією ЗМІ, нині хулігани намагаються залагодити конфлікт із правоохоронцями, аби цей інцидент не набув розголосу.

Голова ОДА доручив відправити листа в УМВС, УСБУ прокуратура області, щоб силовики взялися за таких «хуліганів», а ЗМІ попросив контролювати, щоб справу не зам’яли.

Також він звернувся до тимчасового виконувача обов’язків військового комісара обласного вісьйокового комісаріату Романа Кулика.

«Ви знаєте, де вони мають бути. Хай показують свою силу в районі Маріуполя та Дебальцевого», - зазначив він.

«Нам такі волонтери не потрібні», - підсумував Гунчик.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Що це за засранці? Це так гроші збираємо на війну! Без стиду і совісті! Ганьба таким волонтерам!
Відповісти
Дуже цікаво було б побачии одличчя цих "героїв"! Чи їх імена надто відомі щоб називати?...
Відповісти
Чого і слід було чекати. Система волонтерського руху має бути організованою і системною із загальнонаціональним координуючим органом до скаладу якого ввійшли б особи, що мають незаперечний моральний авторитет. В противному разі - ми завждт будемо мати справу з шахраями які спекулюють на народному спічутті.
Відповісти
В яке АТО у в'язницю.
Відповісти
якраз імена то і не надто відомі проте, дехто з нах працює в МВС у Володимирі-Волинському, тому і не хочуть розголошувати.
Відповісти
А розголошувати якраз і треба. В такий важкий час, коли фермера найбільше допомагають АТО, нанесли такої шкоди посівам ПШЕНИЦІ - це ж майбутній хліб....
Відповісти
невже хтось думає, що імена Гинчуку невідомі, адже автівки стоять на штраф майданчику, і МВС і Гинчук в курсі хто це!
І, чи це волонтери взагалі, якщо до такого додумалися?
Відповісти
Машини скоріш за все ввезені не законно ( ніби то для АТО), доказати чиюсь причетність конкретно буде важко, але фермера Горохівщини не дозволять робити безлад на свої землях, тому якщо хтось має інформацію- викладайте.
Відповісти
Цілком згідна з Вами.
Сама родом з Горохівщини і знаю , як , наприклад, у нашому селі і чим допомагають.
В голові не вкладається.
А, щодо імен- дуже хотілося б почути.
P.S.. шкода, але в нас багато речей лишаються безкарними. І всі це знають. Але гроші вирішують все :(
Відповісти
вам попортили 20 сотих за які готові були заплатити
а ви всі пяні почали вимагати нереальні суми 5000 доларів
та щей хлопців прикладами в голови били і думаєте тіпа ви такі чисті залишитесь в людей черепно мозкові травми закриті
Відповісти
Сьогодні була комісія і до кінці дня буде офіційно пораховано і оприлюднено скільки ГЕКТАРІВ з'їздили, скільки фермерів пострадали і не лише в Горохівському а і в Іваничівському р-ні. Всі поля, які межують з лісом...
Відповісти
мало дали,приъзджай до мене на пшеницю я ще й колінні чашечки попрострелюю...
Відповісти
Бачу, ви добре проінформовані, щодо стану тих хлопців, можливо підкажете, якого біса вони поперлися на фермерські поля нищити урожай?
Вам просто не відомо, скільки коштів іде на посівні роботи, підживлення рослин, знищення шкідників, і тд.
Відповісти
хотілося б почути імена!
Відповісти
Дуже шкода, що не оприлюднено імен та організацій, які представляють ці волонтери. Ми, збираючи допомогу, втомились пояснювати, що не для себе, а тут такі нелюди...
Відповісти
Чому ж зразу організацій та волонтерів ? В статті взагалі нічого про організацію волонтерів нічого не написано! читайте уважніше написано "група чоловіків" не пишіть нісенітницю, адже потрібні факти, можливо Ви їх маєте, адже вже плетете тут чого нема!
Відповісти
У вчорашній статті була інформація, що ніби волонтери з Володимира. Уже підкоригували статті.
Відповісти
Нелюди ви а не фермери самі ганяли по тим полям за якимись джипами і не зловили а потім знайшли трьох людей які варили юшку то прикладами так надавали що хлопці в реанімації лежать спочатку розберіться а потім бийте отакі в нас п'яні фермера
Відповісти
бедняжки,юшку не дали доварити?по морді надавали? після сюжету на 1+1 якби ви зробили у мене таке на полі не факт що хтось би звідти живим виїхав...Херої
Відповісти
де твої поля я готовий виїзджати буш чмо свої зуби збирати
безпредельщики
Відповісти
ну що ушльо..к адресу писати,хочеш повоювати?
Відповісти