Романюк пообіцяв повторно балотуватися на посаду мера Луцька

Романюк пообіцяв повторно балотуватися на посаду мера Луцька
Попри «потоки бруду», які на міського голову нібито ллють його опоненти, Микола Романюк буде повторно балотуватися на посаду міського голови.

Про це він заявив під час оприлюднення свого звіту у вівторок, 24 лютого.

Романюк відзначив, що постійні суперечки, які тривають в українській політиці, сприяють російському агресору, подібні суперечки є зокрема і в Луцьку.

ЧИТАТИ ОБІЦЯНКИ РОМАНЮКА НА 2015 РІК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 32
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Буду голосувати за Констанкевич. Якщо вона буде балатуватись. Вистачить чоловікам правити.
Відповісти
Знову починається дурня з Констанкевич....
Відповісти
а що зробив Романюк для міста - де звіт голови і конкретні, підтвердежні факти?чим запам'ятався лучанам? чого не зробив з обіцяного? про "очистку Сапалаївки" і таке інше можете не писати
Відповісти
Ще скупив не всю комунальну власність з земелькою через булу і ко, за копійки. Про які звіти Ви говорите!!! ви що в місті не буваете? Злодій і хабарник та щей знахабнілий!!! Гнати в шию!!!
Відповісти
ще не скупив нічого і не скупить , бо порядний. А от ті хто хочуть скупити ( розкрасти) ті зараз і рвуться.
Відповісти
не знаю.....мені романюк як мер подобається...проблем є багато але де їх нема? буду голосувати ще раз
Відповісти
бо То може нравитись тільки йому. і за условний откат.
Відповісти
я не горгут!))
Відповісти
і я буду за. в луцьку мало альтернатив. та й за кого ще, за Осіпова?
Відповісти
Правильное решение.Мы-за Вас!
Відповісти
Підтримую рішення пана мера.
Не бачу кращих альтернатив.
Місту потрібен керівник-технократ.
Відповісти
ураааава!!!
Відповісти
стратегія є,але чи тактика забезпечить перемогу?Дуже сумнівно.
Відповісти
Якщо він надасть дієву допомогу нашій організації у вирішенні проблеми 157 луцьких сімей, за нього проголосує дуже багато людей,якщо ні - всі проголосують за іншу кандидатуру. Романюк повинен на ділі показати, що він щось може.
Відповісти
В так званих "прєніях" виступали з запитаннями багато душевно хворих людей. Наприклад - "волонтер" з жовтою ганчіркою на шиї. Високомірний, самовпевнений, їдкий, як сірчана кислота, неприємний, як сільський нужник в поганого господаря. Не вдаривши палець об палець, вимагав від Романюка, скільки місьрада надала допомоги ЗСУ.
"Пильнуйте, не творіть милостині вашої перед людьми з тим, щоб вони бачили вас: інакше не буде вам нагороди від Отця вашого Небесного. Отже, коли твориш милостиню, не труби перед собою, як роблять лицеміри в синагогах і на вулицях, щоб прославляли їх люди. Істинно кажу вам: вони вже мають нагороду свою. У тебе ж, як твориш милостиню, нехай ліва рука твоя не знає, що робить правиця твоя, щоб милостиня твоя була таємна; і Отець твій, Який бачить таємне, віддасть тобі явно» (Мф. 6: 1–4).
Так каже Біблія. Нехай би хтось пояснив цій фальшивій людині суть благодійності. І запитав у нього, чому він не на Сході і не захищає Вітчизну, а зайнявся в тилу збором квашених огірків, трусів і кальсонів.
Відповісти
кесарю-кесареве Богу-Боже. попам в політику зась
Відповісти
Шо! Опять!
Відповісти
Мэром ему уже не быть!
Відповісти
Ставлю олл інн що переможе, людина правильна
Відповісти
Нормальний мер, ще раз проголосую.
Відповісти
Розуй очі курка.скільки зроблено при Романюку в такий складний для краіни час. а що зробив картавчик шиба колив краіні був мир і стабільність. Скоював дтп з литальними наслідками і брав кредити які три роки прийшлось віддавати.Думайте головою а не жопою.
Відповісти
Романюк переможе з великою перевагою над наймитами палиці. Луцьку не треба мера за жидівські крадені в українців гроші. Кожна свідома людина вибере Романюка. Моя сімя, будинок, вулиця проголосує за нього. Війна навчила людей багато дечому. Луцьк за Романюка! Слава Україні!!!
Відповісти
чого його син не в АТО ?
Відповісти
Видно, що працівники міськради сьогодні затримались на роботі. Стільки коментів хороших...
Відповісти
Він мені нагадує юща теж ці руки нічого не крали
Відповісти
Знаю, Констанкевич не буде йти мера. Йде Товстинюк
Відповісти
це ще шо за товстинюк. Палиці шавка чи що. Щоб патик ще Луцьку крав. Хватить в Одесі вже крадені машини по 10000$ розмитнює. Вам зе мало цього обрізаного жида. Хватить. Романюк порядний і чесний , може не все вдалось , але все ще попереду!
Відповісти
що клейма нема де ставити,цікаво хто це пише?Може він сам???А попереду ще дійсно багато роботи,ще не все вкрадено...
Відповісти
а чому це романюк ще досі не люстрований???
Відповісти
Я вже переміг!!!!!!
Відповісти
Люди добрі Товстинюк це що??
Відповісти
Краще нехай вже буде Романюк,нових кандидатів ми не переживемо.
Відповісти