У Луцьку збиратимуть гроші для Майї Москвич. ФОТО

У Луцьку збиратимуть гроші для Майї Москвич. ФОТО
У Луцьку стартує благодійний аукціон «Сонця Схід» для допомоги в обмундируванню бійця передової – Майї Москвич.

Майя – одна з небагатьох дівчат, котра пішла добровольцем на Схід, - повідомляє ініціативна група волонтерів.

Її боротьба почалась ще до Майдану, коли вона відстоювала справедливість в судах задля подолання корупції в навчальному закладі.

Під час Майдану Майя була переслідуваною, перебувала під домашнім арештом.

Зараз вона вже майже рік серед воїнів на передовій, що захищають нашу державу від агресора на Сході, та потребує допомоги в обмундируванні.

Відтак, благодійний аукціон «Сонця Схід» складатиметься із двох частин: арт-кемпу «Сонця Схід» (1 березня у «ПортCity») та виставки–аукціону робіт митців (4-12 березня у ресторані Patio Di Fiori).

Акція розпочнеться у неділю, 1 березня, о 10:00 в торгово-розважальному комплексі ПортCity. Близько 20 художників, які зголосилися допомогти Майї Москвич, будуть малювати картини на тему «Сонця Схід», до яких згодом волинські поети напишуть вірші.

Також упродовж цього дня дітки зможуть написати листа-побажання для Майї.

Опісля з 4 до 12 березня у ресторані Patio Di Fiori відбудеться виставка-аукціон цих робіт з метою збору коштів на обмундирування Майї Москвич.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
не жіноча це справа, війна! чого ж ти пішла туди, дитино?! хай Бог береже цю відважну дівчинку!
Відповісти
Бережи Боже, її і всіх , хто нас захищає !
Відповісти
А до цього часу вона в чому воювала
Відповісти
мая повертайся назад тут стільки тої мерзоти ще більше як там повір мені ти нам тут потрібна
Відповісти
Ця дамочка пробувала хоч раз в житті влаштуватися на роботу і заробити хоч якусь копійку, чи вміє лише хороводи водити і допомогу просити собі.
Відповісти
а це не головне працювати..гооловне видимість роботи..та мати такого піар менеджера як Гузь..й все життя в шоколаді
Відповісти
Шановний(а) , ви б ротик закрили свій.
Бо починає смердіти і робиться гидко від таких, як ви!
Відповісти
у Володьки криза))
Відповісти
Фейкові фотографії,такі самі як в паші данилна на аовському морі
Відповісти
Це все промоакція Оксани Гузь.
Відповісти
Хммммм... промоакція Оксани Гузь...
А можна детальніше, що акціюють?
Яким чином ваш коментар відноситься до наданої новини?
Можливо, ви знаєте щось більше, поділіться з нами.
Бо ж лишаєте "внєвєдіньї".
Відповісти
Шановний Волиньспост, давайте проведемо акцію, і Ви у себе на ресурсі розмістите статтю, про початок збирання Грошової допомоги бійцю Васі Пупкіну, Оресту тянкіну, івану Іванову і т.д..

Чим ця Майя така визначна що аж для неї особисто потрібно статтю заказну писати на інтернет - ресурсі?
Відповісти
А тим і визначна, що не відкупилася від призиву, не зробила липову справку про стан здоров'я аби "відкосити" від служби.
Тим, що , навідмінно від багатьох "чоловіків" поїхала добровольцем на війну, боронити таких , як ви- за***ців, які зараз сидять в теплі, ситі, чисті, цілі , здорові і пишуть дурнуваті коментарі типу попереднього.
Посоромилися б !
Відповісти
багато хто не відкупився і поїхав в АТО за кредитні кошти....
Відповісти
А чому вона повинна була відкупатись від призову? Її ніхто не призивав. А посунула в АТО, бо немає бабі чим вдома зайнятись, ні сім"ї не дітей. От і шукає на одне місце пригод. А як там надоїла, приїхала сюди. А тут вже "все места блатные расхватали", от і пробує знов десь притулитись, якусь копієчку підгребти.
Відповісти
+++++++++++++++
Відповісти
за які грошими зїзд НацАльянсу, хай звідти б взяла
Відповісти
Пишіть грамотно, бо ж навіть не зрозуміло, що ви тут лепечете!
Відповісти
мая-тоня, не пались! а то грошей не дадуть
Відповісти
А що в тата гроші закінчились?
Відповісти
заслуговує ця дівчина. А замість дурниці тут дряпати - ідіть самі повоюйте.
Відповісти
А поваги від кого та за що?
Відповісти
хто дома сидить.
Відповісти
у вас апендицит головного мозку, його треба видаляти, поважаюча ви наща
Відповісти
Дивно..... Зазвичай збирають гроші всім.... Акція 22 лютого в центрі це довела..... Але збирати гроші для лише Москвич здається, по крайній мірі,некоректно. Просто під час такоі піар акціі,здається, ій можна зібрати на екзоскелет і на гвинтівку Гаусса! Невже ій там треба шось особливіше, ніж всім іншим??? Тут хлопці, що приіхали з Дебальцево і ті хто ідуть на Схід деколи берців пристойних не мають, бо коштують на ринку і в перекупщиків, як збитий Боінг.... Але Мая має отримати окрему допомогу, ще й з 2 заходів..... Чесно дуже дивно це читати і бачити такий стан речей
Відповісти
всьго навсього
Відповісти
а ще зібрати на " звєзду смерти")
Відповісти