У Луцьку збирали гроші на амуніцію для Майї Москвич. ФОТО

 У Луцьку збирали гроші на амуніцію для Майї Москвич. ФОТО
У Луцьку стартував благодійний аукціон «Сонця Схід» для допомоги в обмундируванні бійця передової – Майї Москвич.

Благодійний аукціон відбувся у торгово-розважальному центрі «Порт Сіті» 1 березня.

Близько 20 художників, які зголосилися допомогти Майї Москвич, впродовж дня малювали картини на тему «Сонця Схід», до яких згодом волинські поети напишуть вірші.

Також в рамках благодійної акції мали змогу написати листа-побажання для Майї.

Волонтер і член молодіжної організації Національний Альянс Тетяна Ланевич розповіла, що для закупівлі усієї необхідної амуніції потрібно більше 50 тисяч гривень.

«Нам певною мірою допомагають спонсори. З їхній кошт було закуплено фарби, полотна та інші необхідні речі для того, щоб художники могли малювати картини. Абсолютно безкоштовно художники погодились намалювати полотна, а щоб вони відчули тематику картин, вони нюхали порох, тримали в руках патрони і передивилися відеоролики про Майю Москвич», - мовила дівчина.

Волонтерка також зазначила, що картини більше тижня будуть сохнути. Тому тільки 12 березня у ресторані Patio Di Fiori відбудеться виставка-аукціон цих робіт з метою збору коштів на обмундирування Майї Москвич. Ланевич запевнила, що за усі виручені кошти волонтери публічно прозвітують.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 46
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
що за бред? НЕХАЙ ГУСЯРА СВОЇЙ ЦИРКАЧЦІ І ДАЄ
Відповісти
Сміх та й годі
Відповісти
Майя влаштує майстер-клас...
Відповісти
ті жебрання в європейській країні!!!
Відповісти
Пістоль купим і рушницю,
Пілотку і каску,
Чобітки нові й спідницю,
На обличчя – маску.
Зекономимо на фарбі
(Дорога косметика!)
Намалюєм ляльці Барбі
Мужнього портретика.
А з усіх аукціонів
Залишки гривневі
Вона пустить на законні
Вибори місцеві...

Відповісти
А, Мая Москвич,якась особлива?!це цинічно по відношенню до інших солдат,майте совість!
Відповісти
що художники нюхали порох, бо їх шедеври нагадують малюнки мешканців дитсадка, або це просто якийсь стьоб. Цікаво, хто то купить, а якщо то і купить, то що тим прикрасить?
Відповісти
Які ви всі негідники! Та для того, щоб ви тут висловлювали свою думку (а ви розкидуєтеся лайном),а не лизали москальський окупантський чобіт -Майя воює! І захищає ваших батьків і дітей!
Відповісти
ВОЮЄ ))) надіюсь їй там хтось на клик надавав вже ...
Відповісти
ви просто ІДІОТ.
Відповісти
добре що ти така розумна ... тобі тоже на клик
Відповісти
може давати всім "на клик" ВІТАЮ !
Відповісти
дупу вона свою захищае перед виборами. вже вона в Луцьку поназахищала за чий кошт ремонти роблять?
Відповісти
Скажіть : а до цього часу в чому вона воювала,чи може вона тільки зараз збирається на схід коли там трішки тихіше стало,чи може збір грошиків іде до осінніх виборів.Люди!!!! Коли ви вже прзрієте.
Відповісти
скоро вибори то мая сразу стала вояком
Відповісти
"Дмитро"! Бачу твоя дупа заскучала за ... (нагайкою або прутнем).
Відповісти
ти краще своїй маї надавай і її банді за те що в державі наробили
Відповісти
вона раніше без спорядження "воювала",чого саме зараз коли вже пів-року пройшло? Правильно - піаритись.
Відповісти
Да малюнок номер 6 ШЕДЕВР. А нарахунок Майї то вона гарна розумна дівчина (жіночка), проте ідея не її, а дружини всіма коханого Ігоря Гузя. Може б краще допомогли таким чином тербатальйону "Волинь" (http://p-p.com.ua/articles/65302/). А чому не звернулась наша Майя до Рижкова - http://p-p.com.ua/articles/65302/ - вони навіть скидку зроблять (шановні модри - всі посилання не для реклами інших ресурсів, а для інформування. Якщо порушую правила зітріть)
Відповісти
Ви що маку наїлись чи накурились чогось??? 50 тисяч??? Щоб зібрати по амуніції потрібно 22 тисячі і це максимум.. Дійсно хтось вирішив попіаритись і підготуватися до виборів
Відповісти
Наше суспільство дуже хворе, тій Майі треба добре по дупі дати! Ви що всіх маєте за ідіотів!
Відповісти
Люди ви вже зовсім з глузду зїхали. І ти Оксано Гузь. То ти розводилась то вже ні бо чоловік депутат. А тепере подрушку типу на схід пхаєш хоч на попередніх фото Мая з броніком, каскою і зі зброєю. Тепер питання на що кошти? ЧИ внеї усе відібрали сепари?
Відповісти
Моя баба казала німця вам з нагайкою. Гусяки піаряться полішуки і євреї всрані. Вам до європи далеко.
Відповісти
Ти Оксано краще за Ігором слідкую ато в готелі свою помічницю на даний момент пре =)
Відповісти
З якого ...... взялось 50 штук .... форма бундес 900, берци 600 , бронь дають,каска 5000(в самообороні їхня може щей дешевше),нижня білизна може й сама купити бо це є особисте ну хіба ствола якогось специфічного тоді ДА і тозпартизанами можливо переговорити про домогу
Відповісти
Це так по-європейські гадити на тих хто щось намагається зробити доброго для країни, особливо описувати білизу, коханок і таке інше... ,не ганьбіться
ПС: якби кожен так попіарився, то може б в країні був толк...
Відповісти
А що то у нас вже боти працюють промосковські? видно що весь бруд льє один якийсь негідник!Ми вже не вчоранішні, навчились проплачених тролів вичисляти!Позорники, зробіть щось достойніше! А то тільки паскудите тут!
Відповісти
Оксана, Майя та інші-ви наша гордість, пишаємось вами! Не звертайте увагу на цю падаль: "Караван іде-собаки гавкають". Продовжуйте в такому ж дусі, ми, волиняти, завжди вас підтримаємо! Чудова патріотично-естетична ініціатива!
Відповісти
Тут багато необгрунтованої критики та бруду! Просто не забувайте, що до цього заходу в підтримку Майї Москвич долучились знані волинські художники та інші шановані мешканці Луцька!А то наша еліта, не то що ви тут брут ллєте-ви ніхто)))
Відповісти
Дивно що в Луцьку стільки юзіків, тузіків та інших українофобів...,замісь БАТЬКІВЩИНУ захищати, тільки в коментах гавкати можуть.
Відповісти
Як тільки до виборів діло доходить то вона вилазить! А як вибори пройшли то до свого Школяра повертається! Воює вона, ахахахахаха!
Відповісти
наскільки мені відомо Мая не з бідної сімї... висновки робіть самі
Відповісти
Шановні волиняни,схаменіться,на 50 тисяч можна придбати 80 комплектів мултикамовської НОВОЇ форми!!!!
P.S. волонтер не псевдонім а я реальний волонтер
Відповісти
що ти впарюєш, "волонтер"? На гуманітарці старого ринку 7 років тому одна парка бундес б/у коштувала 250-300 грн, а ти стверджуєш, що весь комплект 825 грн.

та й не розумію, чому ви тут на ту жанну д'арк накинулись...роблять аукціон - не клянчать же ж просто так.

смішно буде, коли вона вся така споряджена покине "передову" заради місця в лмр.)
Відповісти
625, пардон.)
Відповісти
Є форма нова в сумах самі шиють,там штани і кітель ціною у 650грн. Опт від 7 штук,відповідно і ціна буде нижча,плюс пакет документів
Відповісти
..вона хоче собі танка особистого купити.............
Відповісти
Ммм Моя улюблена тема пішла) Цікаво, чим відрізняється середньостатистичний мобілізований Петро з села від Майї? Чи йому не потрібно одягнутись, захиститись і гідно виконати те, що ми називаємо...АТО?!
Відповісти
Майя, не вдягайся, не озброюйся, як же ми проти тебе-героїні воювати будемо? Позорисько, схаменися, вояко. Ще до селян зверніться, що цю ляльку БАРБІ зібрати.
Відповісти
Сонце ясне. Приходь на роботу. Купа питань. Ще й кавомат зламався, але ШЕФ поладив.
Відповісти
Патріот - не той, хто горло дере популізмом, плюється жовчю і заради ефемерної ідеї ладен знищити власну країну, а той, хто вміє передбачати плачевні наслідки для країни, запобігати її зубожінню, дбати про культуру (що передбачає ввічливість, толерантність, терпимість) і щодня займається рутинною, копіткою працею задля процвітання Батьківщини. Справжні патріоти сьогодні в меншості.
Відповісти
це лежати в донецькій лісополосі і пострілювати з пушки по навколишніх селах. Кохаймося...
Відповісти
Знайшли патріотку! Воювати вона піде?!на даний час у державі хаос, корцпція страшна, крах економіки, а де Мая?! Чого не на майдані відстоюєї права українців на гідне життя без корупції?!!!!що ідеали майдану вже не актуальні?!владу отримали- і все, який там майдан! Такі як Мая- ганьба для українського народу!
Відповісти
а ти що, неповносправний?
сам свої права не можеш відстояти - дівку просиш?
ганьба України - недолугі кнопкодави, типу тебе.
Відповісти
В отличии от баб - Гузя и Данильчука,это условно адекватная особа имеет хотябы яйца.
Відповісти
Ходить по хатах і каже: Яйця, млєко!
Відповісти