Боєць 14-ї бригади, який отруївся алкоголем, прийшов до тями

Боєць 14-ї бригади, який отруївся алкоголем, прийшов до тями
Військовий з володимир-волинської бригади у реанімації прийшов до свідомості.

Про це повідомив командир 14 бригади Олександр Жакун, - пише БУГ.

Діагноз підтвердився – вояка насправді просто перезловживав неякісним алкоголем.

Комбриг Жакун каже, що напружену ситуацію створило те поповнення, яке прибуло у п’ятницю, 27 лютого, із Старич.

Бійці на даний момент розподіляються за посадами відповідно до штатного розкладу. Тимчасово, зі слів Олександра Жакуна, у них забагато вільного часу, однак після випадку із бійцем цієї бригади, що трапився 1 березня, військовий підрозділ разом із правоохоронцями виставлятимуть спільні патрулі.

Також комбриг додав, що боєць після одужання буде покараний – догана, дзвінок додому та інші виховні методи, - пише видання.

Нагадаємо, під час оперативної наради у понеділок, 2 березня, міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк зазначив, що у місті складна ситуація із розповсюдженням самогонки.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
-самі щирі захисники Неньки. Слава Україні!
Відповісти
Піди ти і захищай !!!і побачила,як би себе поводив(ла)після пережитого і побаченого!!!Розумні всі критикувати...
Я нікого не захищаю...а просто розумію стан Воїнів..
Відповісти
так це молодняк, який приїхав з учебки, він місяця як мобілізований, ще нічого він не бачив
Відповісти
і від чого захищаємо? Пройшов рік, а ще не розібрались...
Відповісти
Голову від нападу мізків...
Відповісти

За декілька днів перед передислокацією частини у Володимирі-Волинському місцеві волонтери попереджували міського голову Петра Даниловича Саганюка про негайну заборону торгівлі у роздрібній мережі та забігалівках спиртними напоями та про посилення контролю з боку міліції за збутом нелегального алкоголю. Попереджували, що ситуація може стати неконтрольованої. І звісно ,сьогодні бачимо результати ... Ось така вона, виявляється співпраця з міськими виконавчими та правоохоронними органами Володимира -Волинського. Бізнес і тільки бізнес...
Відповісти
пропоную волонтерам створити патрулі і бити вікна там де торгують!!!! Якщо інші методи не діють! І досить ходити по кабінетах! Треба діяти!!!! Знаю багато достойних людей з Володимира. Це Костя Зінкевич, Олексій Панасюк, Сергій Коба, Володимир Грек, Едуард Залуський, Віра Чайковська, Василь Сусік, Леонтій Дмитрук, Анатолій Сорока!!!! Не вже ви не можете навести порядок???? А Саганюка на пенсію потім відправите!
Відповісти
Чайковська сама торгуэ горiлкою.
Відповісти
послухайте місцеві волонтери. Ви закрийте продаж фальсифікату в місті, яким травляться. Але ж це питання ви не піднімаєте тому що більша половина вашої команди та вашого оточення займається контрабандою цієї продукції. А то піаритеся.
Відповісти
А що ви хотіли?!скільки мужиків п`є в повсякденному житті- величезна кількість,тільки тоді вони біда для своїх сімей, батьків! А як йдуть в армію,що робляться кристально чисті?!як були алканавтами так і лишаються, як були сімейними насильниками,то такими і лишаються- от тільки руки є де почесати, вгамувати свою злобу! Попав алкаш в армію- проблема для керівництва,а таких більшість! Вони ж і на Сході водярою заливаються,а потім не дай Бог,що так вже герой.
Відповісти