Волинські важкоатлети - другі в Україні

У Чернігові відбувався кубок України з важкої атлетики.

Змагання проходили 24-28 лютого, - повідомляє прес-служба управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.

На змаганнях Волинь представляли 18 спорсменів та спортсменок.

Серед волинських важкоатлетів 2 загальнокомандне місце у чоловіків та 5 у жінок .

Високому загальному результату посприяли перемоги волинських важкоатлетів у своїх вагових категоріях.

Володарем кубка України у ваговій категорії 62 кг став Богдан Токар. Трішки не вистачило до «золота» Ярославу Вітру, який посів друге місце у ваговій категорії 94 кг. Дві «бронзи» завоювали Віталій Глушко (69 кг) та Юрій Бойко (77 кг.).

До змагань спортсменів готували заслужені тренери України М.Г. Авраменко, В.М. Левчук та тренери Ю.В. Стаднюк, Ю.Є. Вальчук.

Богдан Токар, Ярослав Вітер та Віталій Глушко завдяки своїм високим результатам змогли кваліфікуватися на чемпіонат Європи, що відбудеться у Тбілісі(Грузія).