Активісти закликають заборонити в Луцьку продаж російських товарів

Активісти закликають заборонити в Луцьку продаж російських товарів
Громадська організація "Бойкот" закликає місцеву владу заборонити продаж товарів російського виробництво в місті, як це зробила Рівненська міська рада.

Про це повідомляє голова ГО "Бойкот" Михайло Бабенчук на своїй сторінці у Facebook.

Активіст зазначає, що у понеділок, 2 березня, ГО "Бойкот" надіслала звернення до Луцького міського голови з пропозицією взяти приклад з рівненських колег та заборонити продаж російських товарів на території міста Луцька.

"26 лютого 2015 року Рівненська міська рада прийняла рішення про заборону реалізації товарів російського виробництва на території міста. Невже Рівне більш патріотичне ніж Луцьк, чи війна на Сході нашої країни більше болить мешканцям Рівного?", - пише Бабенчук.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
російський!!!
Відповісти
я палю українським, а ти під'єднай собі кацапський через трубочку в анальний отвір.
Відповісти
населення вуикористовує газ власного водобутку.
Відповісти
Акція скільки вже триває? А результати будуть нарешті вже?!!
Відповісти
Дайте аналог по якосты Майонеза Кальве, жувальних гумок і забороняйте що хочете
Відповісти
Щоб хоч трохи побути москаликом тобі не вистачає дрібки майонезу і жувачки?
Відповісти
Начинаем с газа и угля. Своей добычи не хватит. Видели, когда отключали электричество в декабре
Відповісти
Люди мають добровільно вирішувати який товар купувати.
Відповісти
Процеси які зараз відбуваються ставлять на коліна малий та середній бізнес.Україна стає не виробником і постачальником товарів, а споживачем товарів інших країн.І кому ж це вигідно???
Відповісти
Тоді виходячи із логіки "Бойкоту" необхідно забороноти і УПЦ МП, бо це те ж продукт хоча і духовний, і його нажаль купляють українці. Де логіка?! Якщо забороняти то все!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
А хто проти?
Відповісти
маразм майдауна не мае меж
Відповісти
В суботу був в ТЦ Екватор, Велмарт. Навіть і натяку немає на якусь заборону та бойкот російських товарів. Не займайтесь х..нею хлопчики, не дуріть людей. Сходіть в церкву (хоч КП хоч МП) і потім в військомат добровольцями в АТО.
Відповісти
На зло стал покупать все только путинское!!!
Відповісти