Фотовиставка Антона Аношина

Фотовиставка Антона Аношина
Новий гість фотовиставки на ВолиньPost - Антон Аношин.

Він займається фотографією з 2011 року. Каже, що йому це дуже подобається. Для Антона це не просто хобі, а й спосіб заробітку.

Далі розповідає про себе сам.

* * *

У далекому минулому жила пара і у них народився син. Батько маленького Антона був фотографом і через десяточок літ цей невеликий талант передався і його сину, тобто мені.

Фотографувати я почав десь з 2011 року, мені це заняття дуже подобалось. Але не було можливості купити фотоапарат. Тому я позичав його у подруги та працював над своїм баченням світу. Про покупку власного фотоапарату я теж не забував. Ніконом я заробив на свій перший Кенон та парочку об'єктивів.

Зараз працюю у сферах food photography, весільних фото, Love story та клубні фото. Мрію стати журналістом якогось National geographic, чи щось у цьому дусі. Хочу подорожувати та просто насолоджуватись краєвидами, людьми, тваринами, їжею та усім тим, що попаде у кадр.

«Фотоапарат - це інструмент, який вчить людей, як бачити без фотоапарату», - Доротея Ланге.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
гарні роботи
Відповісти
Класні фотографії! Майстер своєї справи!!!
Відповісти
але всетаки їжа в луцаки краще виходить
Відповісти
Повністю погоджуюсь)
Відповісти
типово, банально, як і 100500 інших місцевих "митців"
Відповісти
Фото нічогенькі.Але треба засвоїти одне правило. Якщо викладаете світлини з портретами, то не варто їх розбавляти харчами.
Відповісти
Антон дуже кльовий фотограф та відеограф!!! Бажаю йому успіху!
Відповісти
Це не фотовиставка, це звичайне портфоліо, як до речі і більшись з ваших так званих "фотовиставок". Краще це назвати "Фотограф шукає замовника".
Відповісти
нажаль, нічого особливого я не побачила,не в образу фотографу, але от не хочеться мені переглядати ці знімки знову знову і знову....не чіпляють...немає в них частинки душі чи що

Теж згідна з попередніми коментами "Якщо викладаете світлини з портретами, то не варто їх розбавляти харчами" та "Це не фотовиставка, це звичайне портфоліо"

Моя думка
Відповісти
Що таке протфолiо у Вашому розумiннi?
Відповісти
Портфоліо - це збірка виконаних робіт та напрацювань певної особи ( в нашому випадку це фотографа). Фото в ньому представлені різнопланові, все і вся так би мовити, щоб показати якусь динаміку росту митця

але тут в заголовку ясно зазначено - фотовиставка. Саме слово виставка означає публічний показ предметів (фото в даному випадку) з певною метою і за визначеною програмою чи тематикою.

Сперечатись нізким не хочу, просто висловила свою думку, та надіюсь в повній мірі відповіла на ваше питання Marusya.
Відповісти
однозначно це не твої ліпші фото.
в тебе в вк сотні ліпших і професійніших
Відповісти
Мої студенти не гірше знімають мало того зараз всі хто має камеру- одразу хватографъ
Відповісти
Ваші студенти теж можуть приймати участь в рубриці. Варто лише написати на електронну пошту ВолиньПосту.
Відповісти
Мужик сказав - мужик зробив. Чекаєм фото Ваших студентів!
Відповісти
Не думаю що це правда. Оскільки зазвичай не гірше то це демонструють ;)
Відповісти
А де фото пюрехи ???
Відповісти
нема пюре нема весілля))
Відповісти
Так, Волиньпост. Шо за цензура? Я щодня читаю Ваші новини, часто за бокалом пива обговорюєм з колегами статті. А з вчорашнього дня не пускаєте мій пост "[]" Я люблю Волиньпост, колеги люблять Волиньпост, ми знаєм Аношина. Просто чел на Вашій репутації хоче зробити собі ім’я. Йому тільки по клубах і фотографувати, відео котре він чудить дивиться краще.
Відповісти
Ваш пост кидає необгрунтовану тінь на автора, на видання і на рубрику. Краще скажіть це особисто автору, якщо його знаєте. Ми не хочемо перетворювати коментування матеріалів на спосіб якихось анонімних звинувачень.
Відповісти
Гарні творчі роботи! Ці фото неповністю розкривають Антона. В нього є ще багато цікавих знімків! Успіхів і творчого натхнення!
Відповісти
Привіт кароче. Народ,вам не здається що рубрика аж надто вузько профільна, і пахне бабками? Як Дурнєв тролив відвідувачів фотовиставки якогось молодого дарування, пам'ятаєте? Екскурс: -как вам его работы? -Вы знаете, что то в них есть такое...е-е -ну что именно вам понравилось? -они цепляют, чемто е-е... (Ну шось вроді цього) То тут ситуація аналогічна з "баченням" робіт. п.с.Гадаю стильний луцьк потребував коректувань. Хоча дивлячись на нові рубрики він і "стареньким" був крутим. Імхо
Відповісти
Пропонуйте свої ідеї чи рубрики. А саме головне - нам бракує виконанців :)
Відповісти
А мені подобаються фото, гарна якість. Так тримати, успіхів! :)))
Відповісти
Успіхів тобі в стоках ;)
Відповісти
куди котится цей світ, це не фотороботи, це так собі, ха ха у мене є фотік. Вчися хлопче, довго і настирно!
Відповісти
Антон снимал мою свадьбу. Крутые фотки получились, рекомендую этого человека.
Відповісти
Дуже гарні фото з брюнеткою вийшли !!Супер!Номер телефона будь ласка)
Відповісти