Партія цигарок, яку виявили на Волині, може стати найбільшою контрабандою. ФОТО

Партія цигарок, яку виявили на Волині, може стати найбільшою контрабандою. ФОТО
Близько 25 тисяч пачок сигарет вже виявили прикордонники у вагоні з лісоматеріалами, огляд потягу триває.

Прикордонники Луцького загону в черговий раз запобігли незаконному переміщенню через кордон великої кількості контрабандних тютюнових виробів, - повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

Так, станом на 16:30 спільна прикордонно-митна оглядова група завершила поглиблений огляд одного з вагонів вантажного поїзда «Ягодин – Дорогуськ».

У результаті перевірки серед 27 тонн лісоматеріалів виявили 55 колод в середині яких були обладнані тайники з тютюновими виробами.

Загалом з них вилучили близько 25 тисяч пачок сигарет, переважно білоруського виробництва та без акцизних марок.

Поглиблений огляд триває. Дана партія цигарок може стати найбільшою партією тютюнових виробів, яку зловмисники намагалися перемістити через державний кордон.

Нагадаємо, що сьогодні 6 вагонів вантажного поїзда «Ягодин – Дорогуськ» з лісоматеріалом були відчеплені для здійснення перевірки.

У результаті первинного огляду спільно з працівниками митниці, який відбувається шляхом розвантаження і розпилювання колод, були виявлені, майстерно приховані в випиляних порожнинах колод, тютюнові вироби.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Найбільші ніхто не ловить?
Відповісти
Вагон відвантажено за допомогою верблюдів вуйком з пустелі Сахара.Для чого вкидати інформацію, яка нічого не варта.Невже це приносить вам задоволення, чи ви маєте читачів за і..отів.
Відповісти
Володимир Волинський вулиця 20 Липня за пунктом нової почти. там все місто на Польшу скупляється. А кришує начальниця податкової!! Приїдьте туда шось зробіть як такі герої)) Там таку партію заберете що ця отдихає))
Відповісти
Під Ковелем потерпів аварію літак АН-2 з контрабандними цигарками ( вже забули). На Ягодині відловили контрабас цигарок невідомого відправника...
" Вы шумите , шумите надо мною бярозы.........".Все закінчиться великим пуком. Якщо хочеш добре "как"- не забудь про " Дуфалак".
Відповісти
Все знов лісники. Дуже плани управління виконують .Василько та Гришуля кожну пятницу оперативку план факт. Місця дають. Молодці.
Відповісти
Ти не лісник.Ти більше схожий ідіота.
Відповісти
Ти сам ідіот прокурений
Відповісти
Митний огляд вже був пройдений.андрейків своє бабло полічив . Спільно з митницею ха ха ха
Відповісти
Зато красавцы додумались, за сноровку 5 балов!
Відповісти
Голосуйте за "Паартію цигарок"!!!
Відповісти
Який урон державі вони нанесли, скажіть будь-ласка?
Відповісти
Найбільшу партію затримали поляки в Ягодині,півтора місяця тому,і це є в їхніх СМІ(одну фуру)!!!
Відповісти
Це Корецький пожертвував своєю точкою щоб показати роботу і стати прокурором області,бо не віру що як був в любомилі то про це не знав
Відповісти
Хера се кто то не получил хабаря;)
Відповісти
Хлопаки всі прекрасно знають хто і де завантажує, і кришує. Отаке можна прикрити, як два пальці обісцяти. Та чепляються ота підарасня на митниці до простих людей які везуть по 2-5 блоків, а назад б/у і ще й страхають дивіться що б скоро не була люстрація по лівійські, і то вже мабуть скоро
Відповісти
І ще добавлю, і мабуть якесь странне совпадіння, директора лісгоспу нібито набили
Відповісти
Добре...великий кантрабас...а про ліс,? Як? Поляки в себе ліс не піляють... Ви просто, задумайтеся, скіко вартує цей ліс, що у вагонах))))
Відповісти
А що поганого зробили ті хто КУПИВ цигарки і перепродав, привезши в Україну валюту, якої так не вистачає державі. В Ковелі є пару вулиць, які папіросники більш-менш утримують за свої кошти. Мають гроші і відкрили якісь робочі місця і взагалі... дають місту процвітати.
Відповісти
Хай ще " мента" в Ковелі візьмуть який кришує " сігаретчиків" До..ць Андрій Сергійович , а то все показуха і замилювання очей !!!
Відповісти
Заборонити, експортували ліс!!!
Заборонити, це важливо, краще нехай створять робочі місця на Волині!
"Бізнесмени" вискубають країну до решти!!!

Відповісти