На наступній сесії луцьким депутатам планують роздати повістки

На наступній сесії луцьким депутатам планують роздати повістки
Під час наступної сесії Луцької міської ради депутатам планують роздати повістки для проходження медогляду.

Про це телеканалу «Аверс» повідомив тимчасовий виконувач обов’язків комісара обласного військового комісаріату Роман Кулик.

Він відзначив, що вручення повісток відтермінували до того часу, поки Луцьк підпише із Волновахою Меморандум про співпрацю.

Він нагадав, що загалом на Волині вже запланували вручити повістки для проходження медогляду 740 депутатам районних рад, сільським та селищним головам.

Нагадаємо, 20 лютого Роман Кулик зазначив, що із 740 волинських обранців громади 540 оповістили про необхідність пройти медогляд. Із них лише 298 пройшли відповідний огляд. Придатними до служби виявилися 24 депутати, 74 непридатні, 164 скерували на додаткове обстеження, а 242 взагалі не з’явилися проходити обстеження. Про це повідомили у відділі інформаційної політики ОДА.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
І навіщо зривати пленарне засідання?
Відповісти
І тутай рука Ляшка, холєра! Таки зірвуть сесію.
Відповісти
Це що за алканавт? Протверезіть чи прокапайте його.
Відповісти
А де ти той "Сонцедар" береш? Його ж ще в 79-х зняли з виробництва. Тому що гадость. Такого краще собі більше не капай.
Відповісти
Найзухваліша відповідь Романа Романюка. Ніколи не міг навіть подумати. Жах! Без нього не приймуть бюджет. Яка ганьба, яка низькість, який цинізм! Яке виховання, чи його повна відсутність?!! А чому не опитали Сосновського, Дячука, Бондарука, Осіпова? Усіх депутатів до 50-ти років відправити на Схід. Місто полегшено зітхне. Бондарука і Осіпова мобілізувати в першу чергу. Залишається загадкою, чому вони за рекет, розбій, рейдерство, грабіж банку (бідних людей!!!!!) не сидять по 10-15 років в тюрязі? За це їх в штрафний батальйон, щоб свої злочини скупили кров’ю. Журналісту, яка опитувала, мій низький уклін і повага.
Відповісти
Журналістку разом з Величком також на схід. ЇЇ в медсанбат, його - підносити снаряди.
Відповісти
Мобілізації не буде. Якщо такі тіпи займають посади комісарів то не дивуйтесь.
Відповісти
мобілізація буде і армія буде,
а ти верни що вкрав в армії коли нищили її
Відповісти
Колишніх військових не буває. Ми завжди в строю.
Відповісти
З яких то пір повістки роздають залежно від громадської активності.Депутати працюють на громадських засадах. Треба було дивитись кого обираєте , а не зараз шукати винних.Країна невиліковних дибілів!
Відповісти
А кіна немає. Бігом виключили. Якщо хто підкаже, де можна переглянути цей ролик.
Відповісти
Давно пора всіх на схід!!!!!
Відповісти
аверс як завжди в своїй манері - половину вирізали, а потім зліпили так щоб народ сприйняв в штики кожну відповідь депутатів. Дивно, але кожен сюжет про міську раду який знімають на аверсі ніколи не зачіпає певне коло депутатів, а навпаки висвітлює їх як героїв міста,борців за права та свободу лучан...Збіг обставин? Може пора задуматись зміну ТРК "Аверс" на кіностудію ім. Осіпова-Бондарука
Відповісти
Осіпов з "Аверсом " скачуть в одній пряжці а поганяє їх Палиця)))
Відповісти