За кого лучани голосуватимуть на виборах мера. ВІДЕО

За кого лучани голосуватимуть на виборах мера. ВІДЕО
Більшість лучан ще не знають, за кого вони будуть голосувати на виборах Луцького міського голови.

Такі результати вуличного опитування, яке провело видання ВолиньPost.

Перехожим ставили питання, за кого вони віддадуть свій голос на найближчих виборах міського голови, які мають відбутися восени 2015 року.

Частина опитаних називали чинного міського голову Миколу Романюка. Ще одна частина взагалі не знають, що будуть вибори, або в принципі не знають, за кого голосувати. Проте більшість не має конкретної кандидатури, якій симпатизує.

Серед різних варіантів, названих опитаними: Віталій Кварцяний, «український націоналіст», хтось із представників революційних організацій, «інтелектуально розвинена людина».


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 30
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Мабуть-таки, у нас світле майбутнє, адже адекватна молодь. А от старші представники "бюрократії" в один голос за Романюка. Буде Романюк мером - буде знову "ні туди, ні сюди". Наче і не найгірший мера, але і далеко не найкращий. А треба такого, щоб вів місто лише вперед!!!
Відповісти
Я за данильчука!!!
Відповісти
Данильчук наш мер!!!!
Відповісти
А давайте тьлочку виберемо. З цицьками й попою, щоб любо, мило глянути було.
Відповісти
якщо 5 розмір і не менше, то я за.
Відповісти
Розумні люди проголосують за Романюка а решта за Данильчука та Майю Москвич?!
Відповісти
і далі будуть дерибанити
Відповісти
Всіх комуністів на заслужений відпочинок. Нагадую "З 1983 до 1993 рр. — на комсомольській та партійній роботі. Цей період включає роботу на посадах інструктора, заввідділом Луцького міськкому комсомолу, першого секретаря Луцького міськкому комсомолу (1984—1988 рр.), завідділом Луцького міському КПУ (1988), першого секретаря Волинського обкому ЛКСМ України (1988—1991 рр.), голови комітету у справах молоді і спорту Волинського облвиконкому (1991 – 1992 рр.), заступника начальника управління у справах молоді і спорту Волинської облдержадміністрації (1992 – 1993 рр.). З лютого 1993 до листопада 2007 року очолював Волинське головне регіональне управління ЗАТ КБ «Приватбанк»."

Яка карєра. НА ПЕНСІЮ!
Відповісти
А може Б. Климчук?
Відповісти
ти, троль, нє мєсний...
ти недалекій...
Відповісти
Дурні проголосують за романюка!!а розумні за данильчука!
Відповісти
дурні проголосують за романюка а ще дурнуші за данильчука
Відповісти
Завдяки романюку в луцьку така мафія процвітає!!!голосуйте голосуйте за нього!!
Відповісти
Не буде Романюк мером. Палиця кине грошенят і поставить свою людину. Романюк нічого не робить крім Карабасів-Барабасів для сина.
Відповісти
Те шо не буде то всім вже ясно. Може Палиця поставить свого юриста Поліщука? Молодий, розумний на сесіях добре відпрацьовує. Чим не варіант?
Відповісти
Тільки за данильчука!!!шоб вигнав банду з луцька і навів порядок!
Відповісти
Виганяти банду і наводити порядок мають відповідні органи, за це вони отримують з/п. А управляти містом повинен технар-господарник-інженер-управлінець-економіст, десь приблизно такий "вінігрет". :))))
Відповісти
Валэра прийде - порядок наведе!!!!
Відповісти
За Данильчука!!
Відповісти
При Шибі була компесація з бюджету за тепло а зараз Романюк поробив зарплати нач. жеків по десять тисяч і.т. а ви лучани платіть. Горгуту базари віддав ,в бюджет гроші не треба? Затплати ообнародуй тіх хто вміськраді працює?
Відповісти
Романюк кришує всю банду і горгута і всіх інших!!!при Романюку банда розцвітає!!!як в теплі мікроби!!!
Відповісти
я з друзями за шибу
Відповісти
за шибу будуть дороги
Відповісти
шиба б п
Відповісти
Романюк кришує Горгута і всю банду в Луцьку!
Відповісти
шиба рулить, я за шибу!шиба приде- порядок наведе!
Відповісти
Я б за Ірину Мирослаівну проголосував.
Відповісти
а я б - ні.
Відповісти
Шиба??? Забули про платний вїзд на кладовище у Гаразджі? Забули про майже банкротство Луцького підприємства електротранспорту? Забули про земельні афери? Ви що, зглузду зїхали? Краще вже Романюк ніж ШИБА!!! Інакше місто буде точно "гавнішати" !!!
Відповісти
Романюк призначив директором тролейбусного управління людину яка сидить під слідством і хапанула хабаря у пару десятків гривень...про що ще можна говорти???
Відповісти