Стильна фотосесія з Ольгою Фреймут. ФОТО

Стильна фотосесія з Ольгою Фреймут. ФОТО
Українська телеведуча Ольга Фреймут приміряла вбрання від українського дизайнера Лілії Літковської у фотосесії для Vogue Ukraine.

В інтерв'ю Ольга розповіла, що з дитинства не визнавала речей з ринку і полювала тільки за вінтажними речами бабусі і ексклюзивними - у знайомих кравчинь, пише "Франківчани".

Вплинув на Фреймут і її екс-чоловік, британський банкір Ніл Мітчелл. Він був педантом навіть коли справа стосувалася одягу, наприклад, розкладав сорочки по градієнту - від світлого до темного.

Для фотосесії Ольга Фреймут приміряла вбрання та аксесуари від українського дизайнера Лілії Літковської, а також від відомих світових брендів Delpozo, Max Mara, Vionnet і A. F. Vandevorst.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 30
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Худа, як трастя!
Відповісти
Любителям нравятся полные, а знатокам худенькие.
Відповісти
Малі цицькі
Відповісти
Речі ужасні і вона страшна!!!вона достала куди не подивися кругом Фреймут!!!
Відповісти
Заздрите?
Відповісти
з неї модель як з гамна пуля
Відповісти
згідний на 100% з тобою
Відповісти
ніколи не розуміла фотосесій з відкритими ротами
Відповісти
[] тіпічна дитині буде що в школі показати
Відповісти
В кріслі така поза, ніби її жеребець трахнув.
Відповісти
А чому нiби?
Відповісти
Кость лобковая на ножках.
Відповісти
Жах, на кожній фоті рот розкритий- фу.
Відповісти
як пластмасова недобарбі
Відповісти
як модель то не дуже,але зовнішність симпатична,а голос взагалі унікальний і чистий.
Відповісти
та й що дивуватись,людина теж хоче заміж,а не виховувати одною дитину...
Відповісти
Кляча яка собі ціни не складе
Відповісти
Стильно
Відповісти
Оля молодець , лохі нерозуміють моду , тупенькі !!!
Відповісти
Кукла. Як після глибокого багаторічного летаргічного сну. Останнє фото - поза на унітазі.
Відповісти
Худюща страшнюща і вобше…
Відповісти
Терпіти її неможу,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Відповісти
А що, раком не стане?
Відповісти