Довгоногі красуні, купальники, сукні: День моди в Луцьку. ФОТО

Довгоногі красуні, купальники, сукні: День моди в Луцьку. ФОТО
Суботній вечір луцькі модниці і модники провели за келихом шампанського дивлячись на довгоногих красунь та модний одяг.

9 червня у нічному клубі «Золото» відбувся показ мод в рамках шоу Fashion Day.

На луцькому дні моди свої колекції показали волинські, рівненські та львівські дизайнери. Всього показали понад десять колекцій.









Розпочала показ луцька студія «New mod». Це організація студентського бюро від Луцького національного технічного університету, який очолює відома луцька модельєрка Анна Дідух. В показі взяли участь студентки кафедри «Дизайн» вищезгаданого нацвузу.

На подіум вийшли красуні з Модельного Клубу Марини Занюк демонструючи купальники від студії «New mod».














Колекція «Файна дівка» від Ольги Даревич

За словами дизайнери, колекція створена у стилі «фольк». Ольга Даревич створила колекцію жіночого одягу із використанням оздоблювального декоративного петриківського розпису на тканині.







Колекція «New Tradition» від Ірини Омелянюк

Авторська розробка комплектів одягу та суконь за мотивами українського традиційного вбрання та народних вишивок. Для більшого виявлення особливостей образу дизайнера відібрала зразки вбрання з колекцій відомих модельєрів, які відповідають цій темі за формою, декором і колоритом.









Колекція «Аеліта» від Лілії Чередько

Авторська розробка молодіжних суконь для вираження індивідуальності та смаку молоді, яка прагне виглядати стильно та цікаво. Джерелом відтворення ідеї цієї колекції, слугує архітектурна форма Сіднейського оперного театру та використання футуристичних тенденцій.






Колекція «Канзаші» від Ольги Павловської

Авторська розробка комплектів одягу та суконь за мотивами японських традиційних прикрас «Канзаші».






Футболки від магазину «Fashion Studio»










Колекція в стилі pret-a-porter від Галини Занюк








Колекція «Біле – це не чорне, а чорне – це не біле» від Анни Дідух










Далі естафету перейняли дизайнери із Рівного.

Колекція від Анни Шабалової












Колекція стилізованих вишиванок від Зої Романової















Колекція святкових дитячих суконь від Тетяни Блашкової





Завершила показ дизайнер зі Львова.
Колекція від Юлії Стахів











Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: розваги
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Господи, невже на Волині перевелись вродливі дівчата? ці "моделі" лише навівають сум і розчарування! а колекції - жахливі, крім однієї, що по праву може вважатись такою - вишиванки від Зої!..
Відповісти
гади, не показали найкращу модель!
Відповісти
no comments
Відповісти
Показ в купальньках викликає відразу. Особливо ноги з синяками...
Відповісти
це просто жах.це моделі?да одні тут такі товсті
Відповісти
Ну-ну,Роман! Ви теж такими будете! Майже скоро!

А для товстих зробити одяг слабо?
Відповісти
фу, блін, що за фото
Відповісти
А нука нах покажіть свої фото без цилюліта і синяка на нозі зі своєю чистою вродою??? У нормальних хлопців показ у купальниках викликає стояк,а деякі дівчата там на стільки вродливі, що Роксолана та хтива сучка Єлена (жінка із-за якої почалася троянська війна) нервово курять в туалеті.
Відповісти
Намріялось неможливе: що редакція спроможеться й купить нормальний фотоапарат і найме людину, яка знає з якої сторони в нього кніпочка. А потім пошле цю людину з фотоапаратом фотографувати згарище на місці «Золота»
Відповісти
фото непогані,моделі не фотогіг!
Відповісти
У фотографа руки з одного місця!!! Всі дівчата були чудові і презентували одежу чудово!!!! Тай до того всього напевно збочинець якийсь... Замість того щоб фотографувати цілий образ , він акцентував увагу на інтимних місцях... Жах!!!
А дівчата молодці і одяг був цікавий!!!
Особливо сподобались футболочки і колекція Юліі Стахів)
Відповісти
Пише вам шанувальник вашої редакції. Мені завжди подобалось ваше видання.
Але ваш фоторепортаж - просто жах! не знаю, що ви там собі думаєте, але вам треба міняти кадри. або мінятись самим. Це неповага, в першу чергу, до читачів! І ваш непрофесіоналізм викликає велике обурення!

знав би. не витрачав би на вас свій час.
-1 читач. Дорогая редакция :)
Відповісти
Класний показ, гарні дівчата і був досить цікавий одяг! Треба розвиватись далі! ВПЕРЕД!
Відповісти
Та нормальні фото! Я особисто побачила все, що хотіла. Нехай хтось із вищевказаних "мудрих" коментаторів візьме фотоапарат (хоч супермодний), сходить в "Золото" і там, під хтознаяким накриттям зробить фото якості крутого Нью-Йоркського глянця. Якщо ти дивишся на інтимні місця, то їх і бачиш, бо я особисто побачила елементи декору одягу )))) І до себе неповаги як до читача я не відчула. До слова, деякі дівчатка дійсно або фотонегенічні, або надто вже стомлені... ))
Відповісти
На жаль більшість коментаторів праві! Можливо всі моделі ОДЯГУ і були цікаві, але кадри просто жахливі! І занадто худі ноги, і непрокачані целюлітні сідниці, і синці і до того ж тупо клацання фотоапаратом зблизька - сумно...
Відповісти
Згодна. до того ж, дівчата повинні посміхатися, а не тупо дивитися вдалечінь і думати про себе: щоб не впасти на подіумі!
Відповісти
Я вважаю, що потрібно показувати всі сторони медалі. От, наприклад, якщо є в моделі на дупі цилюліт, то значить він є. І якщо вона якась не така, то не треба виходити на подіум.

Одяг є кльовий, і на фото його видно.
Відповісти
а мені сподобалось!!!!
Відповісти
жах.колекція Дідух дерьмо полне,моделі некудишні!!!
Відповісти
Що це??????????????????
Відповісти
Ну да....уровень провинции. Что поделаешь...
Дидух понимает, что студенты ее вуза - это безработные люди?
Відповісти