Фотовиставка Олега Гордіюка

Фотовиставка Олега Гордіюка
Сьогодні у Фотовиставці ВолиньPost - фотограф-лінгвіст, який любить фотографувати вночі. Олег Гордіюк презентує різнотематичні світлини.

* * *

Всім привіт, мене звати Олег. Мені 25 років, живу у Луцьку.

Коли був школярем, то ходив в художню школу. Через півтора року мені стало не цікаво і я її закинув, але малювати продовжував. Після закінчення СНУ імені Лесі Українки за спеціальністю прикладна лінгвістика я захопився фотографією.

Нове хобі розпочалось у 2012 році із фотографування моїх велопокатушок. На той час в мене була «продвинута мильниця» з налаштуваннями діафрагми та витримки. З часом функціоналу камери вже було недостатньо для реалізації творчих задумів, тому купив собі цифрову дзеркальну фотокамеру.

Дуже люблю нічні фото: світло вулиць, сліди від фар авто, зоряне небо. Такі зображення мають особливий настрій, який в іншу пору доби просто не впіймати.

Декілька разів бачив свої фото в мережі «Однокласники», в групах. Звичайно, я їх туди не завантажував. Але приємно бачити, як твої фото поширюються в Інтернеті.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Класно
Відповісти
відмітив з десяток крутих фото, решта звичайні фотки, деякі, навіть, провальні, як на мене...вистачило б і того крутого десятка, навіщо закидати стільки фото...круто коли якісно а не коли багато...
Відповісти
вистачило б і того крутого десятка, навіщо закидати стільки фото/ - в кожного буде своя десятка крутих фото
Відповісти
Автор, признавайтесь де знімали росянку? :-) Справді цікаво.
Відповісти
Думаю фото отримано шляхом пошуку в інтернеті)
Відповісти
Схоже на правду :-)
Відповісти
Ну, діти так можуть зафоткати. Здається, що в нас у Луцьку на кожного 10-ту людину- один фотограф.Хоча є дійсно непагані по композції роботи..
Відповісти
Здається, що в нас у Луцьку на кожного 10-ту людину- один фотограф/ - коли молодь бухає - погано, коли займається творчістю - погано. чим, по-вашому, молоді люди повинні займатись?
Відповісти
Молодець. Дуже гарні фото, за весь час, відколи з'явилася рубрика.
Відповісти
Класно, як для 25 років, успіхів!!!
Відповісти
Підтримую хлопчину.Нехай ширяться інтернетом фотки надалі. Прогресує серед "фотографів" метод "кліка".
Можна виділити кілька світлин. Все інше як через трафарет. Мабуть у кожного є тунелі кохання, вежа замку, блискучі шмати металу.
Фото що не несесуть жодної інформіції і немають жодної цінності: Літак в небі. Хата, що сповзає в лівий куток. Листя.
Не варто викладати все підряд.
Відповісти
Мабуть у кожного є тунелі кохання, вежа замку, блискучі шмати металу./ - чекаю на твою фотовиставку. я думаю тобі є чим здивувати лучан!
Відповісти
Гарно підібрав слова. Я з тобою повністю згідний. Фотовиставки організовують щоб здивувати оглядачів.
Викинути в мережу збірку картинок, не є фотовиставкою. Що ти хотів показати в своїх світлинах? Літак в небі. Перекошене розмите фото з хатиною.Цум.ПортCity.Частина колеса.
Очевидно що ти володієш технічними навиками фотографування. Десь їздиш, щось бачиш. Але художня частина дуже посередня.
Відповісти
Що ти хотів показати в своїх світлинах? Літак в небі./ - ти кожен день бачиш літак настільки близько, що видно який на ньому малюнок?

Замість того, щоб написати що сподобалось, а в чому незрозумілий задум - я бачу набір стандартних штампів. Дякую, мені таке нецікаво.
Відповісти
Я бачу ти так захоплюєшся своєю світлиною з літаком. Ти справжній молодець. Ось тільки розкажи всім, що замалюнок ти розгледів на фюзеляжі літака))) У тебе оптика слабенька для таких гучних заяв.
Визначись з жанром фотографії. Людина що клацає все підряд, просто любитель товстих фотоальбомчиків.
Хочеш, щоб я написав які фото сподобались? Добре.
Як ти чудово зобразив залісничну колію.Кольорова гама неповторна. Червоне світло попереджає про небезпеку.
Господи а Цум. Ніколи його таким не бачив.Невже це наша новобудова.Ракурс зі сторони стоянки таксистів приголомшує. Молодець!!!
Відповісти
Автор молодець, багато класних знімків, особливо вечірніх зі штатива. Видно, що подорожує і має багато підбірок фото з об'єктами, які зникають.
Люди, що накинулись на автора, ви невдахи і просто заздрите. Олеже, якщо вас поносять, значить, ви йдете правильним шляхом, бо відчуваєте опір планктону.
Відповісти
Сподобалися фото Луцька, місто виглядає таким, як бачимо його щодня, без надмірного прикрашання чи навпаки драматизування на теми занедбаності та совковості. Напевно цікаво буде їх передивитися років через 20. Авторові успіхів!!
Відповісти
Гарні фото. Нажаль звичайні і типові. (Мама в мене є зеркалка) Бажаю не зупинятись і прогресувати! Хоча можливо хто ж на халяву викладає дісно видатні?)
Відповісти
Авторе, вiдкриєте секрет де знаходиться той давнiй Храм? Це найзворушливiшi фото з поданих )))
Відповісти
Який саме храм? Тут їх декілька
Відповісти
12, 13 фото.
Відповісти
12, 13 фотографiї.
Відповісти
Це колегіальний костел Святої Трійці в Олиці
Відповісти
Гарні фото! Є такі, які хочеться роздивитись! По доброму заздрю тим фотографам, в яких є час на штативні фото.
Відповісти