Волинянка пройшла у «Голос країни». ВІДЕО

Волинянка пройшла у «Голос країни». ВІДЕО
Артистка продюсерського центру «Парадіз», нововолинянка Катя Рибак пройшла в шоу «Голос країни».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що волинянка візьме участь у «сліпих» прослуховуваннях.

Катя Рибак виконала композицію російської співачки Олени Ваєнги "Сніг". У результаті до дівчини повернулися крісла трьох тренерів: Олександра Пономарьова, Тіни Кароль та Потапа, якого вона й обрала собі у тренери.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ваєнга мерзота, яка підтримує російських фашистів і лугандонів.
Відповісти
дьодік ти правий. Спочатку повідомили що вона така захоплена майданом - шиє, вишиває. І тут попандос повний - сепаратюга!
Відповісти
Пісня на мові дикунів?.. Якось так невесело. І не сексуальна дівчинка. Краще б вона вишивала, або пішла на курси крою і шиття. А Ваєнга реве в шансоні - притулку блатних і жебраків. Найпопулярніша пісня в руському шансоні - Мурка. Ось куплет: "Речь держала баба, звали её Мурка, Хитрая и смелая была. Даже злые урки и те боялись Мурки, Воровскую жизнь она вела". Слова і музика - народні.
Відповісти
Мені здається недоречним цей коментар, особливо про сексуальність)))) Дівчина не на конкурс моделей чи сексуальності))) прийшла.(Хоча з її зовнішніми даними могла б і спробувати) Це Голос країни, а співає Катерина прекрасно!!! І яка різниця на якій мові виконаний твір? Якщо саме ця пісня найкраще розкриває талант дівчини, то чому б і ні? Як писав Т.Г. Шевченко - " І чужого навчайтесь і свого не цурайтесь"
Відповісти
ти дебіл
Відповісти
потап зух ще той
натренує катьку як треба
Відповісти
я проти російських пісень
Відповісти
Але молодець!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
А ви Дьодікі,праві,українці!!!!!Якого милого сидите і не воюєте за свою неньку Україну!!! Тільки гадите?Самі сепаратисти хренові!!!
Відповісти
Не істери. Маю таке передчуття, що повоюємо всі...
Відповісти
Вітаю, Катю! Бажаю успіхів і перемог. Нововолинськ за тебе вболіватиме
Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=0t427xodxhQ
https://www.youtube.com/watch?v=fhOMeoSsO5Q
Відповісти
Хотілося б, щоб усі дорослі,а особливо ті, які пишуть такі коментарі, були такими "сепаратистами" як ця дівчинка...
Відповісти
Є багато укр.пісень
Відповісти
Це все продюсери на цих проектах - для яких усе українське "неформат", але потроху почало змінюватись - майже всі конкурсанти (за винятком полішуків) почали співати українською, чи англійською. Особисто я не сприймаю російськомовних пісень - вони мене "не чіпляють", а після подій останнього року викликають лишень відразу.
Відповісти