вхід реєстрація

У Луцьку відбувся турнір з плавання

У Луцьку відбувся турнір з плавання
У басейні комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Луцької міської ради» відбувся міжобласний турнір з плавання.

Ці змагання стали традиційними в позашкільній установі й відбувалися уже втретє, - повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

На блакитних доріжках змагалося близько 120 юних спортсменів 2004-2006 років народження з ДЮСШ № 3 Рівного, СДЮШОР плавання Луцька і господарі-вихованці відділення плаванням КДЮСШ № 1.

На урочистому відкритті юних плавців вітали головний спеціаліст комітету з фізичної культури та спорту Луцької міської ради Ірина Корнелюк, головний спеціаліст відділу кадрово-методичного забезпечення управління освіти Іван Дишко і директор комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Руслана Оксентюк.

Змагання відповідно до регламенту були особистими. Програма включала дистанції: 50 м різними способами та 100 м комплексне плавання. Переможці та призери визначалися окремо за віковими групами.

За підсумками всіх запливів, переможцями у видах стали:

- на дистанції 50 м вільний стиль: Ткачук Софія - 2006 р.н. (КДЮСШ № 1), Грицюк Софія - 2005 р.н. (ДЮСШ № 3 м. Рівне), Федорчук Аліна - 2004 р.н. (ДЮСШ № 3 м. Рівне), Лампіка Олександр - 2006 р.н. (ДЮСШ № 3 м. Рівне), Жук Максим - 2005 р.н. (ДЮСШ № 3 м. Рівне), Федоришин Максим - 2004 р.н. (ДЮСШ № 3 м. Рівне);

- на дистанції 50 м брас: Саханюк Ірина - 2006 р.н. (КДЮСШ № 1), Дворак Ніка - 2005 р.н. (ДЮСШ № 3 м.Рівне), Кашталян Олександра - 2004 р.н. (КДЮСШ № 1), Альошин Максим - 2006 р.н. (СДЮШОР), Агєєв Артем - 2005 р.н. (ДЮСШ № 3 м. Рівне), Швороп Арсен - 2004 р.н. (ДЮСШ № 3 м. Рівне);

- на дистанції 50 м батерфляй: Литвин Антоніна - 2006 р.н. (СДЮШОР), Лагутко Олександра - 2005 р.н. (ДЮСШ № 3 м. Рівне), Сатієвська Вікторія - 2004 р.н. (ДЮСШ № 3 м. Рівне), Новіков Владислав - 2006 р.н. (ДЮСШ № 3 м. Рівне), Пінчук Олександр - 2005 р.н. (СДЮШОР), Юрчик Дмитро - 2004 р.н. (ДЮСШ № 3 м. Рівне);

- на дистанції 50 м на спині: Батко Поліна - 2006 р.н. (СДЮШОР), Корнійчук Олександра 2005 р.н. - (ДЮСШ № 3 м. Рівне), Лазарець Ольга - 2004 р.н. (ДЮСШ № 3 м. Рівне), Корнійчук Максим - 2006 р.н. (ДЮСШ № 3 м. Рівне), Лагутін Ілля - 2005 р.н. (СДЮШОР), Садовський Дмитро - 2004 р.н. (ДЮСШ № 3 м. Рівне);

- на дистанції 100 м комплексне плавання: Олійник Аліна - 2005 р.н. (СДЮШОР), Бондарчук Євген - 2006 р.н. (ДЮСШ № 3 м. Рівне), Пінчук Олександр - 2005 р.н. (СДЮШОР), Тимощук Павло 2004 р.н. (ДЮСШ № 3 м. Рівне).

На завершення змагань переможців нагородили медалями, а призери отримали грамоти від організаторів.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Розсилка новин
Підписатись
* Ви зможете відписатись в будь-який час