«Це негуманно, але ми ж фашисти)», - Данильчук про затримання Кононовича

«Це негуманно, але ми ж фашисти)», - Данильчук про затримання Кононовича
Активіст Павло Данильчук розповів подробиці затримання волинського комуніста Олександра Кононовича.

Про це стало відомо з його особистої сторінки у Facebook.

Данильчук повідомляє, що його побратими побачили комуніста біля кінотеатру "Промінь" та "запросили чемно в управління СБУ дати покази з приводу їхніх діянь що тут, що і під час перебування на окупованих територіях"

В управління СБУ комуніста допитали, подякували хлопцям за виконання громадянських обов'язків, але затримувати на довше Кононовича вони відмовились, "мовляв не має ще висновку експертної установи при СБУ щодо складу злочину в їхніх діях".

Крім того, Данильчук попереджує, що не таким чином не гарантує безпеку комуністам в той час, коли вони будуть на волі.

"Ми сказали ок, чекаємо висновку експертної установи. Але тоді ніхто не гарантує безпеку цим прихильникам "красной ідеології", "московського православія" та "руского міра", адже хто-зна під чию гарячу руку свідомих лучан вони можуть потрапити завтра", - зазначив він.

Крім того, Данильчук заявив, що робитиме все можливе для того, щоб комуністи на Волині припинили свою діяльність.

"З свого боку скажу, що як раніше так і зараз будемо робити все можливе, щоб на Волині компартія та сателітні структури не діяли. Так це негуманно, але ми ж фашисти)", - пише активіст.

Нагадаємо, 12 березня, активісти затримали та відвели до СБУ другого секретаря Волинського обкому Компартії Олександра Кононовича, якого звинувачують у підтримці сепаратистів.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 34
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
коли вже данильчука підвісять за одне місце.....
Відповісти
відпрацьований шлак - утилізують. Істина.
Відповісти
Два раба - цьому карателю!!!
Відповісти
Сам визнав себе фашистом, той не дивуйся тому що тебе чекає в найближчі дні. Воно мало того що неадекватне, та ще й історію не знає - не сумісні поняття "красна ідеології" та "московськоє православіє"!! Перше майже повністю знищило друге! У свій час за кожне слово треба буде відповісти.
Відповісти
Цікаво, чим вже таким кому не вгодив Данильчук?
Своєю проукраїнською позицією?
Чи хтось там свічку тримав, коли його верхівка ПС позбавила повноважень?
Замість того, щоб обливати когось брудом, запитайте себе - що ви зробили для того, щоб в цій державі жилося краще.
А комуніста давно треба посадити.
Якого вони взагалі тут роблять? Нехай валять в свою Расєю.
Відповісти
Яка в Данильчука проукраїнська позиція??? Знаю його 10 років він окрім як маніпулювати людьми і використовувати їх в своїх інтересах нічого не вміє, Данильчук якщо патріот , будучи в міській раді Депутатом міг би хоть щось пропонувати змінити, законопроекти, доповнення, а окрім того що він махає посвядченням депутата нічого не робить. ганьба.
Відповісти
До Урагану: повністю підтримую вас! Бісить, коли ті, що нічого не роблять, тільки й вміють що кричати...
Відповісти
Дякую.
Просто я сприймаю позицію Данильчука, як спробу хоча б щось робити. В даному випадку - привернути увагу відповідних структур до тих, хто явно працює на те, щоб порушити державну цілісність, до того ж підтримуючи ненависників нашої держави.
При цьому я не обговорюю те, якою людиною є Данильчук. Але він хоча б щось старається зробити.
Навідміну від тих, хто тільки і вміє обливати інших брудом.
Відповісти
Що робити,,!???він депутат вже давно, дайте запит по ньому що він зробив хорошого за останні роки і ви зрозумієте що він людина брехлива! Все що в нього виходить це використовувати людей!
Відповісти
Шо той Д.ук ліпить, який н.х висновок і якої н.х експертної установи, якщо склад злочину експерти не визначають...
Відповісти
каральні структури - гаплик державі!
Відповісти
Да ті вср.ні комуністи менше зла зробили чим Данильчук.На масті Данильчука, я б давно ховався, бо дійсно свідомі лучани згадають всі його гріхи і накажуть
Відповісти
А що він зробив такого страшного, що це перевищує діяння того самого Кононовича - затятого прихильника комунізму і в колишньому партії регіонів.Чим він так провинився перед Луцьком?
Аж цікаво стало.
Відповісти
Бреше своїм колегам які довіряли йому, а брехня це найгірше що може бути, да Паша?
Відповісти
А чо` відпустили?!
Хіба за кілько день вистрибне з найцятого поверху, чи знайдуть на вербі в петлі.
Відповісти
Данильчук хоч відп...див те чмо червоносраке?
Відповісти
фашисти на Волині в фаворі...
Відповісти
Саше белому привет
Відповісти
Данильчук, ты просто не нужный клоун. Ты помнишь я тебе ещё год назад в доме "Просвита" сказал".. ты думаешь, что ты тут навечно? Потом я буду на твоём месте, а ты на моём". Ты хоть идиот но ответил " я знаю". Так вот не забывай это. Вечного ничего не бывает!!!Что посеешь, то и пожнёшь. Кто тебя знает лично, тот никогда ничтожество бояться не будет!
Відповісти
Якщо Паша дійсно сказав, що "ми фашисти", тоді він повний м...к! Якщо не казав, то треба спростувати і крапка.
Відповісти
))) Гiдний стьоб :))))
Відповісти
Спасиба, Паша, за классную картинку для рассийского ТВ. Пипл схавал все и абассался от страха и ненависти. Так держать и прадалжать! Сало уронили:-)
Відповісти
http://www.2000.ua/blogi/blogi_blogi/pravyj-sektor-az..
Відповісти
Якби більше було таких сміливих людей як Данильчук, то всі ми не сиділи б в такому болоті, старі начальники, судді, податківці та їхні дітки, родичі, куми не помикали б всією країною і не вганяли б нас в бідність.
Відповісти
якби було б достатньо дов....ів як він, то війна почалась ще б в 2004
Відповісти
В бідність тебе вганяє твоя тупість і лінь до праці. В кого є бажання і мозок, той заробляє, хто не хоче працювати, той завжди найде когось винного у своїх проблемах
Відповісти
А тим крутим пiцикам що заважає працювати в Українi? Тупiсть? Чемодан вокзал москва - активiсти! В якiй країнi вони активiсти? в Лугандонiї? Так от ця країна апрiорi неiснуюча. Не подобається Україна без Росiї - вон у Ростов на Дону. А так i ще кордон за собою нехай закрити не забудуть!!!
Відповісти
Мрій марічко мрій))
лікуйся дитино
Відповісти
Лугандонцям слова не давали.
Відповісти
на 100% згідний.
Угода про асоціацю багато людям добра принесла? Чи може майдан зробив нас біль заможними?
П.С. Країна дурнів..
Відповісти
хоч номінально - ми в Європі, але реально.. в джунглях Європи! Білі негри...
Відповісти
Патріот, а чому ти не на сході? Коли там було сонечко біля моря сидів, коли стало жарко сюди прибіг боягуз крикливий.
Відповісти
Хто наділив Ланильчука залякувати людей??? Потрібно визвати міліцію та почекати лій, а не викрадати людину в центрі міста.
Відповісти