Аварія у Луцьку: легковик протаранив опору ліній електропередач. ФОТО. ВІДЕО

Аварія у Луцьку: легковик протаранив опору ліній електропередач. ФОТО. ВІДЕО
У Луцьку на вулиці Набережній автомобіль марки BMW в'їхав у стовп ліній електропередач і повалив його, внаслідок чого є двоє потерпілих.

Аварія трапилася у понеділок, 16 березня. За словами очевидців, водій легковика рухався своєю смугою руху, але із високою швидкістю. Внаслідок чого він не впорався із керуванням, в'їхав в опору ліній електропередач, і його автівку занесло в бік, де знаходяться житлові будинки. Легковик протаранив огорожу чиєїсь земельної ділянки і мало не перекинувся.

На місце пригоди приїхала швидка медична допомога, яка госпіталізувала водія та пасажира, що сидів поряд із керманичем автомобіля.

Також на місце ДТП виїхала бригада підприємства «Луцьксвітло», яка ліквідовувала пошкодження ліній електропередачі.

Правоохоронці відмовились коментувати деталі аварії, зазначивши, що на даний час триває слідство і всі подробиці будуть відомі згодом.

Водій від госпіталізації відмовився, - повідомляє прес-служба УМВС України у Волинській області.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 28
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Походу цих "Шумахерів" сьогодні бачив. По Глушець летіли. Маю надію, що більше ніколи не сядуть за кермо.
Відповісти
Саме так
http://board.lutsk.ua/topic/170328-sogodnshnja-chergova-dtp-2015/page__st__165
Відповісти
Крепка машина, тільки чогосьбез номерів
Відповісти
Така крепка машина разом з такими безмозкими водіями, могли наробити багато лиха. Пронесло...
Відповісти
Номера АС 5402 АЕ
на волинських новинах э http://www.volynnews.com/news/extreme/u-lutsku-dtp-BMW-protaranyla-ohorozhu/
Відповісти
ВІ за місяць вже другу поклав,,,
Відповісти
Цікаво хто водій БМВ?
Відповісти
В нас Е39 лідерувати скоро буде по статистиці дтп....
Відповісти
лідирувати
Відповісти
то курв@ знов Ібрагімов?
Відповісти
номер авто 54 - 02
Відповісти
Кажись гопніки доїздились. Частенько бачив цю "беху" в дворі біля 26 школи.
Відповісти
Нехай ходять зараз колінами назад
Відповісти
Без номерів того шо то свій чувачок (суддя) так шо колєги мусарки зняли номерки щоб народ багато не говорив . хоча надіюсь теж він руль більш в руках трмиать не зможе тільки від ровера
Відповісти
Нехай наступним транспортом стане нічне судно.
Відповісти
номери ніхто не знімав, вони по відлітали і валялись в траві АС 5402 АЕ
Відповісти
Гарні хлопці гинуть на війні, а оце воно загроза мирним громадянам.
Відповісти
на палю посадити
Відповісти
що стовп через багажник не виліз...
Відповісти
летіли біля дитячої лікарні що здається якби хто попав підниї полетів як пирїнка.
Відповісти
тепер куплю танк. Подивимось...
Відповісти
Горбатого могила справить...
Відповісти
BMW VS електроопора...Жесть... По ходу-нічия..:)
Інженери концерну таким краш-тестам тільки позаздрили б...
Відповісти
Які всі тут розумні, подився б я на вас збоку, якби ви, не дай Бог звичайно, але опинились в такій ситуації. Від дтп ніхто не застрахований.
Відповісти
Що правда то не гріх,хай кожен спочатку на себе гляне,а тоді хай сере а то всі такі розумні аж занадто.
Відповісти
Дякуючі Богу що ви хоч живі залишилися
Відповісти
машина метал аби здоровя було
Відповісти
То хто за кермом був?
Відповісти