У центрі Нововолинська невідомі блокували міліцію. ВІДЕО

У центрі Нововолинська невідомі блокували міліцію. ВІДЕО
21 березня близько 22:00 у центрі Нововолинська підрозділи Нацгвардії та міліції затримали декілька осіб.

23:40 – Луцькі правоохоронці затримали кількох громадян за не культурну поведінку в центрі міста, пише видання "Буг".

Невідомі персони вирішили вступитися за громадян і перекрили дорогу автозаку. Нацгвардія та міліціонери оточили автомобіль і старалися не піддаватися на провокації невідомих.

Як тільки автомобіль спробував зрушити з місця, його почали стримувати з переду та ззаду. Тут в хід полетіли порожні пляшки по міліціонерам та автомобілю під не цензурні викрики.

Автомобіль зупинився його знову блокують не відомі. Нацгвардія і міліція не реагує на провокації та не застосовує силу.

Міліція поки коментарів не дає.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Позорище міліції!!! Не справитись з купою гопоти і наркоманів...
Відповісти
Шпига ( начальник міліції) на службі в " самооборонівців" та допомагає Путіну.
А що робить СБУ ?
З такими підходами Путіну не потрібно танків для того, щоб захопити Україну.
Відповісти
Гунчик " дограється" з його лояльним підходом до Шпиги.Виженуть з роботи обох !!!
Відповісти
Бидло наркоманське
Відповісти
Судячи по безмістовній мові і кількості матюків для зв"язування окремих слів-то місцеві бидляки які вирішили закосити під гопників.
Відповісти
Позор реально, нетреба гратися з тими торчами, бачиш но "шистьоркі" обідились шо їх баригу зловили, і небуде можливості взяти "наркоти".Неможуть розігнати неадекватних,накурених і "попаяних" малолеток. Треба вимагати щоб за Нововолинськ взялися всі внутрішні служби і почистили місто.
Відповісти
Створюйте в себе громадські дружини, реєструйте громадське формування по охороні правопорядку, залучайте небайдужих людей і наводьте порядок в місті. Допомагайте міліції, ніхто за вас цього не зробить.
Відповісти
Тепер кожна мерзота буде міліцію блокувати ще щось вичворяти, при цьому кричаити- я активіст патріот!розплодили всяку шушеру! Кожен повинен робити свою роботу,а не боятись моральних покидьків
Відповісти
всіх нововолинськів "торчків" на передову, міліція діяла адекватно.
Відповісти
Таких наркоманів потрібно. Засуджувати на місті а не гратись з ними
Відповісти
На колиму худобу за мат в присудствії мєнтів по10 літ на колиму якшо нє то не буде діла
Відповісти
Вся еліта нововолинського биДла.
Відповісти
Яке темне місто, де освітлення вулиці, центр? Як на хуторі, такий відомий шанований мер???
Відповісти
Звонив до товаришів у Нововолинськ, менти нормально все робили - щимили місцеву бикоту, а самооборона, яка там була навіть не допомогла (був якийсь Шаповал, не знаю чи правильно прізвище написав).
Відповісти
Скільки вже можна терпіти цих малолітніх недоумків
Відповісти
Гвардійцям слава за витримку так тримати_"Вор і тк.д. должен сидеть в тюрме",гопнікам повезло в цей вечір,даунецкій синдром_понаєхало гопоти, мєнти місцеві через це така робрта-люстрировати.Містянам навести порядок всебе дома,крім вас цього ніхто не зробить.Воєнкомам зробити виборку і всіх в АТО
А що робиться в інших містах,райцентрах Волині це ЖАХ!!!
Відповісти