Волинського капітана СБУ у Волновасі застрелив помічник депутата

 Волинського капітана СБУ  у Волновасі застрелив помічник депутата
Депутат із "Блоку Порошенка" Андрій Денисенко визнав, що співробітника СБУ у Волновасі застрелив його помічник на прізвище Гордеєв.

Про це він заявив на брифінгу у Дніпропетровській ОДА в понеділок, пише Українська правда..

За його версією, Гордеєв застрелив правоохоронця під час сутички, яка виникла при спробі "зупинити трафік лівої горілки".

Денисенко запевняє, що Гордеєв зупинив кілька вантажівок зі склотарою, яка прямувала в зону АТО, але "водії комусь подзвонили і приїхали представник прокуратури та СБУ".

Саме ці правоохоронці начебто покривали контрабанду горілки.
Працівник СБУ, за версією Денисенка, "потягнувся по автомат Гордеєва", але той вихопив свою зброю і застрелив працівника СБУ.

То й же факт, що цю справу поєднали з іншими справами про контрабанду, викрадення людей тощо, Денисенко вважає початком війни проти "дніпропетровської команди".

"Це команда "фас!" про оголошення широкомасштабної війни не лише проти керівництва Дніпропетровської ОДА, нардепів від області, а й довгоочікувана Путіним війна по знищенню добровольчого руху, дискредитація активістів Майдану", - заявив він.

Він розповів, що уже заарештовані 26 бійців "Січі", "Правого сектору" та інших підрозділів.

Денисенко навіть заявив, що лідери країн у Мінську підписали "таємний протокол", який передбачав три пункти: усунення Коломойського; ліквідацію добровольчого руху; нейтралізацію "Правого сектора".

Звідки у депутата такі сенсаційні дані, він не уточнив.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
провадять розборки...
Відповісти
процентів, бо єдина служба яка хоч щось робить для країни - це СБУ
Відповісти
хоч хтось розуміє!

Відповісти
Ага контрабас кришують нормальна тема))
Відповісти
А що там робив помічник депутата да і з вогнепальною зброєю?!
Відповісти
І стріляв відразу в голову... Мабуть Беня вчив...
Може СБУ почне цих покидьків вчити на пораження...
Відповісти
Це точно, ті по іншому не вміють.
Відповісти
Помiчник депутата кришував.
Відповісти
Заспокойтесь. Кришував то якраз працівник СБУ і прокурор району. Де у водіїв взявся номер телефону їх? І чому це в 6 ранку ті тихенько приїхали питання вирішувати?
Відповісти
а хто сказав що водії звонили сбушнику та прокурору - дніпропетровський урод
Відповісти
Офіційна версія мусарні!!

Відповісти
Тодi якого х..я ця мразь(Гордеев)як останнiй шакал втiк,а не дае свiдчення по контрабандi
Відповісти
Йому вже яка контрабанда? На ньому вже труп.

Відповісти
знаєте що, Вас там не було, обсирати покійного то гнила справа. А " офіційна версія" то просто версія для того щоб отемнити честь людини яка боролося за справедливість до останього свого подиху. Будьте людьми, а не б.... не наговорюйте на людину яка віддійшла у вічність. Чули таке" про покійного говорять лише хороше, або взагалі нічого".
І я підтримую ту людину яка написала, що СБУ це єдина служба яка щось робить. Почитайно новини, що витворяють Ваші " давці офіційних версій" . говорити можна багато,але правду зараз не скаже ніхто, бо кожен боїться за свої погони і свою жо.. в теплому кріслі.
а те, що на Сході промишляють контрабандою відомо всім і давно, і далеко не ця людина яка загинула " кришувала" їх.
Відповісти
А хто ж каже, що покійний був головний?
Відповісти
Альо, політтехнологи, у пацана ще ноги не застигли а ви мудаки на його імені тут армагедон політичний розіграли. Особисто знаю добру частину офіцерів - волиняк, які разом із покійним там несли службу - із тих що знаю, 100 % впевнений у кожному. І саме головне, вояки диванні - ви що там всі були, що тут різні версії толкаєте, сука, серце рветься із грудей - загинув молодий пацан, а купа гандонів вже його зробили заручником політичних баталій. Хто з вас, сцикуни квартирні був на похороні, хто бачив горе родини ???? Народ, ви всі здуріли, людське життя - понад усе....
Відповісти
Отожто їм похер кого стриляти, мішав той прибрали....!
Відповісти
Вітьок....Друже.... Вічна пам'ять тобі!!!!
Відповісти
Кого Порошенко понабирав у свій блок?
Відповісти
Я лично знаю семью покойного. Виктор был скромный, честный и очень порядочный человек. Царство ему небесное и вечная память.
Відповісти