Ігоря Коломойського звільнили з посади голови Дніпропетровської ОДА

Ігоря Коломойського звільнили з посади голови Дніпропетровської ОДА
Президент України Петро Порошенко підписав Указ про звільнення Ігоря Коломойського з посади голови Дніпропетровської ОДА.

Відповідний указ розміщено 25 березня о 01:45 на офіційному інтернет-представництві Президента.

Президент України Петро Порошенко задовільнив прохання Ігоря Коломойського про відставку з посади Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Відповідний Указ Глава держави підписав під час зустрічі з ним.

Президент наголосив на тому, що Дніпропетровщина має залишатися надійним захисним рубежем на Сході України.

"Маємо забезпечити мир, стабільність та спокій. Дніпропетровщина повинна залишатися бастіоном України на Сході, захищати мир та спокій громадян", - сказав Петро Порошенко.

За словами Глави держави, виконувачем обов'язків голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації буде Валентин Резніченко.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
наступний в черзі Палиця!!
Відповісти
Петрович, ти?
Відповісти
Такого патрiота звалив. Мабуть сам собi не вiрить. Одне його повинно хвилювати - вiн також на олiгархiчних сходинах, значить i його черга прийде. 100 пудiв.
Відповісти
Давно пора було це зробити.Розказують, що всі олігархи крадуть,вона так і є,але так нагло як Колмойський не крав ніхто.А наскільки Коломойський готовий захищати країну без державних грошей побачимо,і я впевнений що вони там ще добряче нароблять біди,прикриваючись під громадськудумку.А Палицю не звільнять,бо він компромісний чоловік,і Одеса більш грошовите місто ніж Дніпро тому там Коломойський триматиметься,якщо хіба Гончаренко не захоче побути управлінцем.
Відповісти
сделать что????? воруют все... а Коломойский хотя бы держал в руках Днепр, от сепаратистов...
Відповісти
а хто харків тримає? кернес? там сепаратистів в рази більше.
коли коломойсього призначали, він говорив, що посада для нього - лише засіб тримати порядок в області. тепер усі побачать, який він насправді патріот і що він робитиме для області.
Відповісти
Ні , тепер всі побачили хто такий Порошенко.Коломойський за крісло не тримається.
Відповісти
Єкатеринослав точно не пропаде!!!
Відповісти
молодець Коломойський, в команді з таками клоунами працювати стидно.
Відповісти
Слабак, Порошенко.
Відповісти
Дуже шкода. Реально він рятував Дніпровід сепарів. А зараз навіть не незнаю що буде.
Відповісти
Матимуть Донбас на Дніпрі. Питання часу.
Відповісти
Порошенко, то другий Ющенко. Крім бла-бла-бла і лизання сраки заходу, причому не в інтересах України, а виключно в своїх власних, він не зробить нічого. Але правду кажучи, його й вибрали здебільшого через те, що не було з кого обирати. А Коломойського даремно він зняв, ой даремно!
Відповісти
Его не уволили, он сам ушел... Думаю этим решил показать что произойдет с областью без его руководства.... Но кажется мне что и не будучи на посаде главы... он Днепр не бросит, и не даст продвинуться сепаратистам...
Відповісти
волыньпост!!!! хорош удалять коментарии)))))
Відповісти
Итак, что имеем в наличии
- отставка Коломойского и его замов
- номинальная губернаторская власть перейдет какому-то другому персонажу.
- семья Вилкулов и Ахметов получили передышку в Днепропетровской области и особенно в Кривом Роге
Все это тактическая мишура и бантики. Что важно в этой ситуации:
- счета коммунальных и государственных предприятий нескольких областей переведены в Приватбанк
- частные батальоны никуда не делись
- нефтяная и бензиновая монополия дальше в руках Привата
- в портах свой или лояльный менеджмент
Коломойский ушел вовремя. До дефолта и лавинообразной инфляции.
Теперь он сможет сосредоточиться на экспорте зерна. И ждать банкротства остатков Украины и голодной осени.
Все правильно рассчитал. Потому что играет в длинную.
Відповісти