Кравчук заявив, що не буде балотуватися на посаду мера

Кравчук заявив, що не буде балотуватися на посаду мера
Перший заступник Луцького міського голови Святослав Кравчук не буде балотуватися на посаду міського голови після свого звільнення.

Про це він заявив 25 березня у коментарі ВолиньPost.

За словами посадовця, попри чутки, він не буде балотуватися на мера, бо хоче відпочити. Саме тому і йде на пенсію.

Нагадаємо, Святослав Кравчук написав заяву на звільнення, мотивуючи це законом, який змушує посадовців вибирати: зарплата або пенсія.

Депутати Луцької міської ради підтримали його рішення і проголосували за відставку.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Кравчук
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ото удивив так удивив.
Та хто б за нього проголосував б.
Хыба якась темнота зачухана.
Ніколи не був на перших ролях. Гарно на посаді зама ховатись за босами.
Відповісти
Далі будемо обирати комуняків,чи молодих менеджерів з європейською освітою.Думаємо головою, не місцем на якому сидимо.
Відповісти
Комсомольців-свободівців або аферистів в законі.
Відповісти
він вічний ЗАМ усіх мерів, а не мер.
Відповісти
амерів лише 2
Відповісти
Жив, як вареник в маслі. Добра нажив, наприватизував собі і рідні. І зараз живе за високим муром, як "ізбраний". На підшипниковому підшипники рахував і крав. Неприємний тип. Слизький. На одному місці такого не візьмеш, треба перетягувати з місця на місце.
Відповісти
Місто втратило мудрого, хорошого керівника. Ех, молодим менеджерам вчитися і вчитися...
Відповісти
З Кравчуком працював останні 10 років рука в руку. Якщо щось поставить за ціль, то розібється, а зробить. Але... тільки для себе. А комусь зробити добре, то легше дати око вийняти. Знаю його мертву хватку. Якби він з таким ентузіазмом працював на місто, то ціни б йому ніхто не склав. Класичний тип чинуші: говорун-пустомеля, скнара, підступний, злодійкуватий, боягуз в плані взяти на себе відповідальність. Якщо якась підозра, то доручить виконати прибиральниці. Хтось, хто знає кравчука, може заперечити? Прошу?
Відповісти
а як ти міг з ним праювати 10 років якщо він після ода працює пятийіне міг він з таким придурком працювати
Відповісти

Обісрали ВАС , як кури драбину. Комусь скоро ви приглянетесь...?
Не важко здогадатись, кому саме. Всі, хто починає не з краденого, починають із малого, а не з..."закладу розпусти " - тільки відкрився, а вже в має діри , і засвітився. Що буде далі?". Далі треба, відбивати напади акул ,віддати їм того крокодила ,на сєдєніє. І все буде добре.
Відповісти
0 по конях 24 березня, 07:55
Повивозили все , що треба й не потрібне . Кабель електричний , електро двигуни , котли кубові водонагрівні , матеріали ... ВЖЕ дійшла черга до металевих стелажів (спустошених ХЕРОВНІКАМИ), - порізали Й З БЛАГСЛОВІННЯМ псалтири с с - ВИВЕЗЛИ ,...
Відповісти
0 патологія 24 березня, 21:55
Злодійство - дія продумана, спрямована на придбання матеріальних цінностей, для декого це єдиний спосіб заробітку. Досить часто злодії страдають клептоманією. Клептоманія - паталогічно сильне бажання вкрасти що-небудь, що зазвичай не супроводжується потребою мати вкрадені предмети. В україні 80 відсотків усіх втрат фірм, організацій (в т.ч. навчальних закладів) складають крадіжки, вчинені персоналом. При цьому 97 відсотків таких крадіжок залишаються нерозкритими. Причиною нерозкриття є "ділення" краденого злодіями з "потрібними" в таких справах людьми, а також небажання керівників "засвічувати" злодійство.
Відповісти
Кравчук - прекрасний керівник і управлінець-менеджер. Молодим чинушам, або бажаючим ними стати, важко буде досягти його рівня. Вміння набуваються з роками. Він умів тримати в жорстких рукавицях підлеглих, але ніколи їх не давав образити іншим і перший подавав руку допомоги при потребі.
Відповісти
Архів28 травня 2013 09:45 Відповісти IP: 95.133.90.---
" У Геннадия Федоровича знакомые в СБУ и прокуратуре, Славик Кравчук у него друг, Романюк крестил нашего зятя - нас выручат, нам помогут, никто ничего нам не сделает". - Л. Батова (меня Раисой Максимовной называют, мы теперь ужинаем в ресторанах). Важко не погодитсь - дійсно помагають.Але не довічно. Кримінальна відповідальність неминуча! І для співучасників злодіянь також!
Відповісти
Настали лихі часи.
Хто зі старої ґвардії має гроші і не хоче їх втратити - краще сховатись в тінь, бо до влади прийшли не голодні, до влади прийшли вампіри.
Відповісти
Правильне і вчасне рішення.
Людині 62 роки. Так як Романюк заявив, що буде знову претендувати на посаду мера, а в плани Кравчука (я так розумію) не входить бути поряд ще один термін, то він просто звільнив місце новому першому заступнику, з яким Романюк і піде далі.
Розумно і мудро.
Думаю, він має достатньо досвіду і грошей, щоб свій наступний час життя витратити на життя! ))))) Імхо.
Відповісти
Правильне і вчасне рішення.
Людині 62 роки. Так як Романюк заявив, що буде знову претендувати на посаду мера, а в плани Кравчука (я так розумію) не входить бути поряд ще один термін, то він просто звільнив місце новому першому заступнику, з яким Романюк і піде далі.
Розумно і мудро.
Думаю, він має достатньо досвіду і грошей, щоб свій наступний час життя витратити на життя! ))))) Імхо.
Відповісти