Сьогодні затримали вбивцю працівника СБУ Волині. ФОТО. ОНОВЛЕНО

Сьогодні затримали вбивцю працівника СБУ Волині. ФОТО. ОНОВЛЕНО
У п'ятницю зранку, 27 березня, спіймали вбивцю співробітника СБУ.

Підрозділ Служби безпеки України під час спроби нелегального перетину державного кордону затримав вбивцю лучанина Віктора Мандзика. Про це написав Президент України Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

"Як я і обіцяв родині загиблого, для мене та для СБУ - це є справою честі. Операція продовжується, всі, хто був причетний до вбивства нашого офіцера, - будуть знайдені та покарані", - зазначив Петро Порошенко.

Радник голови СБУ Маркіян Лубківський уточнив, що затриманий Денис Гордеєв.

Його затримала спеціальна група контррозвідки СБУ спільно з управлінням СБУ в Закарпатській області. У Гордеєва було вилучено пістолет ТТ та набої до нього.

Затриманий переховувався від правоохоронців, таємно пересувався територією України і планував виготовити фальшиві документи, щоб виїхати за кордон.

Як відомо, депутат від Блоку Петра Порошенка Андрій Денисенко визнав, що його помічник на прізвище Гордеєв застрелив співробітника СБУ у Волновасі.

Нагадаємо, Президент України підписав указ про відзначення державною нагородою України лучанина Віктора Мандзика.

Сьогодні зранку, під час спроби нелегального перетину державного кордону, підрозділом СБУ було затримано вбивцю співробі...

Posted by Петро Порошенко on 27 березня 2015 р.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
в цієї падл.ки харя гондона
Відповісти
як знайти вбивцю працівника сбу --так всього лишень тиждень потрібно, бо це бачте справа честі. А вбивць простих людей роками шукають, і честь не заплямована і совість не мучить!!!!
От така у нас система!!!
Відповісти
то точно! ще незрозуміло шо він там робив есбешник чиї інтереси захищав.
Відповісти
тобі мають докладати?
Відповісти
Я Віктора особисто знав і знав, що Він там робив!!!
Відповісти
А ще скільки Порошенко буде кришувати генштаб, чи це діло не честі?
Відповісти
Версия о том, что военные из "Днепра-1" причастны к контрабанде, озвученная главой СБУ, на мой взгляд, является несостоятельной. Если бы это были их фуры, тогда зачем их задерживать и отбирать у водителей документы?

Таким образом, включив элементарную логику, можно прийти к выводу, что выехавший на место бывший сотрудник СБУ и прокурор попросту пытались обеспечить беспрепятственное прохождение в (из) зону АТО каких-то грузов, т.е. покрывали контрабанду.

В свое время я сам, работая в прокуратуре Луганской области, неоднократно выезжал на границу для того, чтобы остановить автомобили с контрабандой, но только в сопровождении целой оперативной группы УБОП или СБУ. Это было в 2001-м, войной и не пахло. К вашему сведению, чтобы осмотреть и оформить три грузовика контрабанды, нужно, как минимум, пять-шесть оперативников, следователь и нормальные условия для работы.

А здесь, в разгар войны, узнав о задержании каких-то фур (что было в фурах, до сих пор непонятно), капитан СБУ под ручку с прокурором налегке прибывают на передовую и пытаются что-то предъявить военным, которые задержали грузовики.

Единственный вывод, который можно сделать, я озвучил выше. К сожалению, совокупность фактов такова, что версии главных украинских силовиков о героизме их подопечных не выдерживают никакой критики. Описан типовой случай крышевания правоохранительными органами контрабанды, которая лавиной прёт как с оккупированных территорий, так и на них.
Відповісти
Схоже на правду.
Відповісти
шановний,ви спочатку ознайомтеся з обставинами вбивства,а тоді робіть висновки!і тим паче оприлюдьнюйте! Ви абсолютно перекручуєте факти!
Відповісти
версия выше, написанная русским тролем, более несостоятельна, так как ватный мозг может только впитывать, но не думать.
ты эту "версию" уже на 10 сайтах накопипастил, иди в кассу, получай рублики, план выполнил, жди новых инструкций.
Відповісти
точно російський слід.
Відповісти
Сотрудники прокуратуры и сбу дежурили совмесно с военнослужащими всу на блокпосту и это они задержали фуры. После надлежащего процесуальньго оформления фуры были доставленны на в райотдел милиции. Убийца с сообщниками пытались уладить вопрос и забрать машины с грузом но им было отказано. При возвращении сотрудников прокуратуры и сбу из райотдела на блокпост ( им оставалось дежурить полтора часа) их подрезал автомобиль с эмблемой извесного подразделения, с опознавательным знаком на данный период времени, из него выскочили выше указанные товорищи, и уже в агресивной форме потребовали вернуть им задержанные автомобили с грузом, при этом к сотрудникам применнили физическое воздействие, на так как погибший имел отличную физическую подготовку и оказал нападавшим сопротивление то на него набросились несколько человек но справиться не могли и один из них произвел два выстрела целясь в голову погибшему. Так как была борьба то первый выстрел промазал, второй был смертельный. Вот пакова правда . Придумывать всякие версии и порочить светлую память ребят не гоже. Бог вам судья.
Відповісти
Це правда!
Відповісти
це дійсно правда.
саме тому депутат і здав свого помічника-вбивцю.
Відповісти
вміє наша влада робити шоу навіть на горі людей.
Відповісти
не шоу а рейтенги тобто гроші
Відповісти
це ваш путлєр, для вас ватних, робить шоу цілою армією, щоб підняти свій рейтинг.
Відповісти
Немає значення, що, кого кришує, але молодці, ніхто не повинен залишитись безкарним, сім'ї загиблого співчування!
Відповісти
Немає значення, що, кого кришує, але молодці, ніхто не повинен залишитись безкарним, сім'ї загиблого співчування!
Відповісти