Відсьогодні будуть діяти нові тарифи на газ, воду та електрику

Відсьогодні будуть діяти нові тарифи на газ, воду та електрику
Сьогодні, 1 квітня, в Україні набирають чинності нові тарифи на житлово-комунальні послуги, а також на енергоносії для підприємств.

Згідно з рішеннями Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, зросли тарифи на електроенергію, газ, тепло і гарячу воду, повідомляє ТСН.ua

Стало відомо, що підвищення тарифів на електроенергію, розраховане на 2 роки, відбуватиметься у п'ять етапів. Для населення, яке споживає менше 100 кВт-год на місяць, тариф буде підвищений на 5,8 коп. до 36,6 коп/кВт-годину; від 100 до 600 кВт-год - до 63 коп/кВт-год; понад 600 кВт-година на місяць, тариф до 140,7 коп/кВт-год.

Тарифи на теплову енергію для потреб населення також зросли. З квітня тариф збільшився 71,8% - до 537,2 грн за Гкал. Також з 1 квітня тарифи на гарячу воду зросли в середньому по Україні на 55%. Але найбільш відчутно подорожчав природний газ.

Мінімальний тариф для населення збільшено до 3,6 грн за 1 куб. м. Ще вчора діяла ціна за 1,1 грн за 1 куб. м., так що тариф зріс більш ніж утричі. За обсяг споживання понад 200 куб. м природного газу на місяць, тариф буде на рівні 7,188 грн за 1 куб. м, а в період з 1 травня до 30 вересня буде діяти незалежно від обсягів споживання. Нагадаємо, Україна планує підвищити тариф на транзит російського газу до Євросоюзу як мінімум на 30%.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 40
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Я платити не буду допоки не повернуть законно обраного президента!
Відповісти
І кого ви маєте на увазі?
Відповісти
законний президент Янукович обраний більшістю якого скинула хунта під час перевороту!
Відповісти
це такі гомосєкі як ти? так вас меншість, в Україні загалом - нормальні люди.
Відповісти
Перевіримо pеферендумом хто з нас більшість, чи і далі будете тільки на словах доводити?
Відповісти
нам той референдум? нас влаштовує теперішня Конституція, хочеться в пєдєрацію? хто хоче - чемодан-вокзал... далі самі знаєте
Відповісти
в вас є теж нагода вибиратись до європи
Відповісти
Україна - це і є Європа, чи географію не вчили?
так що нам не треба нікуди їхати,а от хто хоче в расєю - прийдеться все-таки на вокзал
Відповісти
ні, з такими цінами вас скоро народ повішає за одну згадку про ЄС
Відповісти
звичайно - папєрєдніків
Відповісти
То ви, можливо, ще й до Росії хочете приєднатись? Як не як, а там газ дешевше...
Відповісти
ну і газ получиш тільки тоді коли він вернеться
Відповісти
повернеться, не хвилюйся - на сході вже заявили що їм потрібна вся Україна
Відповісти
Правильно зробиш.
Не плати ні в якому разі.
Навіщо? Зарплата маленька, не підвищують вже п`ять років, затримують. Жінка не робить. Живете за рахунок батьків-пенсіонерів. На заробітки їхати западло, від армії відкосив безболісно бо родич у військкоматі.
Не плати!
Одної чудової днини залишишся без квартири? Для чого вона тобі? В тещі хата - підеш в приймаки.
Відповісти
у всіх не заберете! а в моїх дверях ще й солі з рушниці отримати зможеш!
Відповісти
Небзди, колхоз.
Відповісти
нормально що цей "законно обраний" пограбував країну,набудував собі палаців, а ви його назад хочете?
Відповісти
всі крали, і ти теж щось з роботи тягнув!
Відповісти
про всіх не кажи
Відповісти
Хай яценюк за нас платить або ті що так хотіли в єврожопу...
Відповісти
згоден!
Відповісти
три рубля - и наша ;)
Відповісти
так ніхто ж тут не тримає. он в криму житло дешеве і клімат прекрасний
Відповісти
а нам Волинь рідна і кохана!
Відповісти
Я думаю що нам потрібно якось організовуватись і висловлювати свою думку... а то залишивши зарплати без змін ціна злетіла на все у 2-3 рази..... щей взяти і підняти ціни на газ відразу у 3 рази..... якби таке відбулося у нормальній країні кабінет міністрів вже давно палав би.... нам майдана не потрібно але і мовчки платити за такими тарифами також думаю не потрібно.... причому наш газ коштує значно дешевче.... на цьому заробить тількі Фірташ і Ахметов (власники Волильгазу і Обленерго)
Відповісти
Зашибiсь. Домайдаунулись.
Відповісти
хО, то може ти і західну Україну хочеш поділити, як східну? І щоб тут теж була війна?
Відповісти
ніхто нічого не ділить - повертаємо Януковича, законно обраного президента і проводимо референдум щодо вибору напрямку - Європа чи Росія!
Відповісти
Треба мiсце звiльняти, а то негрiв дiвати нема куди i радiацiйнi вiдходи, треба десь складувати.

Відповісти
Навіщо проводити референдум? В Росію і так можеш виїхати і жити! А більшість хоче напрямок на Європу! Досить жити пострадянськими принципами!
Відповісти
Брехня! Даєш референдум! Тоді точно будемо знати, а так ти просто розповідєш нісенітніці!
Відповісти
після такого керівництва державою ПР може і побільше набрати на місцевих виборах....)
Відповісти
Половина населення здохне, прошу пардону - вимре, от i безробiття не буде.
Відповісти
СБУ з народом!
Відповісти
Напрямок - в Європу, а реалії - Зімбабве
Відповісти
Як хто закликає не платить - ставить на учот в СБУ, квартири відбирать і робить служебними для воєнних.
Відповісти
Поцілуй собаку в ср@ку
Відповісти
Не сваріться! Зараз і так важко вижити, хоча кому як.Харчі дорогі,послуги дорогі,ліки - взагалі ціни захмарні, краплі від нежиті коштують 50-70 грн.Звичайно ціни у нас європейські а зарплати нижчі ніж в країнах які розвиваються.Враження таке що нас винищують ось такими "демократичними" методами, тільки дивно те що це при "демократичній владі".
Відповісти
Витончений геноцид українців.
Відповісти
На руках Януковича кров небесної сотні ,а на руках Петра син з кожної сім. Я за Україну без Росії і європи,за незалежну Україну.просто на поїдання олігархами нехочеться давати єдиного сина.
Відповісти