У Луцьку працівники ДАІ намагалися підробити протокол. ВІДЕО

У Луцьку працівники ДАІ намагалися підробити протокол. ВІДЕО
Водій відзняв на камеру, як працівники ДАІ у Луцьку намагалися сфальсифікувати протокол.

Такий інцидент трапився у середу, 31 березня, - повідомляє Волинський інформаційний портал.

Автор відео Сергій Зейналов опублікував відео в мережі.

Як зазначив Сергій Зейналов, на в’їзді в Луцьк він зустрів патруль ДАІ, який тричі змінював причину складання протоколу.

Також автор відео пішов до керівництва цих працівників, щоб повідомили про цей факт із метою притягнення винуватців до відповідальності.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Сініцу під скорочення....!
Відповісти
Люструвати козла!!!
Відповісти
Сунічук-порядний інспектор і дай Боже кожному терпіння витримати такого придурка і провокатора, який попався йому на дорозі...
Відповісти
Сунічук хапуга номер один ! Грубіян , бездарь і взяточник !
Відповісти
Курву люструвати!
Відповісти
Пишуть те, що від них начальство вимагає, а не реальну причину порушення
Відповісти
У місті Луцьку на вулиці Парковій на стіні біля мийки написана вся правда про працівників ДАІ.
Відповісти
Репортер молодчага! Побільше такого висвітлення потрібно, бо обнагліли до "безпридєла"ці ДАІшники
Відповісти
111 Сінічук це ти?
Відповісти
На палю хабарників щоб аж до фуражки!!!!!!!!
Відповісти
ще б всім такого терпіння, як в тих даїшників! Даішникі ви супер!!!! мене ніколи не спиняєте! )))
Відповісти
Ти в Польші до гайцов так помурчи і викінь видео герой уматовий
Відповісти
А тебе в польщі зупиняють і з пальця порушення висасоють ???
Відповісти
обычно избивает задержаных.но сумки в прокуратуру и судье остапуку решают все .хотите узнать больше оставте контакты
Відповісти
до влади прийшла ровеньська банда типу суничуків то порядні даішникі почали звільнятися.до речі данильчук також з тих краів
Відповісти
Сонійчук нормальний мєнт
Відповісти
Хороший мент- Мертвий мент! =)
Відповісти
На рахунок Польші: Там просто так не зупиняють, а як зупиняють то у них докази правопорушення такі що з ними і не сперечатимешся, а наші пі..ри просто зшибають в простих людей бабло собі в кишеню. Сергій Зейналов Молодчага! Побільше людей знали б закон досконало!
Відповісти
Оператор слишком умный аж бесит! лашарик
Відповісти
Оператор молодець.висвітлив події чітко,правильно.Моя порада-вести відеофіксацію при спілкуванні з Даівцями)
Відповісти