У Луцьку працівник автошколи за гроші «допомагав» отримувати водійські посвідчення

У Луцьку працівник автошколи за гроші «допомагав» отримувати водійські посвідчення
Заступника директора луцької автошколи, який брав зі слухачів гроші за "сприяння" в одержанні посвідчень водія.

Працівник однієї з луцьких автошкіл одержував грошову винагороду від учнів автошколи за "допомогу" в отриманні ними водійських посвідчень, - повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

Досудовими розслідуванням встановлено, що цей посадовець у грудні 2014 року та березні 2015 року повідомляв слухачам водійських курсів, що може вплинути на прийняття уповноваженими особами рішення про здачу ними іспиту зі знання правил дорожнього руху, а відтак - посприяти в отриманні водійських посвідчень.

Свою "допомогу" заступник директора оцінював у 800 або й 1000 гривень. Учні автошколи платили за такі послуги.

Правоохоронці зафіксували 6 фактів отримання посадовцем неправомірної вигоди від слухачів водійських курсів на загальну суму 5 тисяч гривень.

У ході досудового розслідування заступник директора автошколи визнав свою вину та активно сприяв розкриттю злочину.

Прокурором укладено з ним угоду про визнання винуватості.
Тепер - слово за судом.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Али новина! А кому він ці гроші носив?... В результаті ні один даішник не постраждав.... Взяли дрібного посередника і рапортують... А хабарники як жили добре так і живуть...
Відповісти
читай законодавство даі немає відношення до псв
умнік
Відповісти
Да что ты говоришь))
Відповісти
Воно має відношення до здирництва з простих людей. І це правда. Побарабану абревіатура як ця суча кантора називається. Піди в то сране ВРЕР з якоюсь потребою там як бланків то номерів вічно нема. А за хабар все є. І це знають всі. Як таких тварей земля досі носить? Ні совісті, ні честі.
Відповісти
Там сьогодні також бланків (безплатно) нема.)
Відповісти
Там як не заплатиш, то і не здасиш.
Відповісти
А не жінці голови облради Вітра носив?
Відповісти
Оце дійсно новина
Відповісти
дуже сміявся прочитавши заголовок! секрет відкрили... беруть скрізь по всій області..
Відповісти
Беруть повсій Україні, поки одні кров проливають, ці суки продовжують гарно жити за рахунок простих людей. І вертикаль хабарів іде до самої гори. Коли ж ці суки наїдяться...? Одне слово сволота. Але Бог усе бачить, з собою нічого не заберуть.
Відповісти
Ковбаса за хабарі куплена, може поперек горла стати.
Відповісти
Ось такі водії і скоюють аварії, вбивають людей, а так звана школа і далі буде працювати.
Відповісти
Шановні, но ви самі ж даєте, ось вони і беруть.
Відповісти
Вони беруть, бо за хабар вчились, за хабар прийшли на службу і хабар є їх основним прибутком. Потім вони діляться з начальством, а начальство з вищим начальством, які за хабарі також купили собі посади. Це система і це не нормально. Давно цій системі треба ламати хребет.
Відповісти
Монстру хабарництва треба ламати хребет, а не робити періодичний педикюр ногтей і стрижку. Ловлячи дрібних посередників.
Відповісти
самі дають і возмущаються.
Відповісти
ще 5 років назад, коли здавав, була опція заплатити і не паритись за результат. тільки зараз помітили.. не говорячи про те, що права купують. цю "кантору" спалити і організувати незалежну об'єктивну видачу прав
Відповісти
А пять рокiв тому було 600 грн.
Відповісти
оо я теж хотіла це написати)) даа 600, а хто не платив так пару раз здавали, а в кінці всерівно платили)) ну принаймні так з моєю групою було)
Відповісти