Пивоварський вважає, що траса Луцьк-Львів розбита через перегружені вантажівки

Пивоварський вважає, що траса Луцьк-Львів розбита через перегружені вантажівки
На думку міністра інфраструктури Андрія Пивоварського траса Луцьк-Львів знаходиться у такому жахливому стані через те, що вантажівки перевозять заборонену вагу.

Про це він заявив під час інформаційно-аналітичного проекту «Погляд на тиждень».

«До прикладу одна із причин жахливого стану траси Луцьк-Львів – вантажівки із забороненою вагою. Тож необхідно вводити жорсткі вагові обмеження. Інша причина – технологія яка застосовувалася. Звичайно, мабуть були зловживання, але технологія передбачає ремонт через 5-7 років. Однак маємо технології, при яких дорога може прослужити і 25-30 років. Тож потрібно змінювати технології», – зазначив Андрій Пивоварський.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
таааааааааа
Відповісти
Її просто ніхто ніколи навідь не ремонтував,а коли хотіли відремонтувати інвестори радехівського цукрового заводу тодішній владі цей варіант не підійшов тому що відкату не получили.так що не треба шукати причин чому вона розбита.просто відремонтуйте і все!а то папереднікі просто нагло в лоб казали що всі дороги відремонтовані і ці ж туди ж любу херню мелчть аби нічогл не робити.ребчта вам немеє куди втікати!!!
Відповісти
Ото міністр відкрив собі Америку. Та дорога вже 15 літ розбита. Треба просто ремонт зробити, а радше - заново зробити. А не розказувати небилиці. Треба міністра провезти тією дорогою разів до шість, але не на дорогому мерсі, а на Жигулях. А потім ще раз взяти інтервю. Отоді й поговоримо.
Відповісти
Всі фури давно ходять через Дубно на чопівську трасу. Та й не тільки фури, а й інший транспорт. Одні маршрутки там мучаться, та місцеві перевозки.
Відповісти
Все трассы Украины разбиты перегруженными фурами.
Відповісти
його ще в проекті не було як вона вже почала розлазитися, чомусь Волинська ділянка має більш менш нормальний стан
Відповісти
розбита по пива забагато міністр варить) асфальт продали бабло просрали дорога розвалилась а винні в усьому вантажівки перегружені від їхніх же фірм)
Відповісти
Мова про цю дорогу ведеться щороку, а реальність така; вся траса в латках різного кольору, такий собі петчворк і ніякого покращення.
Відповісти
Слухайте , ну що плете цей з дозволу сказати
"міністр", він задумується над своїми словами?
От чому саме на трасі Львів-Луцьк на території Львівщини дорога розбита вщент, а на Волинській
території більш-менш в нормальному стані?
Вантажівки, що по Волині в повітрі літають і приземляються вже з вантажем на Львівщині?
Я б звеонув увагу на те, що треба міністру
правильно називати напрямок траси саме ЛЬВІВ -
ЛУЦЬК, а не ЛУЦЬК -ЛЬВІВ! Пивоварський явно
когось вигороджує!
Відповісти
Згоден!
Відповісти
ту трасу потрібно здерти до грунту і перестелити новенькою, ніякі ремонти і вирізання ділянок там вже не допоможуть
Відповісти
Півметра залізобетону зверха залити і буде люксусово як немає бути!!!
Відповісти
Все правильно каже (і головне вираз обличчя такий щирий-щирий): камази з буряками розбили дорогу. Треба поставити кілька постів ДАІ навколо цукрового з вагами - нехай платять по 200 грн за перегруз. Ще там місцеві на жигулях картоху возять - по 10 мішків - теж треба штрафувати. Я Ланосом часом дітей везу до тещі в Жидачівський район - теж руйную покриття. Правда в основному через Дубно, але часом щось дурне в голову стрілить і пру через Горохів. Нерви, погнуті диски - на певний час вистачає розуму їздити на Дубно. Штрафувати і все. І нема чого тратити гроші та робити капітальний ремонт дорожнього покриття на зразок Київ-Чоп. Так само як і інших доріг Львівської області: Берестечко-Лопатин-Буськ, Розвадів-Жидачів-Калуш. Ще рік-два і асфальт повністю розтрощиться, злізе і будемо їздити по рівненькій грунтовочці. Правда влітку і в суху погоду, ну але то таке, дрібниці. Головне щоб Львівські автодорівці не бідували :)
Відповісти