Біля луцького храму автівки вишикувалися у несанкціоновані черги за вербою

Біля луцького храму автівки вишикувалися у несанкціоновані черги за вербою
Громадські активісти зафотографували водіїв-порушників, які неправомірно паркувалися біля храму у Вербну неділю.

Світлини опублікували в групі «АвтоАндони Луцька».

Під фотографіями вже з'явилося обговорення. Хтось обурений подібними порушеннями, хтось просто вітає з Вербницею, а інші вважають, що церковне свято не привід порушувати правила дорожнього руху.

Учасники «АвтоАндонів Луцька» також запропонували цікавий спосіб боротьби з водіями-порушниками.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Несанкціоновані черги за вербою??? Цікаво, а що таке санкціоновані черги за вербою і як вони виглядають?)
Відповісти
Відірвані нумерні знака (крім того, судячи з фото, пошкоджені) це вже хуліганство и не може бути методом боротьби!!!
Відповісти
я б їм яйця відрізав за номера
Відповісти
і голови теж, бо із такими дурними головами можна і не жити. Енергію можна спрямувати на щось інше. Наприклад, бетон помішати.
Відповісти
Це реально ідіоти якісь, хто виривав номера. Нечисть розпоясалася у таке велике релігійне свято. Пальці їм за такі дії поламати мало...
Відповісти
Це фото з Києва,і там цей прецендент трапився ще декілька днів тому,а не сьогодні. А по правильному,треба поважати інших,а не поводитися тільки щоб собі було добре... Печалька за наш такий менталітет(((
Відповісти
Та який Київ? Це фото Храму Всіх Святих Землі Волинської біля Там-Таму і дитячої лікарні.
Відповісти
а шо ж ви такі сміливі не повідривали номера біля собору, на Театральному майдані, де рух транспорту взагалі заборонений? злякались шо вам тоді точно швидко шось відірвали б?)
по-моєму можна з розумінням поставитись до водіїв в такі дні, коли дійсно нема де ні пройти ні проїхати
ше й знайшли кому відривати, авео з київськими номерами, гостинні лучани.
Відповісти
с оторванными номерами фото с киева. а на филаретчиков заказа не было. они там хоч могилы, хоч деревья, хоч парковку рубанут, все можно.
Відповісти
Поки одні активісти на Театральному майдані влаштовувпли збір коштів на підтримку армії.. Другі фоткали їхні авто. 'Похвально".
Відповісти
отото...народні герої! шо нібудь...
Відповісти
це просто суспільні покидьки.
Відповісти
та то москальська церква.. норм пацикі зробили))
Відповісти
Як надоїдають ті водії зі своїм паркуванням,де тільки не придумають,закордоном так би припаркувавсяб, то і колеса для них я попаливби.
Відповісти
Чому не покажуть біля собору як кожен день паркуються
Відповісти
Достатньо просто запитати в "активістів", чи мають вони власні автівки. Їхні відповіді розставлять все на місця. Той, хто має авто, чудово знає, що в Луцьку проблеми з паркуванням і винні в цьому не водії.
Відповісти
Це не Київ,це Луцьк,моя астра стоїть. Це вул спортивна сьогодні
Відповісти
Ота синя шо на зупинці?
Відповісти
сепаратісти
Відповісти
то ти Андон...
Відповісти
Андон синок ,це ти ....
Відповісти
Всяким Андонам не синок, хоча ні ти андон з малої букви
Піди здайся в ДАЙ, слабо?
Відповісти
їм бог дозволив
Відповісти
Так вони б запропонували би ДАIшникам, а не самостiйно. Перед тим треба було б попередити власникiв авто, а не чорт знае що роблять.
Відповісти
Просимо звернутись власників і з заявами про хуліганство!!!
Відповісти
Да не бійтеся люди якщо що я все за грн хабар зроблю
Відповісти
Фото авто з відірваними номерами зроблене в Києві,її сюди додали,щоб показати що роблять з автоАндонами. А ви тут таку дискусію розвели,пригляньтесь до фото,а тоді пишіть
Відповісти
Знятих номерів мало!
Заблокувати авто, евакуювати на штраф майданчик і т.д.

Власник астри - "человек мешающий обществу"
Відповісти