Прокуратура викликала на допит активіста луцького Майдану Данильчука

Прокуратура викликала на допит активіста луцького Майдану Данильчука
Колишнього керівника “Правого сектору” Волині та депутата Луцької міської ради Павла Данильчука викликали на допит в прокуратуру.

Про це активіст луцького Майдану Данильчук повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Депутата викликали з приводу кримінального провадження щодо подій штурму будівлі обласної міліції.

"На Чистий четвер на допит в прокуратуру з приводу кримінального провадження по подіях революційного штурму будівлі обласного УМВС). Настрій поки хороший, хоч і вмотав за добу 1000 км.)", - йдеться у дописі.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 40
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
..вмотав в обід дві порції вареників-настрій покращився!!!
Відповісти
Не понтуйся! Вмотав він... Намотав сальця на пузо, ото я вірю...
Відповісти
хай посадять
Відповісти
щоб цього урюка заставили за власні кошти відремонтувати управліня.а не за кошти луцькоі громадию
Відповісти
Йому треба зробити развальцовку....
Відповісти
таку саму розвальцовку, як 30 листопада на майдані у Києві?
Відповісти
ага на чистий четвер завжди нечисть всяка вилазить))))
Відповісти
Це не з тої опери, нечисть вилазить не на чистий четверг.
Відповісти
Питання до попередніх дописувачів- люди добрі,чому у вас така коротка память, та дякуючи Данильчуку і всім, хто пішов за ним тоді до Обласної міліції,Обласної ради ви позбавились таких злодюг як Терещук,Поліщук і ін. на сьогодні живих і мертвих.Почніть кожен з себе , спитайте-чим я допоміг Україні чи своєму місту,щоб життя змінилось,чи я хоч зпробував зробити якиїсь крок,а потім судіть інших.
Відповісти
Паша то ти??)))))
Відповісти
Терещука? сам віриш в що пишеш. ги ги
Відповісти
Пошла на...
Відповісти
Чому це притрушене плачеться? Його давно посадити пора.
Відповісти
А чим Ви особисто допомогли Україні чи своєму місту, Ви можливо прихильниця Данильчука тому, що Ваш син чи онук безмозглий отримав від зазначеної особи камуфляж, балаклаву і палицю та бігав по Луцьку за Данильчуком і робив шкоду в державних установах, а тепер прийшов час відповідати Ви бігом за Україну згадали. Це перша ластівка, на мою думку після місцевих виборів Пашу після чергового використання знімуть з одного місця як непотрібний засіб контрацепції і викинуть на смітник історії.
Відповісти
Не волайте "розіпни", задумайтесь що за день. Часто све сапрвджується, але навпаки. Не бажайте ближньому зла.
Відповісти
садити не можна - бандюк!
Відповісти
Москвич - не така. Данильчук - не такий .а ви у нас всі мудрі.
Відповісти
Майка обізвалась, жаба задавила шо не прокурорська
Відповісти
Я не майка, я Олена тиж у нас з мудрих читай уважно
Відповісти
я зрозумів ти не Олена а олениха, адью
Відповісти
Може Данильчук дасть пояснення як за час подй на Майдані купив квартиру та мерседес!!!
Відповісти
і квартиру у Москві
Відповісти
Подейкують що й яхту роздобув злочинним чином,а щоб йому!
Відповісти
І літак з геліокоптером!
Відповісти
І підводний човен:-)
Відповісти
ага,і бурштин ним возить по Стирю,"Каліпсом" назвав.
Відповісти
адью, я зрозіміла ,з наголосом у тебе проблема і не тільки
Відповісти
на нари. тула йому дорога.
Відповісти
Чому тільки Данильчука? Там ще зо сім тисяч лучан та гостей міста було :) А Данильчук все правильно зробив.
Відповісти
Ваш час минув. Навіки.Не старайтесь. Краще візьміть граблі і приберіть сміття хоч біля хати. Хоча про що я? Чистий четвер не для антихристів!
Відповісти
Не думав, що стільки гівна в головах людей може бути. То ви ще всіх майданівців посадіть. А потім і бійців АТО. Он скільки шкоди наробили. І як земля таких придурків носить. Данильчук сам не штурмував. Він тільчи очолив і саме більше кричав. Це пів Луцька посадити треба.
Відповісти
Були десятки варіантів, щоб не штурмувати будівлю, як зведена на народні податки. Ради чого така жертва? Щоб Башкаленка поставити на коліна? Його можна було взяти в адміністрації, вивести на вулицю, і він би сам пішов з посади, як пішов покійний. Щоб людей звідти вигнати на сором? Але ж там не усі такі, як Терещук. З іншої сторони, люди в погонах виконували наказ. Для людей зі здоровим глуздом пояснення про цей "феномен" немає. Дикунство, небезпека натовпу, який керується емоціями, середньовіччя...
Відповісти
До психолога.Чи не вина ментів,що вони протягом трьох років виконували накази рецидивіста,двічі судимого?Чи не їхня вина,що захищали владу від народу?Чи не їхня вина,що відсилали в Київ тітушок?Тепер заговорили за будинок управління? Та через таких терещуків,руденків,климчуків,башкаленків,держслужбовців ,що давали ламати себе через коліно тепер рятуємо від руйнування Україну.
Відповісти
Не тих щукають!!!
Відповісти
Усім дегенератам, які бідкаються про будівлю, яка відремонтована за "їхні податки" - ваші податки мільярдами розкрадають, а ви,###, мовчки жуєте соплі та ще й смієте засуджувати тих, хто, ризикуючи власним благом, намагається боротись! Мало будівель спалили, мало виродків підстрелили - в результаті маємо війну, тотальне зубожіння народу, мільярдні зовнішні борги і ще більшу корупцію.
А усе через те, що такий ####, у вирішальний час не побажав пожертвувати частиною свого комфорту і безпеки заради майбутнього.
Що ж...їжте - не обляпайтесь.
Відповісти
А де був в той час галичанин Вітів з алкашом Боруцьким? Паша ти Герой часу.Слава Героям!
Відповісти
а де в той час був славнозвісний революціонер Гузь??? Дойшов до ОДА і там заблукав в кабінетах??? Чому за все має відповідати Данильчук? Правду пишуть, що на допити треба викликати сотні лучан, людям уже набридло терпіти злочинні дії бандитської міліції. А Данильчук допоміг вирішити усе мирним шляхом і без жертв. А коли будуть покарані працівники міліції, які кидали гранати???
Відповісти
Паша живи та ссись в штани, бо дуже багато зла ти зорбив.
Відповісти
Хай трохі потрясуть самооборону і правий сектор а то в луцьку влаштували беспредел. Були героями стали бандитами безнаказаними.
Відповісти
а шо паша отримав корочку учасника ато і більше не їде в зону? злякався?
Відповісти